Zamilovaná do cudzieho chlapa

luciferkax
18. máj 2013

Ako sa "odmilovať"??? Asi mi šiblo z piatich rokoch na materskej, alebo na mňa ide druhá puberta?? Som šťastne, resp.. dobre vydatá, doma mi nič zvláštne nechýba (áno, už tej romantiky nie je tolko, ako ked sme boli čerstvo zamilovaní, a ani stým mojim mužom veľmi nepokecám, kedže nie je zhovorčivý
, ale tak maala som sa super, a viete čo sa mi stalo? Zamilovala som sa do cuzdieho chlapa.. nieeeeeeee, on o tom nevie, videli sme sa dvakrát, aj to len sporadicky, ale akosi mi padol do oka a ja už mesiac den čo den snívam o jeho krásnych modrých očiach.. šiblo mi??? baby, stalo sa vám to? čo vám pomohlo zabudnúť?

yuriko
18. máj 2013

Zíde z očí, zíde z mysle... Dvakrát ste sa videli a vlastne sa ani nepoznáte. Ja by som sa na to vykašľala, je to chvíľkové.... Aj keď ja by som zrovna mala byť ticho, lebo ja som sa jedného krásneho dňa odsťahovala od môjho priateľa po piatich rokoch a išla som k terajšiemu manželovi a to sme sa poznali asi mesiac a pol.

luciferkax
autor
18. máj 2013

@yuriko uf, tak to máš môj "obdiv", neviem, či by som na niečo také nabrala odvahu 🙂
Ja by soms a na to rada vykašľala, len trvá to už mesiac a mne j e blbo, že si ľahám k milujúcemu manželovi a myšlienkami som pri úplne inom chlapovi

yuriko
18. máj 2013

@luciferkax Lenže ja som bola slobodná, bezdetná. Bolo to ťažké... Neviem si predstaviť, že by som bola vydatá s dieťaťom. Vtedy by som to asi neurobila, ale ťažko povedať...

denisekkk
18. máj 2013

@luciferkax Kup si daku knihu a snivaj 🙂 napr. 50 odtienov . MOjej kamoske to pomohlo. Citova mastrubacia :D inak mam podobne stavy ako ty l...

mihouk
18. máj 2013

@luciferkax Nemyslim ze si zamilovana, iba poblaznena. Kludne si snivaj, nie je to nic neobvykle, po case ta to prejde, mozno pride niekto iny. Ide o utek z reality a znovu zazivat ten pocit cerstvej "zamilovanosti" je super. Pokial to nechas iba v snovej rovine, tak tym nikomu neublizis. Ja mavam to iste.... 😉

karap
19. máj 2013

ja som vydata 10 rokov,mame 3 deti,pociatocna zalubenost je daaavno fuc 😅 No nikdy by som mm nepodviedla [bala by som sa,ze sa to prevali a nemam na to ani ,,gule,,],no ked sa len pozeras a nechytas 😀 Tvoje pocity dobre poznam.Uz asi 2roky [!] som zblaznena do kamaratkinho mm.On nic nevie,vlastne nikto nic netusi,no ked sa stretneme,roztrasu sa mi nohy a tazko sa mi dycha.....Proste citim sa ako pubertiacka,ktore ze buchnuta do chlapca z vedlajsej triedy 😀 Je to pre mna utrpenie,no na druhej strane je to take mile..... 😅 Nikdy sa medzi nami nic nestane,to viem na milion percent,no ta zalubenost je proste tu. 😉

lenka3007
19. máj 2013

@luciferkax nebooooj, to prejde, to je len nieco ako "jarna" poblaznenost, mozno za to, ze stale niekolko rokov vidime toho isteho chlapa a aj ked ho milujeme, tak niekedy je to okukane.. a neboj sa, nerobis nic zle, ja som cele majstrovstva oblaznena z hokejistu, este som si robila srandu, ze si jeho fotku zavesim do spalne a moj muz sa mi smial, ze som ako puberta 😀 😀 😀 moj muz vie ze ho milujem, ze to ja len tak poblaznena som... A myslim ze nie si jedina a ani posledna, a dokonca si myslim ze aj chlapi su na tom tak niekedy... Hlavu hore, precitaj si dobru knihu, vypadni niekam na vikend a bude dobre, nic neboj 🙂

tinki
19. máj 2013

@luciferkax doma máme 90 % a niekde vidíme tých zvyšných 10 %. Je samozrejmé, že to môže poblázniť..stáva sa to..Ale vymenila by si 10 za 90?

