Zadaný kamarát

locikadiviakova
28. jún 2016

Ahojte baby, som tu uz dlhsi cas ale pre svoje sukromie som cez iny nick... Stalo sa to co som si nikdy nemyslela... Mam kamarata ktory ma uz nejakych 5 rokov priatelku... Vsetko bolo medzi nimi v pohode az sa rozhodla ze pojde studovat do zahranicia na VS... Ked nastupila v septembri 2015 na skolu tak ju kamarat podviedol.... Cele jej to povedala a ona mu odpustila a vsetko bolo dobre... Az pokial som neprisla domov ja, zila som niekolko rokov v zahranici :/ .... Nikdy sme sa k sebe nejak nemali, prilis sme sa ani nerozpravali a ked som odisla neboli sme v kontakte celych 6 rokov.... Ale ako som sa vratila tak mi zacal pisat, stretavali sme sa nahodne vonku, kecali sme a par krat sme si aj vypili ale nikdy to nezaslo az tak daleko.... Az som sa s nim, posledny krat co sme spolu boli vonku , asi pred tyzdnom, vyspala... Den potom sme sa o tom normalne porozpravali a on mi stale hovoril ze to bolo prijemne, ze taky sex nema ani s priatelkou ale ze nieje dobry napad v tom pokracovat, ale ze netvri ze v buducnosti by sa to nemohlo zopakovat... Ja som mu povedala ze to chapem ale ze sa s nim nechcem viac stretavat.. Chcel aby sme na to zabudli a bavili sa dalej ale ja nemozem... Vcera sa mu vratila priatelka na prazdniny a ja sa snazim na to nemysliet ale viem ze aj on na to mysli, aj ked je snou..... Neviem ci chcem nejaku radu alebo sa len vykecat.. Ale uz mi z toho hrabe :D

dominika6
28. jún 2016

@locikadiviakova
no tak si opakuj 5x denne že takého nepotrebuješ,lebo karma je sviňa a iná dobrá duša sa bude s ním za tvojím chrbtom stretávať 🙂
ked s niekým lezieš do postele tak vždy s následkami,čiže daj tomu pokoj a hladaj inde,takých čo hladajú iba matrac je na svete plno...ale takého asi nehladáš...

tyelde
28. jún 2016

no ak sa to kamarátka dozvie tak už to kamarátka nebude...čiže kľudne sa stretávajte, už si stratila anyway, a voči nej chúďatku by bolo férovejšie jej to povedať, nech si nájde niekoho normálneho....

evelynm
28. jún 2016

obidvaja ste sa zachovali bezcharakterne. Chalan je zjavne nezrely, ked nie je schopny byt svojej priatelke verny. A tebe sa cudujem. Pravdepodobne si prisla o kamarata.

meusicka
28. jún 2016

@locikadiviakova mozete sa obaja hanbit, ale to sa zrejme aj deje, aspon z tvojej strany. co sa tyka kamarat, tak si myslim, ze pokial sa tak vyjadril, ze bolo fajn, a nevylucuje ani nic do buducnosti, tak od takeho chlapa by som ja ruky drzala prec, pretoze je nespolahlivy, nezrely na vazny vztah. ci ma teraz tuto priatelku, ci inu, kym nedospeje, a mozno nikdy nedospeje, bude podvadzat svoju partnerku.

evkakorcek
28. jún 2016

Neries to uz. co sa stalo sa neodstane. A ked to budes cim dalej tym viacriesit, a nedajboze sa to dozvie jeho priatelka ver tomu ze ty z toho vyjdes najhorsie 😉

sasa1983
28. jún 2016

Suhlasim, neries to. Ja si len myslim, ze ak v tom bola chemia a ak bola nahodou aj vzajomne, svoju cestu si dalej najde.

