Aké darčeky dávate svojim partnerom na Valentína?

hanna998
12. feb 2022

Ahojte, rada by som sa opýtala ake darčeky dávate pre svojich priateľov, manželov alebo kamarátov 🙂

lienka175
12. feb 2022

len drobnosť, k desiate mu pribalím takéhoto medvedíka a čokoládky a večer si spolu s deťmi dáme dobrú večeru a nejaký koláčik

zuzubb007
12. feb 2022

Ja ziadne pre mna trapny akoze sviatok, lubit a dokazovat laska sa ma cely rok, takze mi si dame cokoladu ako kazdy den a rodinna pohodicka

pribinak
12. feb 2022

Kúpim klasicky nejakú kvalitnú flašku, syry, olivy, hrozno a urobíme si pekný večer
Určite dostanem kvety, coko.
Už sa za tie roky poznáme

lienka175
12. feb 2022

@zuzubb007 aj mamu a deti ľúbim každý deň a napriek tomu na Deň matiek a Deň detí ich niečím obdarím, maminu kvietkom, deti zmrzlinou

ivkazba
12. feb 2022

Kúpila som mu v Angry Birds balíček na gule. Na internete aj tu na koňovi som čítala na to pozitívne recenzie. A pôjdeme na spoločnú thajskú masáž, do kina a na večeru. Ale teda my si dávame večeru v reštaurácii a wellness každý týždeň po celý rok.

petamich
12. feb 2022

@hanna998 nejaku dobru flasu whisky alebo objednam dobru veceru

pribinak
12. feb 2022

@ivkazba daj prosím tá link na ten balíček, dik

pribinak
12. feb 2022

@ivkazba ďakujem

pribinak
12. feb 2022

@ivkazba ak mu toho kúpim, tak má zabije 🤣🤣🤣🤣

petamich
12. feb 2022

@ivkazba Ivi ja som si povodne precitala, ze si mu kupila Angry Birds vravim si fiha ktovie ake gule, ze asi z filmu/rozpravky a teraz na to kliknem a kukam 😂😂

pribinak
12. feb 2022

@petamich to sme si mysleli uz dve

lenka2710
12. feb 2022

@ivkazba skoro ma vykotilo 😂😂 ale dobrý origoš nápad 👍👍👍

zuzubb007
12. feb 2022

@lienka175 ved ale den deti a den matiek je jasne, ale valentin vsetci prezivaju tutulumutulu jeden den

h2
12. feb 2022

@ivkazba Ja z Teba odpadnem! 😆

ivkazba
12. feb 2022

@pribinak ja sa spolieham, že poznám jeho zmysel pre humor. A z recenzií mi vychádza, že by to malo byť super, nebudú sa mu vajka potiť a lepiť o seba. 😂😂 Tak to vlastne beriem ako praktický darček. 😂😂

ivkazba
12. feb 2022

@lenka2710 ja som o tomto prvý krát počula pred vianocami tu na koníkovi.

pribinak
12. feb 2022

@ivkazba 🤣🤣🤣🤣nemám odvahu

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
osky
12. feb 2022

@ivkazba ludia ...
Ja ze o ale gule ide.
Ked spominali miesok,mi to aj napadlo ale potom ze "aby sa nerozkotzlali"
Akoze sory,mala som co robit,kym som to pochopila...asi uz zabudam slovensku rec😱🤯
Ale teda,Valentin je pre mna romantika.

My zajdeme do dobrej restiky,dame si nejake sladke srdiecka..
Inak,Valentinky davame aj rodicom a slavime aj s nimi/okrem toho nasho osobneho Valwntina/
Ved sa lubime vsetci.
A presne,nie iba na Valentina.
Ale preco si to nepripomenut ?

euka210
12. feb 2022

@hanna998 ziadne, tento sviatok vytrvalo ignorujem a manzel s tym nema problem 😁