Ženích na úteku

monciatecko
15. aug 2016

Ahojte.
Boli sme spolu 8 rokov,zili sme spolu v Anglicku.Spoznali sme sa cez internet a prisiel tam za mnou do Uk.Vsetko bolo v pohode a krasne,uzivali sme si zivot,chodili na dovolenky,kupovali si co chceli..Zarabali sme na spolocne byvanie ,ked sa jedeho dna vratime domov,aby sme si zariadili spolu zivot a vzali sa..Po 4 rokoch vztahu,som otehotnela a boli sme stastny obaja sme sa na to dieta velmi tesili a spolu sme chodili na kazdu jednu poradnu aj priatel bol pri porode..Vzdy bol mojim vysnivanym princom na bielom koni,kt.som verila a bola si nim ista na 100 percent..Po 7 rokoch sme sa vratili naspat na Sk s tym,ze sa vezmeme...Lenze ako sa blizil termin svadby,tak si to moj PRINC* 2 dni pred svadbou rozmyslel ,vraj sa na to neciti a nedokaze sa na tu svadbu tesit ,ze uz neciti ku mne to,co predtym...:(Tak som zostala z mojou dcerkou odkopnuta a sama..:(Zabil vo mne vsetky iluzie o krase svadby,kt.mal byt pre mna najkrajsim dnom v zivote,bol pre mna ten najhorsi...Povedzte mi,ako mozem po tomto vsetkom este niekomu verit?!Ako sa mam zaradit do normalneho zivota?Vratila som sa domov a okrem rodiny tu nemam nikoho,ziadne kamaratky,vsetci za tie roky stihli odist a uz maju svoje rodiny..Je to tazke,nedokazem sa s tym len tak zmierit,viem,ze to este dlho potrva,no cas je najlepsi liek na vsetko...Tak ak sa stalo niekomu nieco podobne,tak sem s tym,aj ked si nemyslim,ze je to bezne...Dakujem Vam kocky...🙂

katarinapekna
15. aug 2016

Máš veriť sama sebe,starať sa o dieta a užívať si každý jeden deň s dieťaťom a nemrhat energiu na kkta...ani jeden za to nestojí,ako príde,tak aj odíde,realita🙂

laura1804
15. aug 2016

Teraz sa mi to lahko pise, ale ked sa tak zachoval, bud rada, ze si to rozmyslel este pred svadbou...nestoji ti za to...mne sa to nestalo, ale kamoske ano...asi rok sa spamatavala, no dostala sa z toho a uz je stastne vydata za ineho, ktory si ju zasluzi...bude dobre, uvidis...

jakubkoadamko
15. aug 2016

Neviem, či sa mi stalo niečo podobné...stalo sa mi to po svadbe a vlastne 15 rokov po svadbe. Tá otázka, či ešte budem niekomu veriť je platná aj u mňa teraz.. .len s tým, že mám dve deti. Ale tie deti sú pre mňa všetko + rodina. A aj keď som fakt v blbej situácii, momentálne so vo fáze, že dokážem aj hory prenášať. Jednoducho to celé dám a aj ja a aj moje deti sa budeme mať dobre! Hlavne nech sme zdraví 😉

vlafoj
15. aug 2016

Jednoducho si povedz, že to nebol ten pravý a v tvojom živote mal byť len na to, aby ste spolu prežili nejaký ten pekný čas a najmä, aby ti "daroval" krásnu a zdravú dcérku. Sama viem o čom hovorím... My sme sa s partnerom rozišli 2 týždne pred pôrodom, lebo si našiel druhú. A prežila som to bez sĺz a trápenia... lebo mám predsa pri sebe ten najcennejší poklad na svete. Zdravého synčeka. 🙂 Nebudem sa predsa trápiť pre muža, ktorý za to nestojí... Chcel sa aj vrátiť, ale ja už by som ho nechcela za nič na svete. Zostali z nás dobrí priatelia a verím, že ten pravý ma ešte len niekde čaká. Veď nádej predsa zomiera posledná. 😉 Tak hlavu hore a držím palce!

jeennyv
15. aug 2016

@monciatecko zo vsetkeho si treba najst nieco pozitivne, v prvom rade a na prvom mieste mas svoje dieta, po dalsie s rozvodom je viac papierovaciek ako s rozchodom... sice tu tvoj ex povedal doslova pred svadbou co je pre mna nepochopitelne, mohol to spravit aj skor, pochybujem, ze to rozhodnutie prislo len tak, vacsinou ludia uz dlhsiu dobu citia, ze to nie je ono, ale to o inom...a co sa tyka chlapov, dovery atd...to by ta malo trapit najmenej, vo vseobecnosti nepochopim, ked niekto ukonci vztah a jeziis uz mysli ako si najde dalsie a co ked si nenajde...atd... si sklamana a znechutena, dobre teraz neveris nikomu, ale casom sa z toho dostanes a pomyslis aj na nejaky vztah mozno....zatial sa stotozni s tym co prislo a potom ries ostatne....

adel222
16. aug 2016

@monciatecko och musi to byt tazke ale vies co, keby taketo rozhodnutia urobili viaceri/e , ktori si nie su isti nebolo by tolko manzelstiev v srackach a nebolo by tu milion tem. bud rada, ze sa vracias z kratsej cesty.
nech sa ti s dcerkou dari

mima4
16. aug 2016

@monciatecko
škoda ze ste babatko nenaplanovali po svadbe, mohli ste ho usetrit od neuplnej rodiny. Ono chlapcovi dochadza, ze tento zavazok nechce prijat. Ostava ti bud tolerovat, ze budes iba jeho druzkou, priatelkou alebo odist od neho.

