Za aký čas by sa mal vzťah niekam posunúť?

himedzi
25. jan 2021

Žienky... spoznáte úžasného muža, máte už svoj vek 40+,aj on...za aký čas je , podľa vás, vhodné, aby sa takýto vzťah niekde posunul...aby vás zoznámil s rodinou, priateľmi, keď má vlastný byt, aby vás doňho začlenil, dovolil vám nechať si unho pyžamu, zubnú kefku, poprípade vám navrhol spoločný život a nedelil vaše životy na môj a tvoj...Predsa len, od určitého veku už nemáme chuť len tak bezcieľne sa vláčiť 5 rokov s nulovou vyhliadkou na spoločný život. Chceme istotu,zázemie...

martina1201
25. jan 2021

@himedzi je jedno za aký čas sa to pozdáva nám, dôležité je ako to cíti daný chlap. Napr. môj brat tiež 40+ si k sebe partnerky sťahuje po pár týždňoch. A kamoš sa zas neponáhľa k tomu ani po roku aby si priateľku nasťahoval do svojej domácnosti.

luccija
25. jan 2021

@himedzi istota neexistuje🙂iba jedna....su vo vztahoch deti?
Co tak sa spytat partnera?ak by som nechcela uz mat deti nikam by som sa neponahlala ani so spolocnym byvanim.
Na druhej strane cim skor pokym je clovek zalubeny potom opadnu ruzove okuliare a v tom veku uz sa mi nechce robit kompromisy a na nieco sa hrat.ja by som chcela byvat sama a len obcas byt s chlapom nie denne🙂

miadi
25. jan 2021

Ino by to malo vykrištalizovat tak prirodzene, ked unho travis noc Ta zubna kefka a pyžamo by malo byt samoška ak sa tam planuješ vratit., spolocne byvanie.. to by si ho mala par mesiacov poznat, Ak mas deti tak dlhsie. Mala by si vediet co hlada on ci ako ty nejaky ozaj klasicky hlbši vztah spoluzitie manzelstvo.. alebo len chce mat dalej svoj klud a obcasme stretnutia nezavazne kde sa vztah roky rokuce nikam neposunie.

bluka2
26. jan 2021

Znie mi to trochu nevyvážene ten tvoj text... Ty si u neho nechať pyžamo, on ťa začleniť do jeho bytu; ty si mu ponúkla, nech si nechá pyžamo u teba atď.?

andreatytler
26. jan 2021

@himedzi To sa neda povedat ta vseobecne...neexistuje take pravido... vsetko je to individuale podla toho aky je on, aka je ona, ake su okolnosti, ako velmi su zalubeni.
Niekto to robi hned a vsetko a po 6 mesiacoch su zasnubeni a ziju spolu, ini to robia v malych krockoch...
Napriklad moj muz ma zoznamil s rodicmi mesiac po tom co sme spolu zacali chodit a navrhol spolocne byvanie po 6 mesiacoch ale do svadby som ho musela dotlacit.... ja som mala 30+ a on 40+
Skus radsej opisat konkretne svoju situciu a vtedy ti poradia ci je na case ocakavat posunutie sa vo vztahu.

kristiii
26. jan 2021

@himedzi záleží aj ako si na tom ty, či máš tiež vlastný byt a či k tebe priateľ chodí a podobne. S rodičmi to je tiež otázne, niekto sa s rodičmi poriadne ani nebaví, niekto ich vidí raz za pol roka, niekto je u nich nasačkovaný každý deň. Dala si málo info

sense
26. jan 2021

Pises len o sebe...nechat si u neho veci, zaclenit do jejo bytu, zoznamil z jeho rodinou...
Ak su dvaja na rovnakwk vlnovej dlzke a obaja cakate od vztahu to iste...tak to ide tak nejako samo prirodzene...

moonlight1210
26. jan 2021

To musi prist prirodzene samo od seba.
Urcite to nesilit.
Ale ak po istej dobe (napr. tristvrteroku-roku) ty uz chces a on stale nie, tak najskor napriek zalubenosti k sebe nepatrite. a po opadnuti prvotnej zalubenosti by ste dosli do konfliktov opacnych ocakavani (lebo to potom urcite nebude jedina protipolna vec v ocakavaniach, ktoru budete mat). a hadok a sklamani jeden z druheho.

takze aj to si vsimaj.
a riad sa aj tym. mas sice len 40+, ale cas sa aj tak krati.

himedzi
autor
26. jan 2021

@bluka2 má u mňa všetko aj zubnú kefku

janickacrazy
26. jan 2021

@himedzi máte aj deti z predchádzajúceho vzťahu ty alebo on?

anita6666
26. jan 2021

@himedzi bez rypania,normálne ma to zaujíma....načo si chces zbytočne v tomto veku komplikovať život??? Žena v tomto veku má už skúsenosti tohto druhu za sebou,deti odrastené alebo odrastajuce,čiže totálny veget,čas užívať si život,možno mať milenca, kamaráta,ale načo spolužitie??? Veď to bude znova ten istý kolotoč v stereotype a prispôsobovať sa chlapovi,ktorý už má tiež svoje roky zabehnuté zvyky a koľaje???? Za mňa cesta do pekla. Nerobila by som to. Istotu a zázemie s chlapom nebudeš mat nikdy....tu si môžeš vytvoriť a očakávať len od samej seba...ak chces o tom pokecať napíš súkromne...

malva123
26. jan 2021

A co cakas od zivota vo veku 40 +..este spolocne deti?Ak nie,byt tebou nechala by som to tak on a jeho sukromie a ty a tvoje...ale ty ako zena si uz jeho k sebe pustila aj so zubnou kefkou...preco?si sa tak ponahlala?Skor ako on? Vies pri dlhsom spoluziti ked opadne chtič..zrazu zistis ze by ti bolo aj bez neho lepsie..ale uz si si ho nastahovala a predpokladam aj vsetko platis...Skratka niektori chlapi sa skutocne nehanbia..

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
26. jan 2021

Tak my sme sa s manželom zoznámili takmer 39+, kedy do 8 mes.bola svadba. Teraz sme manželmi 5.5 roka a máme 2 detičky. Spoločné.

elizabet173
26. jan 2021

@himedzi on ma u teba zubnu kefku a teba este nepredstavil rodicom? Dobre to chapem? Mate deti? Tie o vas vedia? Vies univerzalna rada neexistuje, su pary, ktore su spolu denne, za pol roka zaziju spolu viac, ako par, ktory sa vidi pocas vikendu dva tri krat do mesiaca.

janickacrazy
27. jan 2021

@anita6666 no niektoré ženy aj v 40tke majú ešte ozaj malé deti, takže možno aj preto chcú mať chlapa doma, prípadne ešte možno nemá vobec deti a chce ich mať, dnes nič výnimočné, mám také kamošky

1didiana1
27. jan 2021

podla mna kazdy to ma uplne inak a netreba nejako sa riadit tym, co ti povie niekto iny, zalezi ako to je podla teba, ty si to zijes 😉