Životná stagnácia

26. aug 2024

mali ste neikedy pocit ze v zivote stojite na jednom bode?
proste ziadna zmena v dohladne?

nie preto zeby sme zmenu nechceli ale proste akoby sa inym mozno ''viac v zivote darilo'' ci ako to mam opisat ...proste akoby ste sa len brodili problemami a nie a nie riesenia.

a ano, zdravie je najdolezitejsie len proste z tej stagnacie mam depresie.

biba_18
26. aug 2024

pre mňa je najdôležitejšie neporovnávať sa s ostatnými, každý má svoje a nič nemusí byť také ružové ako sa nám zdá…

autor
26. aug 2024

@biba_18 ja vieeem len proste obcas ma chyti depresia. velmi sa zmenilo vela veci v mojom zivote. a ja viem ze kazdy mame problemy, len proste mam ten pocit stagnacie. a snazim sa menit v zivote veci len asi nerobim dobre rozhodnutia ked mam pocit stagnacie?

letfenixa
26. aug 2024

Nie, nepozerám na to, ako to majú iní, aj tak má každý svoje problémy, ktoré rieši, u niekoho je to vidno viac, u niekoho menej.

biba_18
26. aug 2024

je to asi povahou. niekto iný by mohol tvoje rozhodnutia brať ako super vec… takže, asi len na svojom sebauvedomení pracovať… ale chápem čo myslíš, taká trudomyselnosť aj mňa občas prepadla v minulosti, že sa mi nič ale že nič nedarí. ale ja nie som fatalistka…

autor
26. aug 2024

@letfenixa preco mam depresie? nejde o to ze nedoprajem, asi som nesstastna. umrel mi rodic, rozpadla sa nam cela rodina po smrti babky ...ked vidim ako sa stretavaju ine rodiny babky dedkovci je mi do placu. prestala som mat pocit rodiny. ja viem ze moje dieta je pre mna svet. ale ona nikdy nebude poznat ake je to mat velku rodinu ja uz druhe asi mat nemozem.

zobaka
26. aug 2024

mam take myslienky, ze vela davam do prace a som nedocenena, cize v podstate stagnujem na jednom blbom mieste a co sa tyka nejakeho darenoa sa, vzdy to tak na svete bolo, ze jeden ma hojno a druhy ho..o je to o stasti, rozhodnutiach, je tam viac faktorov