Zožiera ma žiarlivosť

taratuta
11. sep 2012

Neviem si pomôcť....neviem, čo s tým, asi mi už preskakuje alebo čo. S manželom sa poznáme od našich 15tich rokov, vlastne sme spolu chodili odvtedy a mali sme sa a aj máme sa velmi radi (teda aspon dufam) mali sme samozrejme pár kríz ale dalo sa to prežiť. Hlavne ja som mala skraty v minulosti, 3krat som ho podviedla, aj ked nie intímne, ale tak, že som sa s dotyčnými stretávala a mala som halušky v hlave, skrátka taký ošiaľ. On mi všetko odpustil a fungovali sme dalej. Zobrali sme sa, mame tri krasne zdrave deti, bývame v novom dome, proste na prvý pohlad ideál. No teraz od septrembra má moj manžel novú kolegyňu, mladu slobodnu, 26 ročnu kočku, má dlhé cierne vlasy, nevinnu tváričku a hlavne má asi o 20 kíl menej ako ja!!! Sedia spolu v jednej kancelárii a ja sa doma idem zblázniť....moj manzel nikdy nemal okrem mna inu zenu, ani v posteli, dokonca ani sa s inou nikdy nebozkával, ja sa strasne bojim, ze stačí málo a stane sa niečo, čo ma zabije. Viem, že by som mu mala veriť, a ja mu verím, ale aj tak ma nahlodáva chrobák, ktory mi nedá pokoj...neviem co mam s tym robit. Stale si hovorim, ze sa mi to teraz vsetko vrati, co som povyvádzala za mlada ja. Mám 30rokov, a aj moj manžel má tolko....ja som asi na hlavu...dakujem za kazdu odpoveď

ani3012
11. sep 2012

podľa seba súdim teba
nič iné mi z tohoto nevychádza...
mala by si mu naozaj veriť nie každá žena sa hodí chlapovi okolo krku a nie každý muž takúto príležitosť aj využije

taratuta
autor
11. sep 2012

@ani3012 presne si to vystihla...dakujem za uprimnost

andrejka1983
11. sep 2012

@taratuta verim ti...ja by som rozmýšlala presne ako ty 😀 ...ako nezavidim ti, a ani ti nebudem radit...lebo keby som v tvojej situácii tiež by som žiarlila ako pes.... 🤐 ...ale tak dúfam že to ostane len v našich hlavách

lenka_b
11. sep 2012

A mas nejaky dovod alebo podnet na ziarlivost? Myslim tym, ci sa manzel sprava inac, a tak...

taratuta
autor
11. sep 2012

@lenka_b nie, zatial nie, je tam este len dva tyzdne, a on si ma v tom zmysle doberá a robi si srandu z toho

lenka_b
11. sep 2012

@taratuta Ono ja ti rozumiem, ze ta to zoziera, ale ked sa o tom budete stale rozpravat a natahovat to, tak potom mu das chrobaka do hlavy. Skus sa s nim o tom nerozpravat a ukazat mu doveru.. Aspon skus - to by som sa snazila ja. A nemalo by sa ti to vravit, lebo ked sa rozhodol si ta vziat, tak to ti musel odpustit uz vtedy, nie? Snaz sa doma vyzerat k svetu - maj make up a tak, nech vsima teba a nie inych 🙂))))

sisaha
11. sep 2012

@taratuta myslim, ze dopredu robis z komara somara... Svojimi scenami, hlavne ked sa este nic nestalo môžeš spôsobiť presne to, čoho sa bojíš...Ciže on začne z vasho vzťahu unikať a čoraz viac sa ti vzdalovat.... Co ak aj ona ma vzťah a vôbec netúži po ženatom chlapovi?

rybicka85
11. sep 2012

ak bude chcieť niečo urobiť tak to urobí aj tak...a tým že si to budeš preberať v hlave len budeš nervozna a podráždená a Váš vzťah sa možno práve tým naruší .. takže moja rada...neriešiť pokiaľ nemáš dôvod... lebo sa utrápiš a nepomôžeš si..

sissy27
11. sep 2012

@taratuta hm, presne prvé čo ma napadlo "podľa teba súdim teba"... no ale nepomôžeš si, ak ťa bude chcieť podviesť, tak to spraví aj kým ty uvaríš kávu v kuchyni a keď nechce, tak to nespraví...možno by si aj ty potrebovala trošku zdvihnúť sebavedomie - schudnúť (áno je to ťažké, ale nie nemožné), zájsť ku kaderníčke, kozmetičke... pokiaľ ti on nedáva nejakú zámienku na žiarlivosť, tak s tým musíš niečo robiť ty sama, je to v tvojej hlave, nie v ňom...

