Zdravotné problémy môjho priateľa

veroni_go
23. aug 2016

Ahojte. Dala som mu druhu šancu priateľovi. Pracuje v zahraničí, prišla som sem za ním, už som tu skoro mesiac. Za celý ten čas sme mali sex iba 1x!!! aj to z mojej iniciatívy. 😔 X krát som sa s ním chcela porozprávať, že prečo nechce sex, veď to nie je normalne aby zdravý mlady muž bol tak dlho bez sexu. Vyhovaral sa že je unavený (pracuje v hore ako pilčik ) a potom hodil vinu na mňa, že ja si mám večer porobit na čo mám chuť, môžem mať sex aj 3x za deň ale že to by som nemohla len ležať. Tak som "zabojovala". Od vtedy nič. Dnes mi povedal že má isté zdravotné problémy, ktoré nechce rozoberať a že to musím rešpektovať. Riešiť to bude keď prídeme na Slovensko, zajtra odchádzame. Samozrejme že padlo z mojej strany obvinenie že ak má poviedol A nakazil nejakou pliagou nech si ma nepraje. Vraj také reči si môžem odpustiť. Čiže nevera nebola, tu ani nemá ako. Už som zúfalá z toho že mi nechce povedať čo mu je, lebo je to jeho chúlostiva vec. Štve ma zavádzal od začiatku ako som prišla a hadzal vinu na mňa. Poradte mi prosím Vás čo robiť, čo mu môže byť a ako sa s tým vyrovnať. Ja sa cítim bezmocná, keby to viem skôr tak to chápem a je to inak. ☹ Prepáčte za srdcový výlev a vďaka za každú reakciu.

sissy27
23. aug 2016

@veroni_go dala som druhú šancu priateľovi - na rovinu, kto komu dal druhú šancu? lebo z tvojho príbehu mi to pripadá tak, že on bol ten, čo láskavo súhlasil s tým, aby si prišla...
k sexu sa nemá, ale ako je to s inými prejavmi citov? objatia, bozky, dotyky, komunikácia?
nič v zlom, ale ja mám dojem, že jediný jeho problém spočíva v tom, že s tebou proste nechce byť...
no a k tomu, čo mu môže byť - no čokoľvek, od únavy, cez pohlavné choroby, psychické choroby, urologické problémy, boreliózu... no proste čokoľvek... my nevieme kde čo s kým robil, ako žil, ty očividne tiež nie, takže ti neostáva nič iné, len počkať, čo ti on sám povie...
ale na tvojom mieste sa preberiem do reality a nerobím z neho stred vesmíru... lebo tým naozaj nie je...

seahorse27
23. aug 2016

Z tvojho popisu, ze nechce sex a je to chulostive asi nikto tu na fore neurci diagnozu tvojmu priatelovi 😅 Aj mna by ako prve napadla nejaka pohlavna choroba a divne je, ze o tom s tebou nechce hovorit...to nie je ok. Asi som ta velmi neupokojila...Vsak zajtra idete domov, tak hadam pojde cim skor k doktorovi a nejak sa dopatras k pravde uz coskoro.

simca06022011
23. aug 2016

No tak nechce.. ci je to normalne neviem, mojemu to nechyba aj viac ako mesiac a tu som... proste to si musite poriesit medzi sebou, nik mu do hlavy nevidi. Su proste chlapi co mozu cele dni a taki ktorych to ani nenapadne.. bohuzial :D

veroni_go
autor
23. aug 2016

@sissy27 neviem podľa čoho si to teda usúdila ale pravda je taká ako ja píšem 😀 on ma tu chcel a volal aby sme si vyskúšali spolu žiť, nakoľko spoločne staviame dom. City aj náklonnosť mi prejavuje, komunikujeme normálne o vážnych ale aj bežných veciach. Problémy s obličkami a močovými cestami mal vždy. Tak ja už ozaj neviem.
Vďaka za reakciu, v jednom máš pravdu a ja to sama viem, že by som mala viac myslieť na seba.

