Zlá energia v dome

asdf12345
3. dec 2019

Pred piatimi rokmi sme kupili rodinny dom v ktorom zomrel predchadzajuci majitel,hned pol roka po nastahovani som potratila babetko a o tyzden po potrate mi zomrel nestastnou nahodou otec,skoro dva roky potom sme sa snazili o babetko a nemohla som otehotniet,ked sa nam konecne podarilo babetko v 10 tyzdni odumrelo a ja som musela na kyret,s manzelom sa neustale hadame a v dome nieje pokoj a klud,mam pocit ako keby dome bola zla energia,dusa byvaleho majitela,mate niekto podobnu skusenost

benit
3. dec 2019

@asdf12345 ja na toto moc nie som, ale sestra si tak vysvatila dom. Tusim haluzka jarabiny a svatena voda.

stanulienkat
3. dec 2019

Dom za to nemoze,su to bludy.

janinah
3. dec 2019

Gr-kat.kňazi vedia posúdiť,či je ten dom ok alebo treba "niečo robiť"....ak máš taký pocit,tak mu ver .Tá zlá energia sa dá odstrániť.Ale môže to byť všetko aj náhoda.

asdf12345
autor
3. dec 2019

@stanulienkat ja to za bludy nepovazujem aj v nedelu bola u nas kamaratka so psikom,v izbe nikto nebol a psik vbehol do izby prave do tej kde majitel zomrel a zurivo vrcal a stekal,pritom kamaratka sa cudovala,ze takto este nikdy a nikde nerobil,aj ona hovorila ze v tom nieco musi byť

asdf12345
autor
3. dec 2019

@janinah skusim zajst za knazom a popytat sa

saluda
3. dec 2019

@asdf12345 ja nie som pobozna, ale kamoška mala podobný problém, zavolali farára a od toho dňa bol kľud. Tam malo problém 3 ročné dieťa, ktoré malo záchvaty paniky, reálne sa niečoho balo. Zistili, že na ich pozemku stal kedysi zalar a popravovali tam ľudí

martinajurkechova
4. dec 2019

@asdf12345 určite zajdi za kňazom a je jedno či to bude gréckokatolícky, alebo rímskokatolícky.

hildicapupu
5. dec 2019

tiez si myslim, ze su to neni bludy, nieco na tom je, takze ja by som dala vysvatit dom jednoznacne, ale aj myslenie robi vela 😉

laila22
29. dec 2019

@saluda to ako zistili?

ada715
15. júl 2020

ja by som tiez zasla za knazom, skus aj poriadne tu izbu vycistit, vyvetrat, pripadne aj vymalovat, zapal v nej sviecky... treba doverovat aj svojim pocitom, nie sme iba racionalne bytosti, drzim Ti palce, kto nezazil bude sa smiat kym sam nebude mat tu skusenost, z takych reakcii si nic nerob

marygk
15. júl 2020

Ahoj, zavolaj farára a nech ti vysvätí dom. Sú ľudia čo tieto energie vôbec nevnímajú, necítia ich. A sú ľudia čo tieto energie vnímajú. Ja ich vnímam celý život od detstva. A nikdy mi to nijak nevadilo. Väčšinou to boli energie ktoré prišli a odišli. Vždy viem keď niekto z rodiny, priateľov zomrie, počujem špecifické buchnutie na povale. Beriem to ako rozlúčku. Ale asi 2 roky dozadu prišli tieto energie 3, vedeli že ich vnímam. Boli so mnou týždeň v kuse a tie som musela vyhnať to boli hajzli. Budili ma, mala som ich pri posteli skoro celé noci,šuchotali po koberci. Mačka ktorá má pelech pri posteli tam ten týždeň vôbec nebola, aj ona ich vnímala. Toto robili v noci a cez deň, som v kuchyni a len počujem buchnúť zásuvku pri písacom stole. A to bola posledná kvapka, skrikla som, viem o vás a zmiznite preč! A hneď! A otvorila som dvere. Odvtedy za mnou nikto nebol a aspoň mám kľud. Ale keby môj krik nezabral tiež by som išla za farárom. A inak nemám halucinácie, nepijem, nedrogujem... Ak je tá energia vo vašom dome, nejaký sviniar, tak je možné všetko. Treba to poslať preč.