lubkavargova1
28. jún 2016

Suma sumarum: kurevnik 🙂 🙂

sue
28. jún 2016

...a načo by ti bol kamarát s ktorým by si spala, keby mal on plné gule, ale budúcnosť žiadna? 😲

fuska
28. jún 2016

😀 Tak taky chlap, to je teda terno. Mala by si o neho zabojovat. Spravis sluzbu jeho terajsej priatelke. 😀 😀 😀

nickneznamy
28. jún 2016

Toho sa drž, málokedy sa stretnú dvaja tak bezcharakterní ľudia 🙂

lubkavargova1
28. jún 2016

A len tak btw...pri kazdom bocnom suchnuti budu tvrdit ze maju najlepsi sex, ze taky nemaju ani s priatelkou/manzelkou... mne by uz "pouzity" chlap moc netrebal.... 🙂

nyusika
28. jún 2016

chalan si chcel len nezavazne vrznut...zistil, ze ty to vnimas inak (namotrala si sa nanho), tak hadze spiatocku.
ale dal ti najavo, ze ked bude mat zase chut, kludne sa mozes prihlasit, neposle ta prec.

chymenitta33
28. jún 2016

a tebe nevadilo že ma priateľku a spala si s ním? to je chronický koketovač a potrebuje sa kurviť a tebe tlieskam si poslúžila 😎 😅

marinablue
28. jún 2016

Chúďa jeho priateľka. On je obyčajný sukničkár a vernosť mu nič nehovorí. Totálne nevhodný človek na založenie rodiny a vážny vzťah. Vážne ľutujem jeho priateľku, lebo zjavne nemá ani poňatia s akým človekom vlastne chodí. ☹

lubkavargova1
28. jún 2016

@chymenitta33 ja skor tlieskam tej naivite: ze chlapcatko povedalo, ze OK zabudnut, ist dalej. Cize v chlapskej reci: tuto som pretiahol, idem lovit dalej....ale ona naivne veri, ze na nu mysli aj ked je s frajerkou 🙂 🙂

nyusika
28. jún 2016

@lubkavargova1 presne :D :D

a ona je vlastne v pohode, asle stale na to mysli...a je si ista, ze aj on 😀 😀

staronova
28. jún 2016

bože dievča, načo tu také necharakternosti píšeš?! Idú prázdniny a budú to čítať -násť roční 😕

locikadiviakova
autor
28. jún 2016

Cakala som presne taketo reakcie a mozno som to sama zle napisala a pochopilo sa to inak :D .... V prvom rade chcem napisat ze ja tu babu nepoznam ( vyssie tu bolo spominane ze sa take veci kamaratkam nerobia) .... Zle som napisala to ze viem ze na to mysli aj ked je s nou... Ale bolo to myslene tak ze ma vycitky a skrz to na to stale mysli ( sam mi to tak povedal) Poznam ho a viem ze nieje kurevnik, viem preco ju prvy krat podviedol, bolo to po styroch rokoch, mali nejake problemy ona mu povedala ze nevie co dalej ze chce pauzu a odisla do zahranicia on bol nestastny a ako kazdy chlap, isiel to zapit... Stalo sa, odpustila mu lebo v podstate to bolo trochu aj jej chyba..... Viem ze som urobila hlupost a necakala som ze mi poradite alebo mi poviete ze to chapete ale kaslat nato :D .... Pozname sa 16 rokov ( aj ked z toho 6 sme neboli v kontakte) a viem ze on taky nieje ako tu pisete... Povedal ze uz nejaky cas im to neklape a ze vie ze nieco medzi nami je, ale ze nechce zahodit 6 rocny vztah lebo ju lubi aj napriek tomu ako to teraz skripe.... Prosim nepiste o nom ze je suknickar a ze nieje vhodny na vztah.... Je mily, slusny, pracovity a vie ze pokial sa to nestalo a ona neodisla tak bol prikladny priatel.... Len neviem ci ma zmysel aby sme sa zbytocne provokovali ( lebo obidvaja sme si povedali ze tam nieco je) alebo aby som kaslala na to a prerusila s nim kontakt ....