veroni_go
autor
23. aug 2016

@simca06022011 vždy chcel sex A vždy som ho chcela aj ja, preto je to pre mňa šok.

zuzicek88
23. aug 2016

@veroni_go no asi ti velmi nedoveruje,ked ti nechce povedat,co mu je a naco chcel,aby si tam za nim isla,ked teraz sa k tebe takto sprava ☹

simca06022011
23. aug 2016

@veroni_go pozri mozno sa mu zhorsil stav, neciti sa dobre alebo nieco.. tak nechce. No neviem co naspekulujeme na fore.

tehulka2011
23. aug 2016

ja by som to s nim zabalila... nevyzera to vobec dobre

dominika6
23. aug 2016

@veroni_go máš počkať dva dni ked budete na sk ,pôjde k doktorovi,povie čo mu je...potom riešiť...čo sme my rontgen?

sardinka335
23. aug 2016

@veroni_go toto fakt nepochopím....je to jeho chulostiva vec...pre pána jána! Inak zdravy chlap ma zrazu problém a svojej sexuálnej partnerke nerači povedat čo to je. To kde sme? Ja by som s nim do postele nešla pokial neviem čo mu je...genitalne bradavice, herpes, hpv, čo ty vieš? ...Sa potrebuješ niečím nakazit? Ja by som na neho išla takto...Vztah ma byt v prvom rade o dovere. Taketo tajomstva do vztahu nepatria...

sibalka21
23. aug 2016

ako sa pise vyssie mam pocit ze ti nedoveruje pokial ti nechce povedat co sa s nim deje, predpokladam ze ste spolu uz nejaky cas kedze ako pises staviate spolu dom.... Vzdy chcel sex, rozumiete si, vzdy ste sa bavili o vaznych veciach a odrazu ti nevie povedat preco nemoze mat sex? No pokial ta nepodviedol a nechytil nejaku pohl. chorobu tak naozaj nechapem preco ti to nevie povedat.... alebo sa len vyhovara lebo s tebou uz nechce byt....

libawet
23. aug 2016

@veroni_go hmm, je divné, čo píšeš. Ak Ťa on požiadal, aby si za ním prišla, že ako skúsite spolu žiť, tak asi si on nie je celkom istý, či chce žiť s Tebou. Ak by si bol Tebou na 100% istý a dôveroval Ti ( čo zjavne asi nie ), tak bude rád, že si za ním konečne prišla a že sa Ti môže zveriť, ak má nejaký zdravot. problém. Mám skôr dojem, že ten jeho "zdravotný problém" bude niečo celkom iné...skôr nejaká iná...

moonlight1210
23. aug 2016

@veroni_go kazdy sme iny. a niektori mame problem o niektorych veciach hovorit. hoci aj s najblizsimi. cim intimnejsie, obvykle tym tazsie.
niekto ma problem povedat partnerovi, ze ma obycajne hemeroidy lebo mu to napríklad pride strasne trapne a ponizujuce). niekto dokonca potrebuje nejaky cas, kym partnerovi oznami, ze sa dozvedel, ze ma taku vaznu chorobu ako rakovinu. najprv to musi spracovat sam.
a niekto zas ako prve chyti telefon a vyreve sa mu.

aj ked ta to mozno uraza - co ale nie je najlepsi pristup, lebo natlakom, podozrievanim a urazenim sa si nevybojujes, aby ti povedal doverne pravdu.
keby si sa ty necitila pripravena povedat priatelovi nieco, pomohlo by ti, keby na teba tlacil, urobil ti vystup a obvinil ta?

uvedom si, ze jednas hlavne pod stresom z neznameho - lebo sa u vas dovtedy obvykle veci zrazu zmenili (prestal mat chut na sex). ale prejavujes pristup malého vystraseneho decka. ukludni sa, daj mu cas.

a ak si myslis, ze je to predsa len pohlavna choroba, na to nemusis cakat, aby ti priatel konecne priznal pravdu. ked dojdes na SVK, bez hned ku gynekologovi. ked mu povies, ze mas podozrenie, ze ta priatel nakazil, tak ta vezme aj hned. a budes vediet, na com si.