Zničila som ja švagrine svadbu?

15. aug 2022

Ahojte..ani neviem preco tu pisem ale potrebujem sa niekde vyzalovat mozno poznat iny nazor..lebo som akosi zrazu cierna ovca v manzelovej rodine a niesom si ista ci právom..mozno vy mi to objasnite ako nezainteresovane osoby..svagrina mala pred mesiacom svadbu..vydavala sa prvykrat ..pripravy prebiehali dost chaoticky lebo svagrina je typ cloveka co vsetko riesi na poslednu chvilu..no a tri tyzdne pred sobasom si spomenula ze vsak ona nema zajednanu kadernicku..resp. mala ale ta jej to odriekla a ona zabudla si hladat novu..kedze bola zufala nakolko obvolala asi vsetky kadernicky v meste ale bud mali plno alebo dovolenka..ja som si spomenula na jednu moju znamu kadernicku ktora mna cesala pred troma rokmi na ples a ucesala ma velmi pekne aj za dobru cenu..povedala som svagrine ze jej skusim zavolat ze ona je teraz na materskej dovolenke a berie to ako privyrobenie si tie ucesy..tak som jej zavolala a povedala ze ma v tedy akurat volno ze svagrinu moze ucesat...svagrina cela happy ze ma o uces postarane ale ze ide teraz na dva tyzdne na dovolenku tak nestihaju skusku ucesu..svagrina povedala ze jej to nevadi ze vsak ja som ju ako kadernicku vychvalila do nebies (povedala som len ze ma vtedy raz pekne ucesala) tak ze jej veri a skusku ucesu netreba..prisiel den svadby a svagrina sa isla dat rano o desiatej ucesat..vratila sa odtial po dvoch hodinach tak sa jej pytam ze ako je spokojna ..uces sa mi zdal celkom OK aj ked priznam sa k nej nehodil velmi ale myslela som ze je s tym svagrina v pohode, presla len okolo mna skaredo sa na mna pozrela vosla do izby a bachla dverami..tak som sla za nou a pytam sa co je..zacala na mna kricat ze sa jej mam pozriet na hlavu ze co jej ta moja "uzasna" kadernicka vytvorila na hlave..ze vyzera akoby mala prilbu uces ala sesdesiate roky ze ani jej babka nemala taky hrozny uces na svojej svadbe..nevie s tym ani nic urobit lebo jej na to dala asi tonu laku a do toho ešte korunku ze proste hruza zacala tam plakat ze ona takto pred tych ludi nepojde ze vyzera ako debil a ze mi pekne dakuje ze som jej odporucila kadernicku a znicila svadbu..ja som sa jej pokusala vysvetlit ze vsak mna ucesala pekne ze som necakala ze jej urobi takito uces naozaj to vyzeralo tak nemoderne..ale nebol to zamer aby som jej pokazila svadbu alebo nieco take..chcela som len pomoct..naco mi povedala ze krasne dakuje za taku pomoc ze v svoj velky den bude vyzerat ako cinsky boh srandy vdaka mne..ze si mam nabuduce svoje odporucania nechat..svadba prebehla tak ze nevesta bola oduta vobec sa nebavila a vsetci to davali za vinu mne..hlavne teda ona a svokra samozrejme..svokra ešte zahlasila..ze tak aspon vies ze si nemas davat od nej radit ...

danielahamar
15. aug 2022

Nerieš, jej chyba

lija22
15. aug 2022

jezis to je krava 😂

terry2003
15. aug 2022

Nezničila. Nemohla si dopredu vedieť ako to dopadne.

januska12323
15. aug 2022

Môže si za to len a len sama. Keď sa jej nepáči mohla sa česať sama, to by bola určite spokojná.

anjelicek26
15. aug 2022

Ach jaj, no proste emocie zatienili rozum...nevyzera na svadobnych fotkach ako chcela, nevyzerala na oslave ako chcela, proste kadernicka to posrala, ale ty si po ruke, takze moze vynadat aspon tebe...

autor
15. aug 2022

este som jej aj ukazala fotku ze ako ucesala mna pred tymi troma rokmi a pacilo sa jej..ze waau super si vyzerala..

lintu
15. aug 2022

Švagriná išla na dovolenku a teda nemohla ísť na skúšku účesu? Tak ale to nie je tvoj problém. Ako tie emócie počas svadobného dňa človek ešte pochopí, ale snáď sa preto nie je dôvod zdúvať niekoľko ďalších mesiacov.

petamich
15. aug 2022

nie ty si v tom nevinne, nic zle si nespravila, tvoja svagrina si za to moze sama, taketo veci ak mi na nich zalezi sa nenechavaju na poslednu chvilu 🤷‍♀️ chapem, ze emocie pod tarchou okolnosti boli vygradovane ale teda...stale si za to moze sama

autor
15. aug 2022

@lintu nie svagrina ale ta kadernicka sla na dovolenku

denda007
15. aug 2022

Boze tieto zenske rozmary😃serte na nu, mala si dat burku

xsuzannex
15. aug 2022

resp. mala ale ta jej to odriekla a ona zabudla si hladat novu.. - nemala zabudnut, jej chyba

autor
15. aug 2022

ako je pravda ze ten uces naozaj nevyzeral pekne..neviem co tej kadernicke bolo ale to co jej na hlave vytvorila by som ani ja nechcela..ale nechapala som preco je nahnevana na mna

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
podmostom
15. aug 2022

Za dobrotu na zobrotu. Snažila si sa pomôcť. Keď sa jej nepáčilo, mala si nájsť kadernícku sama. Ani mne sa môj účes na svadbu nepáčil, ale že by som z toho robila nejakú drámu to nie. Normálne som sa bavila, bola som rada, že sme to s ročným hyperaktivnym dieťaťom nejako dali 😁 Svagrinka ak sa chce na niekoho hnevať, tak nech sa hnevá sama na seba.

