Aké darčeky máte najradšej?

3. júl 2024

Krásny večer žienky, chcela by som sa opýtať aké darčeky máte najradšej? Čo vás vie potešiť? Spraviť vám radosť?

kulumulu123
3. júl 2024

Vie mi urobit radost domaci dzem rovnako aj poukazka na masaz ci inu proceduru..

kulumulu123
3. júl 2024

Hlavne neznasam rozne lapace prachu typu sosky, vazicky a pidobne kraviny.. Zstial sa v pidobnych blbostiach nikto netrafil do mojho vkusu...

anjelicek26
3. júl 2024

Od koho? Manzela, rodiny, kamaratky? Ja mam rada zazitkove veci - listky na koncert, veceru vo dvojici, predlzeny vikend ci rodinnu dovolenku... a manzel to vie...

hopsas
3. júl 2024

Ja mám s mužom dohodu - ak by mi chcel urobiť radosť darčekom nech je to alebo ligotave, alebo čipkované alebo voňavé.

lakebabe
3. júl 2024

Od muža bud šperk alebo kozmetiku/ parfém alebo wellnes pobyt/ dovolenka tak to mame zaužívané viem ze ma dobrý vkus tak som vždy nadšená

pribinak
3. júl 2024

Moje okolie vie že neznášam lapace prachu. Potešia má jedle darčeky, alebo akčné darčeky
Potešia má coko oriešky vínko sušené ovocie syry
Alebo nejaký zážitok.

jarnajar
3. júl 2024

Také, ktoré sa dajú zjesť.

mikadooo
3. júl 2024

Ja nemám rada všeobecne darčeky. Takže keď už, tak pozvanie na kávu a pokecáme, alebo nech mi vezmú všetky deti do kina/aquaparku a ja si skočím s mužom aspoň raz za rok na rande konečne (a pokecáme) 👍.

nevenka
3. júl 2024

Mna vzdy potesi dobra kniha, aj ked casu na citanie mam teraz malo. Naposledy sa trafili svokrovci uplne, az som mala zimomriavky po tele, plus som k tomu dostala cokoladku a este formu na laskonky...😋

moonlight1210
3. júl 2024

Zlate sperky, platinu a drahe kamene. Ale musi to byt minimalisticke, subtilne, v prirodnych tvaroch, alebo geometricke. Jednoduche.
Neznasam mohutne sperky. Precackane sperky. Romanticke sperky.
Milujem, ked radsej dostanem peniaze a kupim si to sama. Potom sa mi ten sperk spaja s tou osobou, akoby ho kupila ona a trafila sa mi presne do vkusu. Lebo mi ten sperk robi radost a rada ho nosim.

vkatush
3. júl 2024

Jedlo ❤️ napr minulý týždeň som bola na wellness s trojchodovou večerou. Ten wellness by som aj oželela, ale večeru by som šla aj dvakrát 😂 s manželom stále na meniny/narodeniny/výročia/special days chodíme na brunch.
Poukážky. Nech mi nikto nič nekupuje, radšej poukážku a ja mu ukážem, čo som si kúpila. Či kozmetika, kníhkupectvo, oblečenie,...

A keby mi niekto teraz hodil nejaké € na účet, tiež sa poteším, neurazí 😂

ivik4
3. júl 2024

Cestovanie-zazitky-relax alebo potom nieco pre seba, permanentka do solarka, do fitka, poukazka na tetovanie obocia kam chodim, poukazka na nakup oblecenia do oblubenych obchodov a aj peniaze,preco nie.