lujza123
11. sep 2012

@taratuta vieš ono podviesť ťa môže aj zo starou bosorkou, to že je mlada pekna (podla teba) neznamena že sa pači aj tvojmu manželovi alebo on jej. Napriek všetkým fámam o zlatokopkách a ničitelkách manželstiev má väčšina žien tolko súdnosti že si nič nechce začat so ženatým oteckom malých detí.
Skú ako ti tu píše sissy27 trochu si dvihnúť sebavedomie nejakým skrášlovacím procesom

A ked sme pri tom podla seba súdim teba...tak úprimne....ty by si vymenila svojho muža s ktorým sa milujete a máte krásnu rodinu za nejakého 26 ročného žabiaka?

zuzanocka
11. sep 2012

nooo 🙂 ze aka tema... pred casom som ja riesila nieco podobne..
prisla manzelovi do firmy nova kolegyna.. zhodou okolnosti
je to osoba, ktoru poznam od malicka a vzdy sa priam vyzivala v preberani chalanov kamaratkam, minimalne sa snazila s nimi flirtovat a pod. je to ozaj pekna baba, ktora si je toho vedoma.. no a doslo k tomu, ze mala v ramci "zaucania" chodit s chlapmi z firmy na 2-3-dnove sluzobky..
ja som jednoducho manzelovi povedala, ze sa mi to nepaci a je mi jedno ako, ale ze si to zariadi tak, ze on s nou na ziadne sluzobne cesty chodit nebude.. vtedy som si asi prvy krat skutocne "postavla hlavu".
vyriesil to v podstaze sefov syn,.ktory sa nebal povedat nahlas, ze on s nou veru nikam nepojde, lebo by ho frajerka zastrelila 😝 no a manzel sa pridal, ze on ma podobny problem 😀 dotycna sa vo firme dlho neohriala, kedze ju panbozko obdaril len na urcitych miestach, len v hlave nie..

ja na tvojom mieste by som sa snazila kolegynu okuknut.. nejak sa s nou stretnut, zistit, co je zac, vyzvediet, cima vztah, aky vazny a pod. 😉
mozno z nej budes prijemne prekvapena 🙂
a vies ako sa hovori: priatelov si drz nablizku, nepriatelov este blizsie 😀

ziarlivost je zla.. a vzdy je skutocne o sebaucte..

iste sa tu najdu prispevky, ked budu osocovat teba..ako neveris muzovi a pod. ale tak kazdy sme nejaky.. 🙂
prajem vela stastia..

lentilka29
11. sep 2012

tiez ziarlim....takze ta chapem,ak by moj manzel sedel v kancli s takou kockou tiez by mi nebolo vsetko jedno.nastastie pracuje viacemenej v cisto muzskom kolektive v prostredi IT.pozri ja ziarlim na manzelovu byvalu frajerku....vadi mi,ze je v kontakte s jeho kamosmi...riesenie tejto situacie mi vzalo 2 roky zivota....tvoj aj moj problem pramenia z nedostatku sebadovery podla mna....mate 3 krasne deti co sa zrejme odzrkadlilo na tvojej postave,rovnako ako jeden porod,tehu na mojej,uz nie sme sexi ako kedysi a vadi nam kazda lepsie vyzerajuca zena kt.sa ocitne v blizkosti nasich muzov....ale podla mna sa to upravi....chce to cas....ty si hlavne uvedom,ze cely zivot tvojho manzela sa toci de facto okolo teba....nemyslim si,ze by vymenil pocit istoty kt.ma pri tebe za kratky romanik s kolegynou....moj muz dostal ponuku pracovat do IT spolocnosti v Prahe,ja s tym nesuhlasim....presne preto co pises....verim mu,ale dialka a zeny su zli spolocnici....pre atraktivneho muza 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

digysa
11. sep 2012

.....hmmm

Vsetci bohaci su na slovensku zlodeji
a
Vsetky krasne zeny na slovensku chcu brebat manzelkam manzelov.....

To aby moja dcere nebodaj nevyrastla do krasy....lebo hned ju tu oznackujete....