dadakraus
16. aug 2016

Mne sa stalo podobne, ale po svadbe. Rozviedli sme sa po 3 rokoch, lebo som zistila ze ma podvadza a urobil si dieta s inou pocas nasho manzelstva. Verit niekomu? Pre mna neprichadzalo do uvahy. Po roku sa to konecne zlomilo a ja som verit zacala. Ako pisu baby, nebol to ten pravy, je to hajzel, ktory uz teraz podvadza aj svoju sucasnu, kvoli ktorej sme sa rozviedli 🙄 Ten pravy este len pride a raz urcite vyjde slnko. Drzim moc moc palce, je to tazke, ale zvladnes to!

ejmylia
16. aug 2016

@mima4 už je neskoro premýšľať nad tým, čo sa malo alebo nemalo urobiť. Majú dieťa a preto sa mu treba snažiť dať všetko čo sa dá. Aby bolo šťastné a nejako nepociťovalo, že žije v neúplnej rodine. Aj dieťa z neúplnej rodiny môže byť šťastné.

moni244
16. aug 2016

@mima4 ja mam fakt pocit, ze si nieco kompenzujes a co, keby sa vzali, mali dieta a aj tak by odisiel? To by uz bolo podla tvojho vzorca v poriadku? Ja nechapem, co mas tendenciu vsade vytahovat to, ze nie su manzelia a maju deti, ty ani dieta nemas, ale mudrujes tu statocne. Prave to, ze ma dieta, ju posunie dopredu viac, ako keby ostala len sama po rozchode

moni244
16. aug 2016

@monciatecko pozri, urobil ti vlastne sluzbu, nestracala si s nim az take dlhe roky, mas cas najst si normalneho chlapa, mas dcerku, zameraj sa na nu, ostatne nechaj plynut. Drzim palce

monciatecko
autor
16. aug 2016

Už je medzi nami koniec, už sa to nedá dať dokopy. .Skúšali sme to, ale Z jeho strany je tam chlad, to uz nieje ten chlap čo ma ľúbil predtým..Ja som to chcela urovnat ,ale nasilu ho nútiť do niečoho nemôžem, boli by sme ešte viac nešťastný. .A dieťa sme obaja chceli, len sme nečakali, že sa môže toto stať. .ja už viac nem.preto nič spraviť, aj keď mi je to ľúto, no žijem hl.pre moje dieťa a to je hlavne!

monciatecko
autor
16. aug 2016

@monciatecko Ďakujem Vám za podporu☺

katarinapekna
16. aug 2016

@moni244 😀 mima si žije vo svojom svete,nechaj tak😀

slecnakatie
16. aug 2016

jaj monci taka som nastvana strasne ked citam pribehy zien ako ten tvoj. Muzom sa v spolocnosti vsetko toleruje. Myslia iba na seba bez mihnutia oka sa vykaslu na svoje dieta bez dalsieho zaujmu a starostlivosti lebo ON sa chudák zamiluje do inej lebo ON sa necíti na svadbu a dieta tak teraz budu koli nemu trpiet vsetci. Az sa mi fakt rozum zastavuje nad tym ako nechutne sebecky su chlapi. Zena je vzdy ta ktora ostane na vsetko sama zena je vzdy ta ktora musi vsetko zvladnut a muz nemusi nic. Naozaj su to tvory bez citov. Uz len to ze ako dokaze preboha niekto opustit svoje dietatko a nejavit o neho vobec zaujem. Presne to co sa stal tebe sa stalo dvom mojim kamoskam ze uz su s dietatkom same a ich ex partneri o babence vobec ani zaujem nejavia... Ako moze niekto vymazat tak surovo zenu a dieta zo svojho zivota?,? ☹ nikdy to nepochopim

monciatecko
autor
16. aug 2016

On nevymazal dieta zo svojho zivota,ale mna...Za dcerkou chodi,aj ked len na chvilku,aj jej kupi vsetko,len o mna uz nejavi vobec zaujem a vraj je to tak lepsie,ze zostaneme len kamarati mi oznamil po tom vsetkom,co nechapem,ako sa to skoncilo,ale musim to brat tak,ako to je..A je to pravda,my zeny zostaneme na vsetko sami a chlapi sa otrasu a idu dalej,ako keby nic..no je to smutne...

monciatecko
autor
16. aug 2016

@monciatecko A jednoducho mam pocit,ze si niekoho nasiel,aj ked samozrejme zatlka a nechce sa priznat..Clovek sa nem.tak rychlo zmenit ked mal mat pred nedavnom svadbu a uplne to sekol..No zeny narobia s chlapmi divy...:(

gabriellka
16. aug 2016

@monciatecko tiež si myslím že niekoho má

zaba1234
17. aug 2016

@monciatecko ja uz som tiez sama...po rozchode..treti den u rodicov...a to uz som mala druheho partnera a ani tento sa pekne nevykreslil...priklad sebeckeho cloveka...ty sa snazis fungovat, zachranovat, prisposobovat sa a oni ti chlapi absolutne nic...len mavnu rukou a hotovo..dcerka uz zvyknuta naneho a bum...chod k rodicom.....jedine ma utesuje ze necitim vinu pretoze z mojej strany snaha bola...a mam krasnu dcerku..sice nie s nim a o to lepsie nemusim ho stretavat...zivot vie byt kruty ale asi nas niecomu uci...dufam ale ze uz toto bola posledna lekcia a budem uz stastna ci sama alebo buducnost niekoho prinesie

sarkan333
17. aug 2016

@zaba1234 @monciatecko baby, ja som po rozchode presne mesiac. Svätá pravda, že čas všetko zahojí. Deň odo dňa je lepšie, aj keď teraz niekedy pozerám, že s kým som to žila, čo vyplávali na povrch niektoré veci. Ja si tiež hovorím, že už budem sama samučičká.