merynka3
28. jún 2016

aj tak.. ked to uz raz dokazal urobit, s inou, s tebou... a napriek tomu ju lubi :D sorry... pre mna zvasty.
nenechaj sa lovit na sladke recicky... takych chlapov je na svete neurekom, treba hladat dalej

marinablue
28. jún 2016

@locikadiviakova On ju podviedol a to je fakt. Otázka znie či jeden alebo viac krát. Ak by sme pri prvej nevere brali ako poľahčujúcu okolnosť že mali s priateľkou pauzu tak fajn , môže byť. Ale tá druhá nevera kedy ju podviedol s tebou už žiadnu poľahčujúcu okolnosť neobsahuje. Si zjavne do neho zamilovaná a máš tendenciu si ho idealizovať. My čo sa nato pozeráme len skrz to, čo si o ňom napísala, to vidíme inak. 😉

veronicka88
28. jún 2016

Ja ti to napíšem ako manželka muža s ktorým mam dieťa....ak by som od akéhokoľvek známeho zistila že robí to čo robí tvoj "kolega" teba a bolo by to za hranicu ver mi že si ťa vyhladam...mam skúsenosť s takou ako si ty anie si mu na nič dobrá len na to aby si dokázal že pri starších deťoch a okukanej manželke je stále atraktívny...hnusi sa mi celý tvoj prvý príspevok a mala by si sa nad sebou zamyslieť...on je idiot ak niečo skúša a ty si och radšej nenapíšem aká naivná a to druhé ak si myslíš že ťa má rád....nemusis reagovať myslim si o tebe svoje...ak je tento príspevok pravdivý samozrejme...

nyusika
28. jún 2016

@locikadiviakova jasne...a svište vás bavili do fólie.

Šesť rokov s ním nie si v kontakte, tak to máš tie informácie o ňom odkiaľ ?

veronicka88
28. jún 2016

Juj sorry môj príspevok ognoruj(vymazaný)patrí do inej temy;)

moonlight1210
28. jún 2016

@locikadiviakova
mily, pracovity, slusny. - ako z inzeratu On hlada ju.
ale pride problem, on nevie kam z konopi a vyriesi to flirtovanim s inou a nasledne ju pri vhodnej prilezitosti pretiahne.
vyhovorka na alkohol je vzdy po ruke. ako inak.

kludne sa uraz, zmaz temu, ale toto su fakty.
aj ked ty ich chces vidiet prikraslene.

a fakt je aj to, ze aj ty si urobila riadnu sprostost, ked si podlahla.
vycitky svedomia su jedna vec. fajn, ze ich ma s a ze teda nie si sebecka potvora. o to viac si ale zranitelna. ak to nevidis.
teraz na teba pozera ako na spoluvinnicku a je mu luto aj za teba (nevini teba, vinu hlada v sebe). co znie takmer romanticky a v prospech jeho "charakteru". preto sa ti stale zda cool, hoci inak uz najmenej dvakrát ohol inu babu pocas vztahu, co teda cool nie je vôbec. skor by mal kazdej blikat vykricnik, ked o nu prejavi zaujem.
(a samozrejme, nie chudak az tak vinny, ved len riesil svoj zial. taka ista logika ako ked ja nebudem mat na chleba, tak napadnem na ulici starenku a oberiem ju o peniaze. vsak chudatko nemam na chleba pre deti, tak je moj cin spolocensky pochopeny. ci?).
ibaze to je teraz, ze on vini len seba. no raz (po rokoch) na teba bude pozerat ako na tu, co bez vahania chlapovi da. ver, ze toto zistis urcite v den, ked sa pre nieco dolezite nepohodnete. splechne ti to bez problemu. (alebo ked bude opity)
lebo pravidlo, ze chlap sa vidi ako kanec, kym zena ako kurva - plati stale. zialbohu.
a vela ludi nema najmensi problem ho pouzit vo svoj prospech, ak nim mozu dat v slovnej "bitke" protivnícku dolu.

nehovorim, ze teraz si mas hlavu buchat, dobrovolne liezt na pranier, alebo sa ist hodit pod vlak.
co sa stalo, stalo sa. opila si sa, alkohol uvolnil zabrany a kedze ta uz aj za triezva pritahoval, iba si sa krotila, teraz si proste v opitosti isla za hlasom pudu.
nie si prva ani posledna, co tomuto podlahla.
v danej chvili to bolo uzasne (este aj ta pochvala, ze si super milenka zenu postekli na spravnom mieste - a myslim, ze je to jeden z bodov, preco ho stale vidis ako super charakter. no staci, zeby ti povedal, ze to lutuje a ze ani ten sex s tebou nestal za to, lebo to bolo ubohe a viac ho nechces ani vidiet a je ti z neho na grcanie.)

