Žiarlivý manžel - už neviem ako ďalej

kvetinka317
3. okt 2020

Ahojte...skúsim napísať tu..aspoň sa vyrozprávať...bo už neviem ako ďalej...manzel začal neskutočne žiarliť ...som psychicky z toho veľmi unavená..tie scény čo mi robí su strašne...veľa krát som mu povedala...že si ničí tým manželstvo ...tak sa žiť neda...že má bude obviňovať z jeho chorých vymyslou..aby zašiel k psychlogicke....že potrebuje pomôcť....mám veľký strach z toho...nikdy taký nebol sme spolu 13rokov...trvá to asi pol roka ..😔

lucinka1988
3. okt 2020

@kvetinka317 a má na to nejaký dôvod, resp, doteraz taký nebol a až teraz takto začal žiarliť?

kvetinka317
autor
3. okt 2020

@lucinka1988 áno..asi pol rok dozadu to začalo ...už sa ku nikomu ani neozývam...aby som nemala komédiu...lebo minule som mala problém...že som sa rozprávala s našim kamarátom....boli sme na oslave...tak prišiel k nám si sadnúť a môj chlop skoro ho išiel zabiť....stačil mi jeho pohľadať...a už som vedela...že je zle...takú som mala komédiu...že dodnes ju predychavam...😔😔stále má kontroluje ...vyvolaná mi do roboty...že kde som ..keď mu nedvihnem bo nemôžem ..tak som na výsluchu ..mobil vkuse mi kontroluje...nemám problém mu ukázať...bo nič tam nemám a nič nemažem...ale tlak mám 300...všetko si podrobne číta...čo u pisem s kamarátkami...

20erika07
3. okt 2020

@kvetinka317 mala som raz 2,5roka vztah kde bolo vsetko ok a ku koncu zacal ziarlit, nie ze by ma az tak kontroloval ale pred nim som nemohla kecnut so ziadnym muzskym pohlavim lebo sa isiel zblaznit ked to videl. Potom stačilo ked som mu len raz uvidela pokec a to mi stacilo pochopila som ze kryje len seba. Dokonca mu jedna poslala aj list domov 😂 ale on bol chudacik...
Takze skus si to premietnut vsetko dozadu polroka a porozmyslaj ci nahodou on nezacal robit aj iné veci okrem ziarlivosti

ruzasipova
3. okt 2020

@kvetinka317 Prepac, ale mne to pride, ze ta podviedol, alebo zacal podvadzat pol roka dozadu. A takymto neprimeranym sposobom sa kryje.

pribinak
3. okt 2020

@kvetinka317 pohrozila by som mu rozvodom, ale naozaj seriózne a papiere by na výstrahu boli položené na stole

marca12
3. okt 2020

Moze mat milenku. Takto sa spravaju neverni chlapi

stanulienkat
3. okt 2020

Sorry,ale bud si to prehliadala a trpela aj predtym,lebo neverim,ze sa z chlapa stane psychopaticky ziarlivec z tyzdna na tyzden. Mozno je za tym ina zena,mozno je len psychopat. Jedno je iste,taky clovek robi zo zivota peklo,kde sa neda existovat. Neviem kolko s nim mas deti,ale ja by som utekala od neho kade lahsie. Trpi tym cela rodina.

janeninka
3. okt 2020

@kvetinka317 ziarlivost je vlastne velka neistota, strach. Neveri ani sebe, ze si ho vyberies a budes verne s nim. Da sa s nim bavit aj tak vseobecnejsie o tom? Co ho trápi, co preziva... ci ma nejake ine strachy. O seba, o vas, o prijem, buducnost.. ako vie ventilovat emocie? predsa len teraz sa pri pandemii ukazalo ako sme krehki, ako nemame veci pod kontrolou.. ci mu to nieco nespustilo.

kvetinka317
autor
3. okt 2020

@20erika07 veríš mi...že má to tiež napadlo...čo ak on skrýva niečo ..preto sa zmenilo jeho správanie...neviem ..ci by som chcela počuť ..že mi bol neverný...neviem čo by som urobila...lebo má tri deti

juhseverzapad
3. okt 2020

@kvetinka317 Deti sa dajú vždy spraviť, pi.čka je prednejšia. Ak sa takto do teraz nesprával, tak je 100%, že urobil alebo robí čo by nechcel, aby si robila ty! Mužská logika je na hlavu!!!

sonia1990
3. okt 2020

Ja som žila s chlapom co bol chorobné žiarlivý a radím ti utekaj od neho vo najďalej lebo lepšie to nebude iba horšie a horšie a nakoniec ta úplne zničí aj fyzicky a psychicky. Ja mám terás priateľa a je úplne super je to 100 a 1 netreba zbytočne trvať v takomto vzťahu.