Z duse neznasam dostavat kozmetiku,ja sama ju nedarujem, to je pre mna dar kt. Kupis ked si chces odfajknut nech mas danu osobu rychlo z krku

dominikamacakova
3. júl 2024

Peniaze 💸💸💸😀 A môže byť aj zlato 😀

luccija
3. júl 2024

Poukážka na masáž, voňavka, náušnice, kvet do záhrady

nevenka
3. júl 2024

@ivik4 joj, kolko samponov a kondicionerov uz slo do kosa. Alebo muzovi ked kupia deodoranty v spreji, nepouziva to, neznasa to. Este sprchac je v pohode. To este prezijeme.

nikoletta1712
3. júl 2024

Parfém, ktorý používam, poukážka do kníhkupectva, vonná kvalitná sviečka…

beronsche
3. júl 2024

Knihy.. a ešte lepšie - poukážka na knihy..🙂🙂

sandra811
3. júl 2024

Poukážka do parfumérie, poukážka do kníhkupectva. Niečo jedlé, prípadne sviečka. Manžel vie že ma poteší parfémom, wellnesom 😊

nenne27
3. júl 2024

Knihy, sviecky, hand made veci, sladkosti, kvety, ale aj peniaze :D vsetko...nedal mi este nikto gyce, haraburdy, sosky...moja rodina, priatelia a studenti ma poznaju 🙂 milujem darceky dostavat, ale aj vymyslat darceky pre druhych a obdaruvat ich 🙂

tykat
4. júl 2024

Drahe kovy, diamanty a nehnutelnosti pripadne peniaze.
A ked nic z toho tak potom visne v cokolade 😊

egonsk
4. júl 2024

take co su uprimne zo srdca darovane.

jaja20
4. júl 2024

@nevenka To vážne do koša?
Ja všetky veci/oblečenie, ktoré nechceme, dávam do tašiek a zavesím na smetnu nádobu.
Nech to poslúži niekomu inému.
Držím sa hesla - Pre niekoho odpad,pre druhého poklad.

wanduska327
4. júl 2024

Jujjj otázka ako pre mňa stvorená

zuzanka.zuzu
4. júl 2024

@jaja20 a potom tam visí roztrhnutý sáčok a veci porozhadzované po sídlisku 😉 geniálne nápady 🙈 radšej to zoberiem a hodím do smetiaku sama, nie vždy však stihnem takže tam je niekedy riadny bordel ale hlavne že tie ženy majú "dobrý pocit" 🙄

petracandle
4. júl 2024

Ja vo všeobecnosti nerada dostávam darčeky, okrem partnera a najbližšej rodiny lebo oni ma poznajú a ČOKOĽVEK od nich skvelé.
Neznášam jedlé darčeky lebo nepijem vôbec alkohol, kávu, nejem sladké ani oriešky 😄
Neznášam kozmetické darčeky lebo som náročná a používam iba overenú kvalitnú.
Neznášam oblečenie či doplnky lebo opäť som náročná a kupujem len kvalitné, drahšie a stačí mi toho málo.
Neznášam bytové doplnky a iné lapače prachu lebo som minimalista a byt mam zariadený presne podľa mojich predstáv (a partnera).
Milujem knihy ale nerada dostávam iné ako moje presne vybrané.
Takže najlepší darček sú peniaze 😄 alebo čokoľvek od môjho partnera

1ryba
4. júl 2024

Peniaze. Kúpim si, čo chcem, potrebujem. A kvety. Veľa kvetov.

luteam
4. júl 2024

Knihy, poukazky

milanemila
4. júl 2024

Vylety, dovolenky, zazitky a ak nieco mensie, tak urcite poukazky.
Co naopak neznasam su doplnky do bytu, vonavky (ak vylozene clovek nevie kt pouzivam a nekupi tu), kozmetika a oblecenie.

jana_eyre_2
4. júl 2024

Najviac sa vždy trafí môj muž.. najviac cenené darčeky ktoré mi dal za nás spoločný život boli
- vytlačených asi 500fotiek z nášho dovtedajšieho spoločného života na uloženie do albumov
- Kindle (čítačka)
- výlet do miesta kde si vyberiem

Mám rada darčeky od mojich detí.. keď mi tam napíšu že ma majú radi.. alebo keď mi dajú kompliment.. ako včera.. niečo som im čítala a najmladší mi vraví, ze môj hlas by mal byť v umelej inteligencii, že tak dobre a pekne čítam.. 😁
Zase naopak ja mám pocit že nikdy neviem dať dobrý darček..

mamamasama
4. júl 2024

Niečo vyrobené, domáce. 🙂