Dievcta, dievcata.....trochu sebavedomia to chce.... 😒

viera27
11. sep 2012

Presne ako tu uz bolo spomenute predtym, je to o tvojom sebavedomi. Ty mas problem a necitis sa atraktivne, preto sledujes pritazlive baby. A tiez cim viac budes manzela upozornovat, tym viac si ju bude vsimat. Relaaax, niektorym veciam nezabranis, ani ked sa poskladas 😀

andrejka1983
11. sep 2012

@digysa zaujimavý názor 🙂

malinkaaninka
11. sep 2012

@taratuta neprivolávaj to.mysli na niečo pekné.napríklad vyhrám loto,vyhrám loto,vyhrám loto.porozmýšlaj čo si kúpiš za vyhrané loto a zabudneš žiarliť.
teraz vážne,žiarlivosť je choroba a on by o tom mal vedieť.takže porozprávaj čo cítiš.otvorene.

taratuta
autor
11. sep 2012

dakujem vam, baby, za vsetky prispevky...velmi si ich cenim...a velmi mi robi dobre citať to..od pondelka zacnem chodit na ZUMBU. Dnes som sa s manzelom o tom rozpravala, lebo si ma stale dobera a vysmieva sa mi, ale povedal ze ma lubi a nikdy ma nepodvedie

v_alika12
11. sep 2012

@digysa tvoje prispevky tu ci na mod.streche su plne ironie, mas pocit ze americanky sú nieco viac ako my slovenske devy?! alebo tie,kt. maju peniaze su viac ako tie kt.ich nemaju? myslim,ze zivot v usa sa nerovna stastie, lebo kde je tvoje srdce, tam je tvoj domov a ocividne ti SR chyba ked sa potrebujes kontaktovat prostrednictvom slov.portalov. Zila som na Cape Coral, urcite poznas, nakolko zijes na Floride a poviem Ti nemenila by som nikdy (ved preto som spat). Samozrejme,ze kazdy ma pravo prezentovat svoje nazory a ja tu nie som na sudenie ludi, ale k Tebe som uz mala potrebu sa vyjadrit. No ale k teme: nemusis sa bat, ze oznackujeme Tvoju dceru, ved nezijete na SR a amici to uuuuuuuurcite nerobia

andrejka1983
11. sep 2012

@taratuta 🙂 🙂 tak to ma byť ...a vela zdaru na zumbe....len teraz ty pozor na sexi zumba tanečníkov 😀

gaby21
11. sep 2012

@taratuta Kto neziarli, nemiluje. Ale, pokial, mas pocit, ze mas v okoli konkurenciu, treba na sebe zapracovat, ukazat manzelovi, ze dokazes byt taka sexi, ako pred desiatimi rokmi, sem tam sa namalovat, pekne obliect a ucesat, a ked uvidi, ze sa za tebou na ulici otoci co i len jeden chlap, hned ho prejde chut na neveru 😵

digysa
11. sep 2012

@v_alika12 Som na Slovenskom portali a preto pisem o Slovenkach... nepisem tu o americankach, lebo o tie tu nejde...
Keby som bola napr. na nemeckom portali a poznala prostredie, metalitu a zila tam dlhsie, tak by som pisala o nich.... Zial netrufam si....som totiz Slovenka.
Vobec som neporovnavala americke zeny so slovenskymi... Myslim, ze si pojala moj prispevok z uplne opacneho konca...resp. vynala si si z neho nieco, co vobec nemam na mysli (to netusim, ako sa to podarilo 😉 ) a taktiez si ma nespravne odhadla....

Inak prave sa tu zalozila jedna tema o dievcatach, ktore ziju v zahranici. Najdi si ju a precitaj si, co mi na Slovensku chyba 🙂

digysa
11. sep 2012

@v_alika12 Ale dve veci si na tebe cenim: zaregistrovala si sa na MK presne v den mojich narodenin a prvy prispevok, ktory si na MK napisala bol o mne 😉

Uz som ticho...lebo je to uplne mimo tema...