luciferkax
autor
19. máj 2013

@tinki nieeeeeee, šak ja sa meniť nechystám, len ma to mätie :D

luciferkax
autor
19. máj 2013

@karap ja som len rada, že nie som v tom sama 🙂 šak ja sa nikoho podviesť nechystám, llen som totálne mimo, ked si predstavím, že sa s ním máme zasa stretnúť, a ja sa cítim ako pubertiačka, dumám , čo si obliecť, ako sa mám správať, nmo ako taký "debil" 🙂 akože aj MM to berie tak napoly s humorom, lebo som mu povedala, že ON má také krásne očia odvredy si zo mna uťahuje 🙂
@mihouk

maruska24
21. máj 2013

@luciferkax nie si v tom sama 😉 asi je to naozaj jarná pobláznenosť, stále som tvrdila že mne sa to stať nemôže a bum, je to tu. Chlap je ženatý, má deti, jeho ženu dokonca poznám, ale niečo na ňom je čo ma blázni a proste stále na neho myslím a keď sa vidíme, tak pozeráme len na seba. Pritom sa nijako nekontaktujeme, ale nakoľko máme spoločné aktivity, tak sa ani nevyhýbame. Pritom to ani nie je moj typ, len proste stereotyp čo je roky doma ma takto pobláznil. Ale neboj, ono nás to prejde, ako sa vraví, ako prišlo tak i odišlo. 😉 🙂

victory1
21. máj 2013

@luciferkax 😉 jasne, ze nie si v tom sama. Mne sa to stalo teda uz hooodne davno, to som bola asi pol roka vydata a uplne hotova z manzelovho spoluziaka 😔 Cela som bola natesena, ked prisiel k nam na navstevu, buchalo mi srdce ako 14-rocnej, vyslovene som manzela tahala na akcie, kde som vedela, ze bude aj on. Samozrejme, ze on nic netusil... 😀
Az raz, boli sme na plese a ja som sa sklamane rozhliadala, ci ho neuvidim. Nebol tam, bola som vyslovene smutna...Tesne pred polnocou som tancovala s manzelom a zrazu som ho uvidela ako vchadza do saly... Ja som seba nastastie nevidela ako sa tvarim, ale je mi jasne, ze som sa rozziarila ako slniecko na hnoji... 😠 A moj manzel pri tanci zastal, pozrel sa mi do oci a spytal sa ma, ze "a tebe moja co je"??? A presne vtedy mi vsetko docvaklo...teda, ze aj mojmu manzelovi moze docvaknut, ze na jeho spoluziaka cumim ako na svaty obrazok a srdce mi bucha ako splasene..../osobne si myslim, ze aj nieco tusil☹/ No a v tu ranu som bola odmilovana..v jedinej sekunde mi doslo, co vsetko mozem stratit, lasku, doveru...A je to divne, ale odvtedy sa mi uz srdce pri dotycnom nikdy nerozbuchalo... 😎

luciferkax
autor
21. máj 2013

@victory1 čakám na ten "zlom" 🙂 🙂

snopkulka
21. máj 2013

Veď je to iba platonické 😉 Pokiaľ vážne neuvažuješ odísť od manžela, nemáte doma problémy, klape vám to, tak by som sa tým vôbec netrápila. Je veľa chlapov, čo by stáli za hriech a v platonickej rovine je to krásne nevinné, fantázia pracuje a tam to začína aj končí 😎

maruska24
21. máj 2013

@luciferkax neboj, pokial ani jeden z vás nevyvíja iniciatívu na bližšie zoznámenie sa, tak to naozaj skončí. Je to len fantázia, šušorenie na srdci, nič viac, nič menej. Aspoň vieme, že sme ešte nijako neochladli a vie sa nám ešte srdce rozbúchať ako za mladi 😅 🙂

victory1
21. máj 2013

@luciferkax Ked som este chodila do skoly, moja kamaratka mala taku teoriu, teda, ked som jej ospevovala dakeho chalana..ze Viki, ved si predstav na hajzli, ako................ 😀 😀 😀 ...ale moc to nepomahalo... 😝

mihouk
21. máj 2013

@victory1 Tato teoria nepomaha, mozem sa snazit ako chcem jedine co vidim su jeho modre oci a ostatne je rozmazane 😀 😀 😀 😝 Beriem to s usmevom, ved ho mam ja tak stale na tvari ( ten usmev) Ale je to take spestrenie a aspon viem ze este nie som taka stara. 😉

skorvanica
25. máj 2013

@luciferkax
@mihouk
@karap baby, ja riesim teraz presne toto iste 😀 som vydatá 4 roky, ale spolu s mm sme uz pomaly 8,5r. cize ten stereotyp tam uz je... ja som sa vzdy pozrela po peknom chlapovi, ale to len pre potechu oka... robim v potravinach a tam sa ich za den vela premelie 😀 a zrazu prisiel jeden, co ma uplne poblaznil.. rada sa pozeram cloveku do oci a tie jeho modre... ach 😔 nechapala som, ze prave pri nom sa mi roztriasli kolena, srdce splasene buchalo.. priznam sa,ze taketo stavy som nemala ani pri mm ☹ odkedy sa rozpravame, tesim sa do prace, chodim navyse ked treba... snivat je krasne 😵

