Zahľadel sa do mňa ženatý kolega

2. feb 2022

Ahojte zienky
Poradte...mam kolegu, zahladel sa do mna. No je zenac, ma doma dve vyzenene pubertalne decka a male babatko
Zdoveril sa mi ze hoci svojy zenu ma rad aj drti tak neni vobec stastny
Ona ho ide zodrat zivi ich musi im staviat dom stara sa o tie decka vraj aj dost pribrala a je starsia a tak, vsetky tie klasika reci
Problem je ze sme sa uz boskavali a on sa zalubil no ze ju opustit nemoze ani to bsbatko

janka_23
2. feb 2022

A čo chceš poradiť? Podla mňa sú to také klasické namotavacie, aké rozpráva každý ženatý muž ked chce nejakú dostať do postele.
A snáď ani nemusím hovoriť ze ženatý muž by mal byť pre teba tabu. Zvlášť keď ma doma ženu ktorá mu práve porodila dieťa. Dala by som ruky preč a hľadala inde

krasneleto
2. feb 2022

mame ti pozehnat? povedat ze to bude super? ze budes stastna? alebo???? na vsetko predsa mas odpoved... muz, ktory takto hovori o svojej zene si zasluzi len milenku, zamilovat sa, posrat si to na vsetky strany a ostat sam...

mimochodom... typ muza, ktory sa stara o zenu deti a place, ze ho zena ide zodrat... tak taky by ma nemal cim oslovit

mimo ine... cim by ta asi chytil? rozpravka o dokonalej zene, vyzeneych detoch, dome ktory stavia zene a rodine... o babatku?? na to by si mu asi neskocila

miskakyska
2. feb 2022

...ty si určite manekýnka,ktorej jeho stará ropucha nesiaha ani po malíček...že jo?😝

adka176
2. feb 2022

...no nič tak budeš butlavou vŕbou a milenkou....to stačí nie?

lesana25
2. feb 2022

Ale jasne, nerozumejú si, ona je hrozna a bla bla. Nedala by si mu zasunúť, ak by ti povedal pravdu.

deti95060810
2. feb 2022

@miskakyska môže byť... prečo nie.

miadi
2. feb 2022

A ty si aka uzasna? Ved so zenatym s detmi sa bozkava len uplna zufalka. Jasne ze jeho zena pribrala ved mà babatko. On sa nezalubil len nasiel naivnu husicku ktorej chce prevetrat bobra.

zojazoja
2. feb 2022

Musi len umret 🤣🤣

tenerifka
2. feb 2022

@miadi 😂😂😂

autor
2. feb 2022

@miskakyska ach zeny naco taky utok hned
Stretavam ho v praci obcas na obede a tak
Neurazam jeho zenu aj ked je od neho starsia a je to jasnacka vifno ale ved on si ju vybral
Ze to bolo podla jeho slov unahlene za to ja nemozem

0silvia0
2. feb 2022

len ho nechaj, nech sa stara o svoje zavazky. Nasiel si zenu s detmi, ma s nou dieta, doteraz mu to nevadilo, teraz ked je na obzore stavnata mladica, uz je zrazu stara tucna, zmyka ho atd.
Najdi si nejakeho bezproblemoveho, toto nepotrebujes riesit.

tenerifka
2. feb 2022

Pre zakladatelku, boze, ty si tak naivna husa, asi si este prilis mlada a netusis, o com je zivot

sissy27
2. feb 2022

ježiši chudáčik, určite má slučku na krku, keď "musí" a nemôže odísť... prvý v chotári by bol rozvedený, nie? Ale vždy sa nájde nejaká zúfalá hlupaňa, ktorá tomu rada uverí a roztiahne nohy, nech mu je aspoň kúsok lepšie na svete...
Nech si pánko spomenie, prečo sa zamiloval do ženy s dvoma deťmi a spravil jej ďalšie a nech ten vzťah skúsi napraviť. Ak to nepôjde, nech sa rozvedie, vysporiada majetok, výživné a potom môže hľadať inde.

zojazoja
2. feb 2022

A v čom chces ale poradit?

karhu
2. feb 2022

zenac s tromi detmi..to je urcite ten pravy🙈

mila23
2. feb 2022

aj keby mal hned o Teba zaujem (co nema,len potrebuje zdvihnut ego a chce si uzit)...chcela by si takeho chlapa? ..len aby o 2 roky toto iste nerozpraval zase nejakej inej..ale o Tebe....ked sa bdues starat o Vase babetko a on bdue zase oblbovat nejaku novu,lebo doma bude nepochopeny...

autor
2. feb 2022

@karhu pisem snad niekde ze je pravy?!
Nieje ani moj typ taky okuliarnik len som urobila chybu ze som sa s nim dala do reci a on sa zrejme namotal

tenerifka
2. feb 2022

Ved si s nkm uzi, jeho zena pravdepodobne teraz nemoze sexovat, ma male babatko, tak prasak hlada, kde by zasunul. Viem si predstavit buducnost s takym chlapom, nadhera, nedostatkovy tovar

petamich
2. feb 2022

😂😂 vsetky tie klise dovody ti tlaci do hlavy - presne tieto hovoria vsetci zenati chlapi - zena ich nechape, zena pribrala, nestara sa o seba (co pri malom babatku uznaj, ty asi este nemas dieta, prve mesiace som bola rada, ze sprchu stihnem a spanok mal prednost pred vsetkym), zena ho vyuziva, musi ju zivot chudacik (no snad jej to dieta spravil a vedel, ze asi nebude pri tom zarabat)

typicke reci kazdeho s prepacenim chuja, ktory chce nabalit nejaku bokovku

mimochodom presne takto zbalil moju mamu jej manzel a teraz podvadza aj ju, lebo mama je zrazu cuduj sa svete rovnako zla a nemozna ako jeho ex 🙈

mila23
2. feb 2022

dala si sa s nim doreci? to vobec nevadi...ale ako prislo k bozkavaniu? a namotana si zjavne Ty...on urcite nie.....

karhu
2. feb 2022

ano, urcite sa namotal😂
zalubil sa do tvojej duse, mate rovnake nazory, hodnoty, zaluby....
podhodi ti par lacnych kecov a ty si myslis, ze sa do teba zahladel..posli ho kade lahsie a zajtra bude zalubeny do kolegyne..

autor
2. feb 2022

@tenerifka zas tak kratko po porode nieje tusim pol rocne babo maju
Nie nechcem s nim sex, aj to boskavanie bol omyl a uz to lutujem
Kazdy robi chyby

miadi
2. feb 2022

Ty nemozes za to ze je zenaty a mà deti ale vies o tom a aj tak sa snim bozkavas??? A este sa ti vlastne akoze nepaci? Tak ho neries nech si rozbije rodinu s nejakou inou co nema moralku.

ladycat2021
2. feb 2022

@miskakyska no vacsinou si milenky myslia, ze su lepsie od manzeliek .. a potom bum karma .. stane sa to im .. ktovie co si potom myslia .. 😀 karma je niekedy svina 😀

andreakg
2. feb 2022

Bože, ženská,čo chcel to má,a teraz čo?Ich nechá a teba bude ľúbiť na veky vekov? Zobuď sa a kašli na neho

yoxinka
2. feb 2022

Tak ja ti odporúčam mu jasne vysvetliť, že nemáš záujem, že má rodinu, nech sa o ňu stará a chlapec sa časom odmotá, keď sa namotal. Chlap chce zasunúť, tak to na teba skúša, to je celé 🤷‍♀️. Toto ti fakt za to nestojí.

janinah
2. feb 2022

Bozkávať sa so ženatým,ktorý má doma babetko ,môže len úplná chudera.Nemá to úroven /keby ti to raz dáka žena vrátila bolo by super,že?až budeš ty doma pribratá s babetkom..../nemá to budúcnosť,nemá to riešenie,len jediné slušné- okamžite sa správaj profesionálne a rieš s ním len pracovné veci.

autor
2. feb 2022

@miadi ale on nieje typicky playboy skor take chudatko , doteraz mi pripadal stastny no potom sa zdoveril ze to manzelstvo bol zly a unahleny napad

sissy27
2. feb 2022

no keď sme ti tu naložili, tak už zrazu to je chyba 😂

miadi
2. feb 2022

A co ty vies o tom kolko ty raz priberies ? V teho ? A Po porode ked budes kojit. Niektore chudnu kojenim ine zas neschudnu kym kojit neprestanu .,, ty ju vobec neries Ta zena ti nicim neublizila . Ale ty jej ano ale o tom nechces pocut. Ved ukonci snim kontakt a hotovo. Najdi si single muza su ich milioni