Aké ponožky kupujete na Vianoce?

zeldia
13. okt 2023

S ohľadom na temu ktorá tu bola o darčekoch na Vianoce a to že viaceré sme pisali ze kupujeme ponozky 🙂 tak sa chcem spytat kde tie ponozky kupujete (neviem či môžeme písať nazov firmy som na MK krátko). Ja som posledné tri roky kupila dedoles prvy rok ok, druhy ako tak a minulý katastrofa. Niekoľko párov sa rozpadli po dvoch praniach. Fusakle tiež nic moc kvalita tak čo mi teraz/tento rok odporúčate vyskúšať?

nana8989
13. okt 2023

Ja objednávam z frogies.sk.. Cenovo super a pekne vzory 😊

veselo_neveselo
13. okt 2023

Ja som pred par rokmi spravila obr objednavku na merinoshop.cz, a tie ponozky uz s nami pochodili vela sveta 🙂 A som spokojna. Maju bambusove aj merino.

cyberk
13. okt 2023

Bambusove su top u nas 🙂

mima1608
13. okt 2023

Tiež frogies 😀

syslik81
13. okt 2023

to naozaj sa v dnesnej dobe davaju este ponozky? sommyslela ze doba pokrosila a ludia su viac kreativny ..

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
13. okt 2023

@sheila121 Mne nedavno mama poslala na vianoce bombardaky ala Bridget Jones 🤣a latkove vreckovky Asi jej dosli napady. Pritom mne staci ked posle parenicu 😍

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikasmile
13. okt 2023

@syslik81 samozrejme, každý sa im poteší a dokonca je to dar, ktorý vidím reálne tých ľudí aj využívať😄

anickaaa6aaa
13. okt 2023

No popravde. Ponožky ako dar na Vianoce... Za mňa nie.

miadi
13. okt 2023

@sheila121 este tie gatky boli moc velke som ich darovala charite a vreckovky som nechala v sufliku ze ked dojde bude ich mat ( tie bombardaky nechcela 🤣) ale Ja neznasam ponozky vacsinou su umelina je velmi tazke najst take co su ok, tak Ja ich nosim len ked mrzne. Mne sa pacia tie darceky v peliškoch -umelohmotne lyzicky co vyrobili soudruzi .. a roztopia sa v kave .😂

zeldia
autor
13. okt 2023

@nana8989 to som nepoznala tak tento rok asi skúsim to majú aj krabicky.

zeldia
autor
13. okt 2023

@veselo_neveselo asi kvalitnejšie ale vydrzia aj rok ak točím napr stále dookola 14 párov? To ješ jedny oblečiem a operiem 26x?🙂

mima1608
13. okt 2023

@syslik81 náhodou tie od frogies sú celkom originálne, vo všelijakých vtipných baleniach - napríklad ako donut, alebo točená zmrzlina, burger... Keď už fakt neviem čo iné, tak ponožky a kozmetika to istia 😂

luccija
13. okt 2023

@miadi tak už máš či budeš mať 40 r.nech Ti nenachladne🤪nak látkové vreckovky som dlho nevidela, ale aj mamy niekedy prekvapia.Ako teeneger som ich rada žehlila, lebo to bolo malé a ľahko sa to zehlilo

miadi
13. okt 2023

@luccija Och tak mne vzdy vadili ze sa peru sople 😂vzdy som mala radsej papierove. Ale mame sa zidu na utieranie potu z čela. Aj podprdu mi poslala taku xxl 😂 Ale tak snaha sa ceni .

eny333
13. okt 2023

Tatrasvit - roky rokúce len odtiaľ ponožky aj pančuchy pre deti. Ale treba si pozrieť zloženie, majú s čistou bavlnou,s elastanom,s polyesterom. My máme radi ponožky s elastanom.

veselo_neveselo
13. okt 2023

@zeldia no, to neviem. Ono je to vlna, tak neviem co to spravi ked sa tolkokrat za sebou budu prat. Ved vyskusaj, kup na zaciatok jeden dva pary a uvidis.
Ja ich tolko neperiem, tym ze je to merino tak su aj tie tenke dost teple, tak ich viac nosim v zime, alebo na turistiku.

viestta
13. okt 2023

@zeldia roky rokuce kupujem ponozky v Decathlone, je pravda, ze nie su ziaden dizajnersky ulet ale su funkcne a dlho vydrzia. Dobre su aj F&F z Tesca.

zeldia
autor
13. okt 2023

@eny333 ale že aké eshopy viete, no perfektne - Dakujem! Že päť párov za 3e

erickatt
13. okt 2023

@syslik81 ja drahemu urcite..ale tak turisticke 20€+.... a tiez minuly rok dostal merino a ine nenosi. Tiez dost stoja.

marca12
13. okt 2023

@syslik81 Ja som ponozkovy maniak,mne sa Vianoce bez ponoziek nerataju. A teda minule Vianoce neboli ziadne ponozky a veru som sa citila velmi nesvoja.

zeldia
autor
13. okt 2023

@marca12 a aké teda ako maniak preferujes? Čo odporucis ? Mne sa najviac z toho čo tu padlo páčia frogies aj koli baleniu

kp7333
13. okt 2023

Belinda robi take vesele ponozky, pred Vianocami ich mavaju v Bille v darcekovych krabickach.

marca12
13. okt 2023

@zeldia Ja nakupujem v obchode so spodnou bieliznou. Tam maju kvalitne,rozne znacky,hrubky,motivy a viem si ich chytit,to je hlavne pre mna. Neviem ako sa vola taky obchod,ale maju tam pyzama,bavlnene veci,teplaky,tricka,tielka a taketo kadeco.

zeldia
autor
13. okt 2023

@marca12 tak všelijaké obchody so spodným pradlom sú len ja chcem aby to malo aj krabicu a boli akože sada ze rovnaké len iné niečo na každom pare a povedzme desať alebo 14. Ja po roku vymením celú sadu a ideme od znova celý rok po roku sú už všetky intenzívneho používania no “vypouzivane”.

viera27
13. okt 2023

Som prekvapena,ze nik tu Happy socks nespomenul. Vsak ti spravili ponozkovu revoluciu,na ktorych sa zbytok len zviezol 🤣. Ale nie,s nimi som aj naozaj bola spokojna.Nezvyknem kupovat ponozky ako darcek,ale ich Beatles sada sa usla vsetkym svagrom a manzel ich doteraz nosi,roky rokuce. Happy socks maju tusim aj v DM.

zeldia
autor
14. okt 2023

@viera27 pozeram stránku happy socks majú 7 parové boxy po 60 e ale veľmi pekne darčekové balenia. Nevieš prosim aká je to kvalita že či vydrzia viac ako dve tri použitia lebo dedoles z minulého roka nie.

temat
14. okt 2023

@zeldia a chobot45 je kód ať nakoupíte levněji ❤️

zeldia
autor
14. okt 2023

@temat 😘 Dakujem !