modrazaba
25. máj 2013

dievcata, kaslite na modre zelene ci fialove oci "nedosiahnutelnych" chlapikov; nic nie je lepsie a hodnotnejsie ako pokojny domov a dobry chlap, ktory je vasim manzelom. zelam vsetkym "zahladenym" do inych aby nikdy neurobili nespravne rozhodnutie. 😉

luciferkax
autor
25. máj 2013

@modrazaba myslím, že v našom prípôade iba o "snívaní", ja by som si svoj sen nikdy entrúfla zrealizovať 🙂 mne je doma s mM dobre 🙂 len - stereotyp zabíja 🙂
@skorvanica hm, 🙂 tak ho vídaš častejšie, ja som môjho "snívanca" videla párkrát a najbližšie ho uvidím neeeeviem kedy, tak o sto rokov .. normálne ma to že trápi, mám srdce zlomené.. choré sme na hlavu :D

tatiana1985
25. máj 2013

neboj... prejde to... hlavne ked sa nebudete vidat 😉 😉
@luciferkax

luciferkax
autor
25. máj 2013

@tatiana1985 šak to :D

sirinka
25. máj 2013

@luciferkax jaaaj snivanie je fajn, aj ja furt okukam peknych muzov, ale treba poznat hranicu, nevyvijat ziadne aktivity na nejake "zblizenie" motyliky v brusku vyuzit vecer pri manzelskom sexe ... Napriklad to, co robi
@skorvanica uz zacina byt nebezpecne, kedze je aktivna v udrziavani vztahu a jeho rozvijaniu s dotycnym muzom... Nevyhladavat, nesnazit sa zaujat, oslovit, iba sa pokochat, urobit si naladicku a vsetku energiu vybit s manzelikom....

skorvanica
25. máj 2013

@luciferkax no vidam ho asi tak raz za dva tyzdne 🙂 a to som si myslela,ze ked zide z oci, zide aj z mysle... stacilo, ked som ho po dlhom case zbadala a bola som na zaciatku 🙂
@sirinka je pravda, ze sa s nim rada porozpravam, ale nic viac v tom nehladam... on ma svoju rodinu, urcite nebazim po tom rozbit ju... len mi je pri nom dobre.. davno som sa tak necitila 🙂

sirinka
25. máj 2013

@skorvanica pisala si, ze chodis do prace aj navyse a napriklad uz to, ze rozmyslas, ci ma rodinu a ze ciste teoreticky by si ju nechcela rozbit... Rozmyslaj v prvom rade nad vlastnym vztahom... Ci ten by si bola ochotna vystavit takej skuske.

skorvanica
25. máj 2013

@sirinka ved ja rozmyslam nad vlastnym vztahom.. prave preto je to vsetko iba na platonickom poblazneni, urcite by som nedokazala nic viac.

ewwe
26. máj 2013

baby prosim vas drzte tie vase predstavy na uzde, predstavte si, ze by nejaka ina zena slintala nad vasim muzom, ako by ste sa citili? ake rozne temy sa tu najdu, napr ako je tato tu alebo rozvadzam sa a neviem tomu uverit.... tam je to napisane z tej inej strany 😢
vsetky kt. sa nudite vo vlastnom vztahu kuk toto video az do konca, su tam velmi dobre myslienky http://zena007.cz/jak-udrzet-vasen-v-dlouhodobe...

charlottte
26. máj 2013

@ewwe nesúhlasím s tebou, myslím si, že je to normálne, v živote sa proste stáva že sa žena/muž zaľúbia do niekoho iného, ALE ak sa milujú a ak si dôverujú spolu zvládnu všetko...Aj my ked sme boli v kostole na náuke pred sobášom, farár nám hovoril, nebojte sa, to sa stane, no keď budete mať jeden druhého a veriť si, prekonáte spolu všetko. Samozrejme aj mna by ranilo, keby som sa dozvedela že iná žena slintá po mojom mužovi, no zároveň viem že pozná svoje hranice (muž) a myslím, že je to všetko o dôvere a láske...

ewwe
26. máj 2013

@charlottte s cim nesuhlasis?, ja tu pisem iba to aby to ostalo v rovine ,,iba myslienky,, nepisem, ze je to nenormalne

adri266
27. máj 2013

@tinki to si super napisala, uplne suhlasim. Len kiezby tak rozmyslali aj vsetci muzi 😠