katarinka89
3. okt 2020

@kvetinka317 no mne to príde skôr tak, že či on si nezabehol na iný dvor a preto si teraz namysla že to robíš aj ty. Pokiaľ taký nebol a teraz zrazu- noo neviem neviem

katarinka89
3. okt 2020

@juhseverzapad presne môj nazor

arianna25
3. okt 2020

@20erika07 suhlasim aj mne napadlo take nieco ci nie je chyba v nom

kakawah
3. okt 2020

Ako sa hovori, podla seba sudim teba. Kamoskin muz tak, našiel si bokovku - vydatu zenu a tym zacal dusit aj svoju zenu, lebo asi mu doslo ze aj ona by to mohla robit. Kontroloval ju vsade, do prace za nou chodil namatkovo, telefon kontroloval, nic jej nedovolil, nikde ist.... Ona potom zistila ze ma bokovku.

keziah
3. okt 2020

@kvetinka317 podla mna ti zahol/zahyba a tym, ze okolo teba robi dusno a nuti ta, aby si sa stale vyvinovala a vysvetlovala svoje spravanie, velmi uspesne odvracia pozornost od seba

cacianka
3. okt 2020

Ako sa hovorí - najlepsia obrana je útok...

jarka26011
3. okt 2020

Podľa seba súdim teba, to bolo prvé, čo ma napadlo...on je ten, ktorý asi chodí do nesprávnych nohavičiek 😂 a takto obvinuje teba a pritom sa kryje

janickacrazy
3. okt 2020

@kvetinka317 skús mu skontrolovať mobil, alebo PC, verím tomu, že ťa buď podviedol alebo podvádza, a ako baby už hovorili, podľa seba sudim teba, to by sedelo

nnnuuunnn
3. okt 2020

No pokial bol cely zivot v pohode a teraz zrazu zacal z nicoho nic, tak je to mega divne. Ze by Ta zacal viac milovat po rokoch, ked az teraz zacal ziarlit? Divne, nie? 😀

sasi_timi
3. okt 2020

Viesco by som mu pri najbližšej kontrole mobilu povedala nech aj on dá tebe jeho mobil že skontrolujes aj ty správy smsky volané čísla
Ak ti ho dá bez problémov tak fajn aspoň si ho preveris, ak ti nedá tak vieš že asi ti zahyba

hlubik
3. okt 2020

@ruzasipova presne tak. To i moj robil.

majkeel
4. okt 2020

@ruzasipova Plati to aj naopak, ze zena byva ziarliva a robi vystupy, lebo prave/nedavno podviedla? 🙂

majkeel
4. okt 2020

Ak je niekto prehnane ziarlivy, zacal by som z toho cuvat co najskor. Otravi to roky zivota, pricom s niekym inym normalnym by si si uzivala pohodu kazdy dalsi den. Prehnana ziarlivost je tiez forma dusevnej poruchy.

ruzasipova
4. okt 2020

@majkeel Moze to platit aj naopak, netvrdim, ze nie. Ale to nie je pripad tohto prispevku. 🙂

peter244
4. okt 2020

@majkeel Myslím že áno

20erika07
4. okt 2020

@majkeel co poznam zopar takych zien tak vacsinou stratili zaujem o svojho muza, cize skor naopak ale urcite je to individualne,kazdy sme ina osobnosť povaha

peter244
4. okt 2020

@majkeel Nemusí to byť, že nedávno. Podľa mňa to je tak aj keď človek má takú povahu, že podvádza. Napríklad keď mňa moja podvádzala, najprv bola veľmi nepríjemná, bola s milencom a mne vyčítala, že sa o ňu nezaujímam a nezavolám jej ani nič, no ja už som mal vtedy tušenie.. potom nechcela spať doma, spala stále u neho, a so mnou nič nechcela, zaujímavé jež že potom čo už som ju úplne ignoroval a bral som to za koniec a uzavreté, tak naraz pravý opak, doletela domov, chcela sa vášnivo milovať, a aká som veľká láska, a správala sa fakt pekne. Potom som prišiel na tú neveru, ako že som to tušil aj pred tým, ale všetko sa mi 100% potvrdilo, ona to zvalila na mňa a ani jej to nebolo ľúto, jediné čo ju zaujímalo len aby som ju neopustil a chovala sa ako anjel.

Podľa mňa sú nebezpečné také emotívne a temperamentné ženy plné emócií, lebo oni žijú len v danej chvíli a tak ani sami nevedia ako a vzplanú k nejakému chlapovi, čo ich v tú chvíľu opantá a odovzdajú sa mu celé aj keď doma majú partnera.

janickacrazy
4. okt 2020

@peter244 a ako to s vami dopadlo? Rozišli ste sa?

peter244
4. okt 2020

@janickacrazy nie, stále spolu