@taratuta a vam dvom zelam statne manzelstvo... 🙂

kveta
11. sep 2012

Da sa prezit aj nevera a koniec manzelstva pre mladsiu milenku.. Takze prestan uvazovat v intenciach, ze by Ta to zabilo.. ;)

briketa
11. sep 2012

@taratuta neriesila by som vobec manzela ale seba (cize Teba).
Toto cele nie je o nom (aspon podla toho co si napisala) ale o tom, ze Ty nie si spokojna sama so sebou.
Nie je to o kilach, ani o dlhych ciernych vlasoch a nevinnej tvaricke.
Je to o rokoch a skusenostiach co ste s manzelom prezili, o detoch do ktorych davate vsetko to najlepsie zo seba.
O vasej laske, ktora ma za sebou uz cosi viac ako pozerat sa na seba v kancli.
Musis vediet preco Ta manzel miluje, cim si viac ako ostatne zeny. Musis so seba vyzarovat rozvazne sebavedomie, lebo to je to najatraktivnejsie co zena moze mat. Musis si vazit samu seba.

Viem o com hovorim, MM pracuje s nadhernymi zenami (nie vylucne, ale aj) co su o polovicu mladsie ako ja 😉 Este sme spolu koli tomu pocas tych 10 rokov krizu nemali. Ak sa chces vyspovedat viac, kludne mi napis SS.

briketa
11. sep 2012

zo seba, pardon.

iviatko
11. sep 2012

vies, ze najhorsi ziarlivci su ti, ktori sami podvadzaju? Ci uz psychicky, alebo fyzicky...toho chrobaka len tak z hlavy nedostanes, len ho nekrm sprostostami, lebo ak to muz len trochu pociti a bude mu to liezt velmi na nervy, moze sa stat, ze urobi nieco, aby sa nemusel citit len ako blbec, ktory s nikym nic nema a jeho zena vysiluje...ale da ti dovod. A to je to zle. Drzim palce.

chmurkaxy
11. sep 2012

@taratuta ahoj, odlozte deti niekam k babke a spravte si pekny vikend spolu len vy dvaja. vsetko pekne z mladosti sa vrati a budete mat dalsie krasne spomienky na dlhe zimne vecery 🙂

vietnamka
11. sep 2012

@taratuta ja si nemyslim, ze si malo sebavedoma, alebo nemas sebeuctu. Podla mna si sa nevyrovnala s tvojimi vlastnymi uletmi. V tom zmysle, ze si si ich neodpustila.
Myslim si to preto, lebo aj ja som v minulosti podvadzala. Nie mojho manzela, ale to je jedno, aj tak ma to mrzi. Naviac sa nemozem zbavit pocitu, ze by som si to zasluzila, aby mi manzel bol neverny, za to vsetko, co som porobila ja.
Na zaklade vlastnej skusenosti viem, ake lahke je vhupnut do nevery. Dolezite je, aby si to uvedomoval aj tvoj manzel (a sam tomu predchadzal). Ziadne spolocne obedy - ak chodi von jest, zacni mu varit, nech si jedlo nosi. Ziadne popracovne kavicky, moze stokrat tvrdit (a aj si to svatosvate mysliet), ze su nevinne. A dolezity je tiez sex - je jedno, ako si unavena (pri troch detoch musis byt), chod do toho, aspon raz do tyzdna. Myslim si, ze muzi su nachylni najma na fyzicku neveru, ta emocionalna je im vzdialenejsia.
Moja babka ma ucila, ze muza musis nakrmit, a musis mu "podrzat". Je to vulgarne a trochu to degraduje muzov (a aj zeny), ale nieco pravdy na tom je. Jeho dusevne potreby tiez musis naplnat, ale az potom, co budu naplnene jeho fyzicke potreby 🙂.
Toto su preventivne opatrenia, ktorymi mozes jeho pripadnej nevere predist. To by ta mohlo trochu upokojit a zmiernit tvoju ziarlivost, ktora je mozno skor obavou.
Z dlhodobeho hladiska skus schudnut, a najst spolocneho konicka. To prve pomoze tebe, aby si sa tak nebala konkurencie, to druhe vas viac spoji. Vela stastia 🙂

rybicka85
12. sep 2012

@vietnamka uuuufff... trošku mi to miestami pripadá, že daj mužovi reťaz a bude dobre.. vlastný obed, zavri sa v kancli a s nikým sa nestretávaj šak všetko čo potrebuješ budeš mať doma.. to tiež nie je šťastné riešenie..ale to je len môj názor..

vietnamka
12. sep 2012

@rybicka85 Ked myslis. Mne zas nepripada stastne riesenie sediet doma a utestovat sa, ze ved co, co sa ma stat stane sa. Je to tvoje riesenie, a ja ti ho neberiem, ani nevidim dovod sa s tebou natahovat, kto ponukol "lepsie riesenie".