60 výročie svadby

rossio
21. sep 2012

Ahojte, moja babka a dedko budú mať zachvíľu 60 výročie svadby, preto by som chcel vedieť čo im kúpiť tak aby sa neurazili, kedze vek už majú vysoký 🙂 Oni tvrdia že nič nepotrebujú ale ja nemôžem prísť s prázdnimi rukami. Poradte

mirkakab
21. sep 2012

Tvoja babka s dedkom patria ešte do generácie skromných ľudí, tiež som mala takú babku, ktorej najväčšiu radosť spravila moja prítomnosť, nepotrebovala nič, ale určite by som spravila nejaký darčekový kôš, ked by som kúpila nejake oblúbené cukrovinky, čaje, kávu a pod., myslím že tým nič nepokazíš 🙂

katkas1
21. sep 2012

suhlasim, nejaky darcekovy kos z cukroviniek a cajov 🙂

jankagun
21. sep 2012

ja by som určite volila niečo iné ako sladkosti a čaje.ak sú ešte vitálni, tak určite nejaký víkend v kúpeloch,nech si oddýchnu,veď za tie roky sa narobili dosť,nech sa dajú pekne rozmaznávať 🙂,..my sme to tak urobili(finančne sme sa zložili dvaja),a vraj to bol ich NAJkrajší darček (lebo od zvyšných 34 ľudí dostali samé darčekové koše,fľaše,sladkosti...)hlavne,že naši starkovci sú diabetici,čo nepijú alkohol :D..ale napr.nikdy neboli vo wellnes ani v kúpeloch a preto sa im to páčilo

kvetinka211
21. sep 2012

@rossio tiez som riesila tento mily "problem" nedavno 😉 kedze akcnejsie darceky neprichadzali uz do uvahy, spravila som tiez darcekovy kos, ale boli tam nielen sladkosti, ale aj par trvacnych potravin, ktore si normalne nekupia alebo iba obcas (tuniak, olivy a pod.) ... urcite sa potesia nech donesies cokolvek 🙂
Je lepsie urobit kos doma nez si nechat spravit ... ja som ho tak mohla urobit ovela vacsi a s kvalitnejsimi potravinami nez kebyze ho kupim hotovy ...

rossio
autor
23. sep 2012

@jankagun
@kvetinka211
@mirkakab ano patria už k tej staršiej generácie, kúpele by boli fajn ale nie už prenich, dedko ma už zachvilu 90 🙂 mozno keby boli mladsi 🙂 darčekove koše sú fajn, myslym že ich dostanú veľa preto ja by som chcela niečo výnimočné pozerala som už aj na darčekove knihy to by som aj vedela urobit, tiež kytičku z čajov alebo tortu utrakovu a dookola by som dala kavu a take veci na pozžívanie ale tak ja neviem fakt že čo aby to bolo výnimočné 🙂

rossio
autor
23. sep 2012

napr. takuto čajovú kytičku

rossio
autor
23. sep 2012

alebo táto je z bonboniéri

lala32
17. okt 2014

ja som si zohnala ich svadobne foto a dala som ho napalit na ozdobny tanierik. potesilo ich to