Zrušili sme dovolenku a muž chce ísť s kamarátom piť

16. júl 2022

Muž má konečne po dlhom čase dovolenku.
Mali sme ísť na dovolenku, ale museli sme to zrušiť.
Teraz za mnou prišiel z tym, že kamarát ho volá cez tú dovolenku piť.. A môj muž chce samozrejme ísť. Keď chodí do práce, sme spolu malo, väčšinou som sama s deťmi. Nahnevalo ma to, muž sa tvári, že sa hnevám neoprávnene. Čo si o tom myslite?

autor
16. júl 2022

Ešte podotknem, že chodia von, keď má voľno pravidelne. Tých 4x do mesiaca určite.

lasona
16. júl 2022

Poslala by som ho do riti, a nie piť. To kde sme?!

autor
16. júl 2022

@lasona on na tom nič zlé nevidi.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loginexistuje
16. júl 2022

a preco ste dovolenku rusili ? deti su chore? ak ano ja by som ho pistila s kamosom

kaktusik007
16. júl 2022

a chodis aj ty pit s kamoskami?

zmrzlinka2021
16. júl 2022

To akoze co mysli "pit s kamosom"? Ist na dve hodky na dve piva a dost? To nie je problem.
Ale prečo nehladate moznost stravit niekde spolocne dovolenku.
Je velmi dolezite pre par, pre rodinu travit spolocny cas, idealne aktivne, rozpravat sa.

queen_mary
16. júl 2022

To akoze nemoze ist pocas jeho dovolenky 1x von s kamosmi? Halo? 😀

autor
16. júl 2022

@loginexistuje dcéra má problémy z kožou, kým sa jej to nespraví, nesmie ísť do vody.. A mali sme ísť k vode..

autor
16. júl 2022
liloastitch
16. júl 2022

A to bude piť celú dovolenku? Ak je to jednorázová akcia, ja by som neriešila, veď budete spolu iné dni.

autor
16. júl 2022

@queen_mary nie hallo, mali sme byť v ton termíne tak či tak odcestovaný, takže si myslím, že keď nemôžeme tam kde sme mali, mali by sme to voľno využiť inak, ale spoločne... A za ďalšie chodí s nimi pravidelne von, a to má málo voľná.. čiže nevidím nič zlé na tom, že ho cez dovolenku chceme mať doma

zmrzlinka2021
16. júl 2022

Nemusite ist k vode, chodte spolocne na hory, rozne ine atrakcie.

Inak, mimo dovlenky, ako ty travis s manzelom cas?

autor
16. júl 2022

@zmrzlinka2021 no to určite nebudú 2 hodiny, to oni nepoznajú. Minimálne do noci a na druhý deň samozrejme nebude použiteľný.. ja sa snažím hľadať iné programi

dskjhfdlkdjhl
16. júl 2022

Treba naplanovat na vsetky tie dni, kedy ste mali byt na dovolenke, program, pripadne mu aj nejaku pracicku okolo domu prichystat a nebude mat cas na blbosti.

autor
16. júl 2022

@zmrzlinka2021 akože ako? Tak ja som doma s deťmi, občas keď deti zaspia, je pusteny nejaký film večer.

kornelies
16. júl 2022

Nech ti da peniaze a uzi si dovolenku s detmi. Aj tak s vami nechce ist, chcelo by sa ti pozerat na namosureneho muza? Mne nie. Ty pojdes inokedy s kamaratkami na babsku jazdu.

autor
16. júl 2022

@liloastitch tak 2 dní bude mimo. 1 piť a druhý skapínat... za mesiac je asi 7 dní doma a z toho 4 dní s kamosmi

dzulli1980
16. júl 2022

Chodí do roboty, zarába peniaze, veď je to aj JEHO dovolenka, nie len VAŠA spoločná ... kvôli jednému dňu by som fakt z toho takúto drámu nerobila ... či čakáš, že budete cez dovolenku spolu 24/7?

sweetdreams1
16. júl 2022

Ja by som tiež nechcela celú dovolenku sedieť doma. veď chodte niekam inam (nie k vode), raz nech ide on s kamošmi a raz chod ty s kamoskami.

kaktusik007
16. júl 2022

@dzulli1980 tu je isto iny problem -- chodi pravidelne, mali byt spolu na dovolenke - cize bez jeho kamosov - a kedze museli ju zrusit, lebo zdravie dietata, tak logicky ona nechce aby siel s kamosom ale chce aby bol doma. Akoze mna by to nastvalo tiez.

Alternativu k dovolenke, ked ste tuto museli zrusit, ste si nespravili??? nepises ako mas stare deti, su aj hory, aj zamky, aj ine veci, nemusite pri vode sediet....

zmrzlinka2021
16. júl 2022

Cize vlastne s manzelom nemate ziadny vztah.
Lebo travit spolocny cas nie je o pozerani TV.

Manzel preferuje cas s kamaratom preto, ze nema vztah s tebou. Preco spolu neplanujete nejake aktivity pocas dovolenky ktoru bude mat?
Vezmite maps google a chodte do toho, rozpravajte sa, hladajte aktivity - to ze nie je "voda", neznamena, ze nemozete mat dovolenku....

autor
16. júl 2022

@kaktusik007 2 a 3 roky... zatiaľ máme len zoo, a jeden zámok na plane

autor
16. júl 2022

@zmrzlinka2021 však hľadám možnosti, pýtam sa ho, ale povie ,,neviem" a ďalej neriesi

zmrzlinka2021
16. júl 2022

Tak ju priprav, povedz, ze ideme pozajtra do banskej stiavnice na 4 dni a je to hotovo. A spolu si sadnite k mapy.cz a pripravujte turistiky, prechadzky, aktivity...

kaktusik007
16. júl 2022

suhlasim s dievcatami, zober aktivitu do vlastnych ruk a podme - ak deti maju 2 a 3 roky, tak to je ideal na zoologicke zahrady, pozri na mapu a vsetky do 150 km su absolvovatelne ako jednodnovy vylet. S takto malymi detmi vies ist aj iba do krajskeho mesta na zmrzlinu - vlacikom, deti budu mat zazitok. Ihriska su takmer kdekolvek. Ak bude otec deti pindat -- tak halllooo, su to aj tvoje deti, nie ze ja sama s nimi mam ist. A bodka.

ropucha6
16. júl 2022

A preco ste si nenaplanovali dovolenku mimo vody? No neviem, ak chce ist, asi ho doma nepriviazes. Povedala by som dobre, ale ze teda aj ja si planujem urobit potom dva dni program bez deti a nech sa s nimi zariadi.

loginexistuje
16. júl 2022

ak je za mesiac doma tyzden (asi chodi do zahranicia) a ty nevies naplanovat spolocne aktivity a cakas ze to naplanuje on ? v tebe je chyba
urobim taky plan ze ho ani nenapadne ist s kamosom

autor
16. júl 2022

@ropucha6 pretože sme to museli rušiť na poslednú chvíľu. Konkrétne včera sme to museli zrušiť

autor
16. júl 2022

@loginexistuje pracuje v našom meste, ale keď nieje v praci spí, alebo ma vlastnú oddychovú aktivitu