pinkgirl
15. aug 2022

Predychaj to, a kašli na to - veď ona bola pri tom keď jej to kaderníčka česala a mala sa ozvať. Určite mala nejakú predstavu ako by mal jej účes vyzerať a akože teraz si TY na vine, že ona nemala dosť odvahy aby povedala aký účes chce alebo si nepraje? V dnešnej techno dobe snáď mala švagriná aspoň nejakú predstavu a fotku z netu aký chce mať účes?!

matullienka
15. aug 2022

Ešte raz by mi niečo ohľadom toho utrusili obratom by som im obom aj svokre splechla do tváre, ze keby boli čo k čomu tak nepotrebujú od teba kontakt na kaderníčku. Jediné neschopné sú oni dve a nie ty

sissy27
15. aug 2022

1. Švagriná si mala kaderníčku poriešiť sama v dostatočnom predstihu
2. Vydávať sa mohla aj v jednoduchom hladkom cope
3. Mohla si dopredu vybrať účes a ukázať kaderníčke čo chce alebo čo vyslovene nechce a nie jej nechať voľnú ruku
4. Hádam sa videla v zrkadle keď ju česala a mohla sa ozvať, že toto sa jej nepáči
5. Svadbu si pokazila sama. Chápem emócie aj nervy, sklamanie, ale hádam deň D nestojí a nepadá na účese…

autor
15. aug 2022

@pinkgirl nie ze ona vobec nevie ze je tolko peknych ucesov ze to necha na nu..ale ze to chce mat vycesane dohora..a par rozpustenych pramienkov vpredu no vycesane to mala..ale fakt to vyzeralo ako leskla prilba..strasne vela laku a vyzeralo to tak neprirodzene akoby to ani neboli jej vlasy..chcela si do dat dole ale nedalo sa lebo kopu laku..a nestihala nic lebo obrad bol o druhej..tak si to nechala ale s tym ze celu svadbu bola oduta a bolo vidno na nej ze vobec sa nebavi

ella1234
15. aug 2022

Je to jej problém. Mala sa ozvať u kaderníčky ešte predtým ako jej ten účes nalakovala. Chcela si pomôcť a ešte si za zlú. Tvoja švagriná je riadna hnusoba 👎
Dúfam že máš v rodine aj normálnych ľudí ktori by dali tebe za pravdu a nie sú také telce ako tvoja švagriná 🤞

elizabet173
15. aug 2022

ona s tou hlavou u kaderníčky nebola? Veď videla, čo jej na hlave tvorí, mohla ju usmerniť. Bola to jej chyba, že zabudne na také niečo ako je kaderníčka, ty si jej chcela pomôcť, nedržala si jej dýku za chrbtom, že musí ísť k nej. A že nestihla skúšku, je tiež jej chyba.

nnnuuunnn
15. aug 2022

Tak ak prišla ku kadernícke, že rob si čo chces... Mala jej ukázať svoju predstavu, nejaký messy účes, aby to nemala ako prilbu.

matullienka
15. aug 2022

Prepáč ale za to, ze je tvoja švagriná neschopná trúba ty naozaj nemôžeš. Hubu si mala otvoriť na kaderníčku keď videla co jej na hlave robí a nie na teba. Predpokladám keby si teraz zavolala tej kaderníčke tak jej určite povedala, ze je spokojná

autor
15. aug 2022

@elizabet173 kadernicka mi povedala ze mala nos zaryty v mobile cely cas..ze sa rozpravali a ze ona jej priblizne aj hovorila ze co jej ide robit a tak ale ona ju nevnimala velmi..vacsinou len do telefonu tukala..az ked zacala lakovat ze trochu sa zbadala..

autor
15. aug 2022

@matullienka ze povedala jej len ze pekne dala jej peniaze o odisla rychlo prec..

martul
15. aug 2022

@lija22 opravim ťa, sú tam 2 kravy 😀

matullienka
15. aug 2022

Tak v prvom rade si mala hubu otvoriť tam a nie na teba. A tvoj muž ich nevie upratať? Keby bola co k čomu nerieši takéto veci na poslednú chvíľu.

pinkgirl
15. aug 2022

Vieš čo, netráp sa tým. Bola si "po ruke" tak si svoju nespokojnosť na tebe vyburili. Časom aj švagriná dospeje a zistí, že na tom účese fakt svet nestojí. Áno, v tú chvíľu mala pocit, že jej všetci zizaju na hlavu a ty si jej pokazila jej veľký deň. Daj tomu čas, daj si odstup🙂
Keď, tak ju povzbuď, že pri druhej svadbe bude mať určite lepší účes😁.

autor
15. aug 2022

@matullienka moj muz ju upratal uz ale svokra je na jej strane samozrejme..hned sa ma pytala ze skade mam tu kadernicku ze ona asi nevie moderne cesat a ze potom ked mne sa pacia jej ucesy tak asi nemam vkus..

veronika33
15. aug 2022

a to akože nemala predstavu aký chce účes? veď jej mala dať foto, nejaký vzor, asi aký účes chce, prípadne si to mali aspoň prebrať, či niečo také vie kaderníčka urobiť, je to rozhodne jej chyba, ty si jej len chcela pomôcť, vôbec si nepochybila... tvoj muž im nič nepovedal? to čo si dovoľujú k tebe...

luccija
15. aug 2022

Poslat ich obidve do r...i.Moze byt rada, ze si jej vybavila aspon nieco.Mala ist na skusku...toto je za dobrotu na zobrotu.Ani by som sa s nimi nebavila hlupane.Sedela tam, tak jej mala povedat ako to chce, alebo dat prerobit.