Aké darčeky kupujete?

26. nov 2023

Založila som diskusiu kvôli tipom na darčeky, každý rok sa opakuje to isté, vôbec neviem čo kúpiť, som bez nápadu. Poraďte prosím, čo kupujete svojim polovičkám a rodičom? Ďakujem ☺️

mona11112
26. nov 2023

Skús porozmýšľať, čo majú tvoi najbližší radi, ak radi čítajú tak knihu , alebo zážitkový darček, niečo do auta atď...ale nejaký vtipný darček , alebo sadu niečoho atd

1tina597
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
26. nov 2023

polovička - zatiaľ mám tričko a vianočné trenky.... možno má ešte niečo napadne. 😉

bloger
26. nov 2023

Klasika nejaká tá kozmetická taštička vždy poteší.

kikazoe
26. nov 2023

ex bol je dlhé roky veľký fanúšik Marvelu- čiže postavičky, tričká, kľúčenky, posteľná bielizeň, koberčeky do auta..., nevyčerpateľná studnica na nete a v zásielkových obchodoch.
terajší partner- miluje spoločenské hry a knihy- čiže kupujem hry, rozšírenia k hrám, zaplatím mu herný vikend na chate, dokúpim knižky do serie alebo nájdem takú čo by ho zaujala.
a samozrejme- nikdy netrafím zle ak kúpim box ( bud knižný, alebo s jedlom), poukaz na vyčistenie a umytie auta, poukaz na víkend pre dvoch alebo technickú hračky- lego či arduino

marca12
26. nov 2023

Muzovi som po minule vianoce kupovala smart hodinky,mobil,streambox,mikinu,sveter a podobne. Tento rok este netusim. Aktualne nic nepotrebuje,tak tiez hladam napady. Rodicom predplatne streamovacej tv, minuly rok sme sa zlozili surodenci na novy sporak,predtym na kavovar. Tento rok tiez este netusim. Ked uz ozaj neviem co,tak davam poukazky,kazdemu podla toho,co ho zaujima bud knihkupectvo,pedikura,masaz,wellnes,oblecenie

svokrinjazykmonika
26. nov 2023

Sonické zubné kefky

maca1984
26. nov 2023

Mojej mame- sadu nožov so stojanom, kuch.rukavice,a drogériu (áno, praktické darčeky).
Svokrovcom- wellnes pobyt na 2 noci, mužovi som kúpila nové snowboardové okuliare lebo "staré" stratil a ešte niečo vymyslím.
Psovi plyšovú hračku, mačke nové škrabadlo 😆

slavkadi
26. nov 2023

My si s mužom nekupujeme, najvyšší len drobnosť knihu či kozmetiku. Svokrovcom darčekový kôš s vínom, orieškami, syrom a obrázkom od vnučat. Minulý rok dostali knihu o ich rodnej obci, hačkovane snehové vločky, predtým vianočné ozdoby-takých retro vtáčikov na štipci. Rodičom predplatné Život a vianočnú ikebanu, čelovku.

cimage
26. nov 2023

Muzovi neviem, to ma vacsinou napadne na poslednu chvilu. Minuly rok dostal nerezove salky do auta, kompas s roznymi funkciami, kuklu. Take veci co pocas roka spominal a mna to vtedy napadlo. Inak si nedavame, to len taka drobnost.
Rodicom roky davam robit fotoknihu s vnucatami, lebo mama stale pyta fotky, hoci si ich moze dat aj sama vytlacit. Tak to ma pokope.
Svokrovcom vybera muz, vacsinou je to nieco prakticke do domacnosti co uz dosluhuje.

majlo1234
26. nov 2023

Starym ludom elektricku deku a ramik, co prehrava fotky. My si s muzom kupime nejaky dobry bluetoot reprak, este nemame. Inak nic speci, deckam lego, kuchynku, montersky stolik od janodu…

login1234
26. nov 2023

Oblecenie, digitálny fotoramik inhalator a drogeria😊

angelous1991
26. nov 2023

Manžel mikina parfum ponožky trenky pyzamo . Rodičom welnes pobyt a ďalej neviem . Ja by som skôr potrebovala tip na darcek 2 ročnej neterke

jaja20
26. nov 2023

Ak chceš, pridám ťa do skupiny Vianočné darčeky. Ja sa tam inšpirujem aj pri iných príležitostiach.

nikdenikto
26. nov 2023

Manželovi strojček na úpravu brady a tela ( dohodli sme sa že darčeky tento rok nie, lebo sme objednali a z časti už uhradili letnú dovolenku, reku to nám ako spoločný darček stačí, ale viem že on mi kúpi prekvapenie tak nech aj on nieco ma) 😂
Našim kupujem lístky ples a tiež sestre, pôjdeme sa spolu zabaviť ☺️

12katka21
29. nov 2023

Ja chcem toho roku kupit rovnake pyzamy.

bobix25
30. nov 2023

@jaja20 mozes ma prosim pridat do skupiny vianocne darceky, dakujem

jaja20
30. nov 2023

@bobix25 Nech sa páči 🙂

ninah1486
5. dec 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

my máme v rodine dohodu, že sa už kupujú darčeky len deťom 🙂 to naše dostane nový bicykel z cyklospecialit...myslím, že z neho bude mať veľkú radosť

beahavala
7. dec 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

to sa velmi tazko radi 🙂 u nas v rodine vzdy kazdy prezradi co chce len treba pocuvat

sense
7. dec 2023

Mama kolagén, želala si
Chlap pulover a tričko Hackett, ma rad túto značku a pobyt v horách v Rakúsku
Dieťa - pulover a schleich želala si
Chlapova mama dostane dozu s Bohemian crystal
A chlapov otcim obľúbené šampanské,
A to je všetko

evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz