Zlé vzťahy v manželovej rodine

2. sep 2020

Ahojte, je to niektorá z vás taká, ktorá nevychádza z nikým z manželovej rodiny?

adelka1111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana212722
2. sep 2020

Neviem ako sa to dá že s nikým..to už asi nebude len chyba zo strany manželovej rodiny..

miadi
2. sep 2020

Tak mas zly nazov temy to znie akoby oni mali medzi sebou zle vztahy pritom tie vztahy su zle medzi tebou a jeho rodinou. Oprav si to na - Neznasam mužovu rodinu. Alebo tak nejak 😉

dee01
2. sep 2020

@miadi to už je len ozaj výstižný názov, dobre si jej poradila 😂🙏

0kristina0
2. sep 2020

Naco ti to je dobre vediet?

miadi
2. sep 2020

@0kristina0 asi ze ci su oni vsetci vadni alebo ona. Ak je takych viac zien co maju zle vztahy s celou mužovou rodinou =znamenalo by to normu ze proste existuju take drbnute familie kde len jeden syn je ok a vsetci ostatni su proti jeho manželke. . No a este je tu moznost ze tie zle vztahy su vzajomne a mozu za ne obe strany. Asi sa nechce citit sama v takejto situacii ..

petulda333
2. sep 2020

@miadi muzova sesternica ma taku rodinu. Teda svokrovci atd. Ked jej muz odpadol a bol niekolko mesiacov v kome, ona s 3detmi doma a potrebovala ist s najmensim do nemocnice, tak nik z nich jej nechcel pomoct a vziat 2deti k sebe. Ziju v zahranici blizko pri nich. Proste, ze si ma poradit sama. Tak nakoniec musela prist jej mama zo slovenska k detom. A viac veci by som ti vedela povedat. Oni si ziju pekne ale cela jeho rodina je drbnuta

caroline_
2. sep 2020

moj manzel ma rozvedenych rodicov, s jeho otcom sa nejako casto nestykam, ani nebyvame v rovnakom meste, to su vztahy skor na takej zdvorilostnej rovine, no jeho mater s otcimom - ani nekomentujem radsej...prečo sa pytas ? :D

miadi
2. sep 2020

@petulda333 zila som vselikde vo svete stretla vela ludi nežijem na Svk . Nie vsade stari rodicia automaticky pomahaju. A vo vela zapadnych krajinach este menej ako inde. Mne tiez svokra nikdy nepomohla s detmi vobec nie. Zial clovek sa nemoze na nikoho spoliehat Ale ked nepomozu netreba sa pre to hnevat zbytocne v sebe živit negativne emocie. Vztahy si clovek ale stazovanim sa na nete nevyrieši. To treba upratat v hlave.

petulda333
2. sep 2020

@miadi ved ona sa nehneva. Nikdy od nikoho pomoc nechcela, ale co mala robit? Muz v kome cca 8m, 9m syn musel do nemocnice a ona s nim. Doma ostali 2 deti 5 a 8r. Kazdy normalny clovek by pomohol v takej situacii, ale oni ju nechali tak. Byvaju pri nich asi 10min cesty, ale musela pomahat mama kt je od nej 2500km daleko. To som len chcela napisat, ze su aj take rodiny. Oni medzi sebou zly vztah nemaju. Len jeho rodina ich ignoruje

petulda333
2. sep 2020

@miadi a obcas sa chce clovek vykecat a pocut, ze v tom nie je sam. No nie kazdy ma moznost sa vyjecat kamaratom a pod. Tak voli internet. To nie je nic zle

henrietkatr
3. sep 2020

PODLA MNA JE TO TAK V UPLNE KAZDEJ RODINE. NIE ZAKAZDYM SI VSETCI SADNU ROVNKAO., NO JE TO PODLA MNA NORMALNE A BUD SA TO CASOM PODDA ALEBO NIE