Zvláštne správanie chlapa

21. apr 2022

Ahojte, potrebujem sa trošku "vyrozprávať" a možno aj poradiť. Stala sa mi taká vec. Nie je nič nové, že ľudia sa spoznávajú na zoznamke. Taktiež som sa zoznámila s jedným chlapom. Písali sme si všetko fajn prišiel mi ako zlatý chalan, veselý atď. Prišiel deň D a mali sme sa stretnúť. Už od prvého momentu som videla z jeho vystupovania, že je to dosť veľký extrovert a nemá problém s ničím. Povedala som si ale že to nebudem nejak riešiť lebo veď správať sa snáď vie. Boli sme sa najesť v reštike, potom sme sa išli prejsť a mali sme ešte tak hodinu čas (spoje domov) a tak sme išli na internát. Obaja čoskoro končíme VŠ čiže žiadne také to prvotné bláznenie. Už keď sme boli v reštike tak sa začal správať divne. Sedela som oproti a on celý čas mi akoby posielal pusinky čo by sa ešte dalo prežiť lenže časom začal "ukazovať" čo všetko dokáže s jazykom. Bolo mi dosť nepríjemne. Toto pokračovalo chvíľu aj vonku čo sme sa potom boli prejsť a aj keď sme došli potom na izbu. Čo ma ale najviac zarazilo bolo to, že za tú chvíľku čo som si ja len odbehla do kuchynky pre pohár vody, tak po príchode do izby som ho našla komplet vyzlečeného ako sa prechádza po izbe. Ostala som ako obliata vriacou vodou a nevedela som sa pohnúť. Toto som nečakala. Bolo mi nepríjemne a začal ma presviedčať aby som sa tiež vyzliekla veď sme dospelí ľudia a nemáme sa za čo hanbiť ani na čo čakať. Začal znova s tými svojimi jazykovými somarinami. Ja ako dosť silný introvert som nevedela čo mám robiť a nikdy som sa s ničím takýmto nestretla a toto som teda fakt nečakala. Požiadala som ho aby sa obliekol inak odchádzam. Odmietal a tak som si pobrala veci a išla preč. Samozrejme od prvej chvíle sa ma snažil nie že pobozkať ale doslova vyoblizovať. No fuj. Hneď ako som odišla mi začal vypisovať, že sa mám vrátiť, že on ma chce, že ma ľúbi (príde mi to ako neskutočná somarina zaľúbiť sa do niekoho behom pár hodín, predsa nemám už 10 rokov žeby som bola s Jožkom, Ferkom, Andrejom len zato že mi dá kinderko a ja som hneď zaľúbená). Vypisuje mi doteraz a vraj už aj poukazoval celej svojej rodine moju fotku, povedal že aká som úžasná, že mu je so mnou dobre atď atď. No mne je neskutočne hlúpo lebo nechcem sa s ním už znova stretnúť pretože viem že by som skončila komplet vyoblizovaná (keby som to chcela tak si kúpim buldočka keby mi tie sliny tak chýbali). Keď mu poviem, že už sa s ním nechcem stretnúť lebo proste sa mi nepáči jeho správanie ako na verejnosti tak v súkromí tak mi hovorí, že už nebude, že sa bude krotiť atď. Nejak tomu ale neverím. Čo by ste robili na mojom mieste? V škole sa mu veľmi nevyhnem. Nechodíme na rovnakú ale naše školy sú hneď vedľa seba a aj spojmi chodíme rovnakými domov.

hopsadobrandejsa
21. apr 2022

Tvoje rande ( kolorizovane )

Len tak medzi recou, chalan je pekne mimo teda

jakoma
21. apr 2022

V tvojom veku som uz mala dkhorocny vztah, ale v 16tich asi som sa stretla s chalanom co neustale chcel aby som zavrela oci (a ja som nechcela)..ak by sa preto mnou vyzliekol cudzi chlap a mne by sa to nepacilo, uz nikdy sa s nim planovane nestretnem!

lintu
21. apr 2022

Ignorovať, zablokovať, Tým, že naňho reaguješ, ho v podstate povzbudzuješ v jeho správaní. Má tvoju pozornosť. Má sa s kým hrať, čo dobíjať...
Inak čudujem sa, že si ho na tom rande nezrušila už skôr. Po tom divadle v reštike, ťahať ho na izbu s posteľou, kde ste len vy dvaja...

yvkay
21. apr 2022

Úchyl 🤣

miadi
22. apr 2022

Tak asi nie si silny introvert ked ides k typkovi na izbu 😆po tom co ti v restike ukazal co vie robit jazykom. Alebo si len velmi doverciva a nepredvidava. Ked sa ti nepacil mala si sa po restike rozlucit a nie snim ist na intrak. On to pochopil po svojom ze sa ti paci co vie robit s jazykom. Z toho opisu mi pripomina film blby a blši . ( nieco jim Carey robil s jazykom somariny )😃no nic ignoruj ho. Casom pochopi .

any_soj
22. apr 2022

Odporúčam ti tento podcast - Ako si nezobrať teľa. Zvlášť prvá časť 10 spôsobov ako vstúpiť do zlého vzťahu. Byť tebou ignorujem. A nabudúce nejdem s cudzím chlapom do izby. Normálny muž sa takto nezachová, ale žiaľ je mnoho aj takýchto.

kassandra25
22. apr 2022

Ty si neskutocne nezrela. Si ozajstne urevane naivne decko. Ked nieco akoze nechces, tak budes o tom pisat litanie s pridavkami na MK. Ked nechces ist von s kamaratkou, tak jej bud ani neodpovies alebo len odpoved, ze nie. A tu za chlapa litania a presviedcacky o tom, ze Ty Mu Pises, ze co ty nechces. Keby si nechcela, neodpises nic, telefon nedvihnes, blokacia, nezaoberas sa tym vobec a nie este tuna bajky a pribehy.

miskakyska
22. apr 2022

....na aký nternát ste išli?...na Tvoj nepustia jeho a na jeho nepustia Teba 🤔

andrea_86
22. apr 2022

A na čo ste išli spolu na intrák? Pre chlapa je to jasná pozvánka na vieš čo.

drimonna
22. apr 2022

By som už určite s ním nešla nikam... Ešte ťa znásilní....

kitycat
22. apr 2022

Tak on ta cely cas zvadza a ty ku este beres na intrak? Vsak si zabto mozes sama, ty introvertka..

diewcatqoo
22. apr 2022

To vazne po tom, co sa takto spraval, ked ste boli vonku, s nim ides aj na izbu? To nemyslis vazne, vsak? A co si cakala, ak sa takto spraval? Bud rada, ze ta neznasilnil, idiot.
Ohanas sa, ze nemas 10 rokov a ze toto nie je prvotne blaznenie.. prepac, ale spravas sa presne ako nezrela pubertiacka, ktora ide prvykrat na rande a nevie co a ako 🤦‍♀️

kocurikpupcek
22. apr 2022

@miskakyska aaale čoby neoustili😉. Vyzera to, že napriklad feši je z matfyzu a kočka z prifky (len tipujem, školy sú hneď vedľa seba, tak píše) On je ubytovaný napriklad na Družbe 1 a ona na Družbe 2. A síce su to 2 oddelené budovy, je to jeden komplex, kde môžu byť ubytovaní aj z iných škôl (medici aj právnici).

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
22. apr 2022

Preboha, prečo si po tom "super rande" ešte s nim ska na izbu sama? Ci si čakala, že urobí? Bud rada ze mu nepreplo a nrznasilnil ta, alebo niečo také.
Na tvojom mieste sú ho zablokujem, kde sa len dá a absolútne ignorujem.

elian
22. apr 2022

To je zvláštne správanie??? Úchylák a psychopat to je... nervy moje 🤦

spadnutaslivka
22. apr 2022

ja ani neverím, že je to reálne. Introvert sa takto nespráva. Introvert, keď je mu niekto nepríjemný, si ho isto nebude ťahať na izbu. NIE. A ešte tá naivita: "Obaja čoskoro končíme VŠ čiže žiadne také to prvotné bláznenie." Prvotné pobláznenie je z nového vzťahu, väčšinou pri tom nezáleží na veku. Ak by si ho videla v takej realite, ako ho tu opisuješ, tak by si musela byť snáď zdrogovaná, aby si si ho brala na izbu. Alebo aspoň totálne pobláznená, čiže vôbec si nemala nadhľad a triezvy rozum.
Rada? Asi ho len ignoruj a zablokuj, kde sa dá, aby ťa neotravoval správami. Rozhodne sa s ním nepúšťaj do dlhších debát (online ani offline), lebo inak zas skončíte na intráku.

janetinka27
22. apr 2022

najlepsie bude na neho nereagovat a on prestane. neries, komu ta poukazoval, aj tak to nezmeni nic na tom, ze by vam to neklapalo

arianna25
22. apr 2022

Podľa mňa je to cvok.

arianna25
22. apr 2022

Blokovať a nereagovať na nic

amiaja
22. apr 2022

Prepac ale dobre som sa zasmiala😅
Toto nemoze byt pravda.
Keby mne na prvom rande zacne chlap pri veceri posielat pusinky a oblizovat sa tak utekam kade lahsie a nie k nemu na izbu.
Zablokuj a uz v zivote ho nechci stretnut.

iv007
22. apr 2022

Strasne ma pobavila tato vymyslena story😀

majlo1234
22. apr 2022

Pouzil naked man a nevyslo mu to. Ty asi vela pozeras HIMYM😀😀

lubisvecko
22. apr 2022

Asi by som usla, vymazala cislo, zablokovala. Je evidentne o co mu islo 😉

thereisabear
22. apr 2022

Mne to pripadá, že ste celkom podarená dvojica 😁 Už z tej reštaurácie by som utekala rýchlo preč, nie to ešte s ním ísť na intrák a vypisovať ďalej 🙄

autor
22. apr 2022

@iv007 bohužiaľ to nie je vymyslené ... a na intrák sme išli k nemu s tým, že mal na izbe aj spolubývajúceho len ten po asi 10 minútach odišiel ... dokopy som tam bola možno 15 minút pričom kým tam mal spolubývajúceho tak sa správal normálne

thereisabear
22. apr 2022

A to ti ten jazyk v reštaurácii neprišiel vôbec zvláštny? Nijako ťa to neodradilo? Čo si čakala?

lienka434
22. apr 2022

😂😂😂😂😂😂

22abigail22
22. apr 2022

Pri všetkej úcte a bez urážky ale buď je toto vymyslená téma alebo si mimoriadne blbá. 🤷
Veď keď už správal v tej reštaurácií nevhodné a vulgárne si sa už mala odísť a nie sa s ním ísť sa ešte poprechádzať a na izbu. Buď rada, že si dopadla ako si dopadla. 🤦
Nie si žiadna pubertiačka, ktorá prvýkrát išla na rade ale dospelá žena. 😒

A potom sa darmo všetci čudujeme prečo ženy majú takých priateľov/manželov aký majú. 😓

natassa2
22. apr 2022

Prepac ale celkom som sa zasmiala. Ak to bola pravda, osobne by som si ho zablokovala a nechcela by som v ziadnom pripade, aby ma kontaktoval. Celkom isto to bol nejaky uchylak, ak si taketo veci dovolil na prvom stretnuti