jeho partnerke to teda nehovorte. je to vase maslo.
(ci ta nebonzne on v zachvate lutosti a potreby ocistit si svedomie a hodit bremeno na nu - ako to uz raz urobil - to si nepoistis nicim, tak len dufaj v jeho charakter. a ak ta bonzne, tak zas dufaj v charakter jeho partnerky, aby ta nepovlacila pred ludmi ako radodajku a rozbijacku vztahov.)

a ty sa dusevne priprav na to, ze mozno raz v buducnosti ta tento charakter ohodnoti ako lahku devu, co za par pohárikov nema problem.
nemusi to urobit, ale ak to urobi, tak nech sa dusevne nezrutis zo soku, ako vôbec mohol. ver, ze taka hlaska prave od toho milenca je ako dyka do chrbta.
ved co mu na to chces povedat?
ze nema co hovorit, lebo on s tebou podviedol svoju vtedajsiu?
tak si spomen vyssie menovany spolocensky tolerovany tichy nazor, ze chlap je kanec, zena ...
v preklade: on mohol. ty si sprosta, ze si dala.

tak to zacni brat ako fakty, dusevne sa s tym stotozni, prestan sa preto tak trapit (uz to neodstanes)priprav sa na mozne dosledky (snad nepridu) a maj to ako vystrahu do buducna, aby si nikomu dalsiemu takto neublizila.
a ani sebe. ziadne ovocie za to nestoji, aj keby vyzeralo stokrat pritazlive a sladke. kym nebude dotycny volny, radsej si nechaj zajst chut.

poznam par zien, co podlahlo tak ako ty v slabej chvili, a veru kazda povedala, ze to bolo fajn. ze nelutuje. ale bolo by fajnejsie, keby sa to nestalo vôbec. a niektorym to neskor skomplikovalo aj uz vazne nadejne vztahy. mat takého kostlivca v skrini vie byt problem. hlavne pre zenu.

locikadiviakova
autor
28. jún 2016

@marinablue zamilovana urcite nie som :D ale viem o nom a o jeho zivote vela a viem aky je, to nieje idealizovanie ale skutocnost... Tu urcite o lasku nejde, viem ake to je niekoho lubit, a toto neni ten pripad, islo len o sex a viem ze to bola blbost... Preto ma to trapi lebo som spravila chybu a viem aky je on
@nyusika to vazne sa ma pytas? :D mame asi tak xy spolocnych priatelov a to ze sme neboli v kontakte neznamena ze sme prestali byt priatelia predsa.... som doma uz nejakeho pol roka cize som sa asi podozvedala ( a samozrejme ze nie len o nom ale o vsetkych predsa su to kamarati )

nyusika
28. jún 2016

@locikadiviakova SORRY,ak by šlo iná o sex, nesprávala by si sa takto.

Najťažšia vec na svete je byť úprimný sám k sebe.

nyusika
28. jún 2016

Iba o sex malo byť

locikadiviakova
autor
28. jún 2016

@moonlight1210 nemam preco sa urazat a mazat temu, pisali mi aj horsie veci a ty mas v podstate vo vsetkom pravdu nech si uz napisala hocico .... mam k tomu len jednu pripomienku.... Absolutne nikdy by som nic neskryvala za alkohol, sice uvolnil zabrany ale za to co sa stalo si mozme sami...

locikadiviakova
autor
28. jún 2016

@nyusika ako takto? Ze mam vycitky? ze ma trapi co sa stalo? Horsie by bolo keby ma to netrapilo

nyusika
28. jún 2016

@locikadiviakova no kebyže ide iba o sex, netrápi ťa to. Pragmaticky si povieš, že takúto piiiip už v živote nespravis, s kamarátom vzťahy nerušíš...život ide ďalej.