Život odznova

26. júl 2022

Ahojte , nachádza sa tu niekto , kto by chcel začať život odznova niekde na Slovensku, len proste že sa chce odsťahovať zo svojho mesta ? Kvôli zlým spomienkam, pospinenemu menu, a teda aj ľuďom. Ja už nevládzem toľko bojovať a obhajovat sa. Chcem ísť niekde kde budem mať kľud. Len mi je ľúto že som takto na všetko sama a že tam nebudem nikoho poznat. A keby sme dve, tak si aspoň na začiatok možno trochu pomôžeme, stačí aj psychicky 🙂

bessie12
26. júl 2022

ja som zacala zit odznova, ked som odisla od mojho ex a zacala som zit s terajsim priatelom. Nastastie mala som priatelov, ktori mi pomohli, ale najviac mi pomohol moj priatel. Nelutujem, ze som zacala odznova. Bol to velmi toxicky vztah.

dievcacitajucelist
26. júl 2022

Ja som začala odznova s dvomi deťmi po rozvode a odsťahovala som sa naprieč celou republikou...niekedy musíš trošku riskovať a hlavne nesmieš sa báť držím prsty 🤞

oslo1
26. júl 2022

Ja som zacinala niekolkokrat. Da sa to.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
judar
26. júl 2022

Aj ja mam casto chut zbalit sa a ist hlavne z toho dovodu ze vadi mi stretavat zname xichty aj z hlbokej minulosti ...radsej by som bola doslova cudzinka v inom meste bez toho aby mohol niekto povedat ze ma pozna :D

gladys_07
27. júl 2022

@oslo1 ako sa mas? Casto na teba myslievam…

oslo1
27. júl 2022

@gladys_07
Ahoj,

Dakujem, tak pomaly. V piatok som bola posledny den v praci, plakali sme vsetci, Este aj pacienti.
Teraz mam pauzu. Do novej roboty nastupujem v Septembri a Vratko ide do skoly.
Niekedy je ok, niekedy mi strasne chyba manzel. Este ze Tu mam Vratka.
Vsetci su teraz na dovolenke. Mali sme ist na Slovensko, ale zrusila som to, potrebujem si Tu porobit.
Tak, tak nejako.
Dakujem za opytanie x

dievcacitajucelist
27. júl 2022

@oslo1 Ahoj😊 Vratko je zaujímavé meno, ja poznám len dvoch...moja susedka ma troch chalanov, Vratko, Zlatko a Bystrík 😊

oslo1
27. júl 2022

@dievcacitajucelist
Aj my sme chceli Vratka a Bystrika. 🙂
Som velmi vdacna za Vratka x