Z duše nenávidím svokru

mara2010
2. jún 2022

Aký máte vzťah so svokru ? Ja ju z duše nenávidím mám až ťazobu na srdci keď ma prísť :D len manželovi to povedať nemôžem ma dve vnúčatá od nás ma len jedno jednému na vianoce nakúpi na 200€ a nášmu nekúpi nič len jednu hračku :D a muž to nevidí aká je dobrá

roja01
2. jún 2022

Bud rada, ze kúpila iba 1 hracku. Ved deti su zahrnute vecami, hrackami. Ked sa jedna iba o darceky tak nie je dovod na nenavist.

vifoncitta
2. jún 2022

Výstižná druhá veta😃😂👍

dzulli1980
2. jún 2022

Mňa moja svokra nemusí od začiatku ... neviem prečo, nikdy mi to nepovedala ... nemusí ani moju dcéru, svoju vnučku ... dnes má dcéra 6 rokov, naposledy ju videla, keď mala 14 mesiacov ... pre môjho muža je jeho matka bohyňa, takže s ním nemá zmysel niečo riešiť ... necítim voči nej absolútne nič ... buď vďačná aj za tu jednu hračku, ktorú Tvojmu dieťaťu donesie, mojej dcére svokra nikdy nekúpila nič ... iné problémy sú v živote, svokra je to posledné, čo mám ja osobne čas a chuť riešiť.
@mara2010

mara2010
autor
2. jún 2022

@roja01 Áno je to pravda hračky sú somarinu ale keď druhému nakúpi a povie môjmu že on je malinky zo on nič nepotrebuje :D

diewcatqoo
2. jún 2022

Akoze, nenavidiet niekoho preto, ze niekomu nekupi hracky? Nemyslis vazne toto...

dorothee
2. jún 2022

My sa so svokrou tolerujeme 😂 ja nemam rada ju,ona mna,vieme to o sebe,ale tvarime sa,ze je vsetko ok..S mojim muzom-svojim synom nema vztah vobec,on jej ani len mama nepovie..Vlastne ani neviem,preco sa stretavame,aj ked len veelmi sporadicky,mozno 3-4x do roka..je to akoby len povinnost ci co..

janinah
2. jún 2022

AJ tá jedna hračka je asi priveľa ...pre takú nevestičku...zamysli sa nad sebou.

zuzinka888
2. jún 2022

Ja by som chcela vediet kolko rokov ma autorka podla jej prispevku 16?? Nenavidiet niekoho koli hračke ?darčekom? Tou svojou nenavistou voci nej ublizujes svojmu dietatu.

zuzinka888
2. jún 2022

Tak schvalne aky je vek deti ??

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
galganka
2. jún 2022

...ktovie, čo by povedala svokra... ...jej uhol pohľadu... 🤔

pukina
2. jún 2022

Ono neviem, asi tie vztahy so svokrami nebudu nikdy idealne, predsa len sme si zobrali ich synacikov 😀Moja svokra je vo vela veciach fajn, je to skromna zena aj ked s dost zaostalymi nazormi, ale odkedy som tehotna mam na nu tazke srdce kvoli fajceniu, lebo absolutne nerespektuje nefajciarov (ani po upozorneni). Okrem inych veci samozrejme

mara2010
autor
2. jún 2022

@zuzinka888 ježiš nebudem tu písať všetko ja som len že aký máte kto vzťah a o tej hráčke podľa mňa je to ľúto že jednému dá milión hračiek a druhé dostane jednu je to smutné že robí rozdiel medzi vnucatami a 16 nemam

mara2010
autor
2. jún 2022

@zuzinka888 ich ma 5 rokov a nás 1 ciz3 sa dajú kúpiť plienky mlieko praci gel oblečenie hoci aká vec keďže tomu staršiemu nakúpila hovadin

katkati
2. jún 2022

@mara2010 A ty jej niečo kupuješ?

monuska112
2. jún 2022

to vazne ib ja chapem ze tu nejde o hracku ale o uprednostnovanie druheho vnucata?

mara2010
autor
2. jún 2022

@katkati či kupujem nakupujem je to jej vnúča pre pána ja keby mám vnúčatá alebo aj deti dávam kazdemu rovnako

zuzinka888
2. jún 2022

Ona robi rozdiely medzi detmi a ty medzi babkami. Mas k nej taky vztah ako k svojej mame? Mozno citi tvoju nenavist tak sa aj sprava. Ty odmietas ju ona tvoje dieta( mozno ste rovnake)🙈co si kupila jej a co svojej mame??

monuska112
2. jún 2022

@zuzinka888 to co je za komentar :D ty nerobis rozdiel medzi svokrou a mamou? tak svokra v prvom rade nieje mama....alebo chapeme tento pojem mama? okrem biologickej predispozicie?

buberova
2. jún 2022

Odpoveď na tvoju prvotnú otázku: máme veľmi dobrý vzťah 🙂

kiki68
2. jún 2022

Ja mam so svokrou dobry vztah, povedala by som nadstandardny. Ale nenavist je silna emocia, tym skodis sama sebe si myslim. Neviem ci mi svokra alebo niekto stoji za nieco take.

katkati
2. jún 2022

@mara2010 Pomáha viac tam, kde ju majú radi.

erikavasilova
2. jún 2022

Pokiaľ sa nenarodil syn bolo fajn 🙂
Odkedy sa narodil len cirkusuje ,asi preto sa tak " často " navštevujeme...
Ona vie že ju nemám rada , a ma s tým asi problém prekusnúť to...
Neznášam ľudí čo robia scény a divadla a celý rok sa nezaujímajú ....
Čím menej sa vidíme, tým som spokojnejšia 🙂 😀
My o nej doma nehovoríme , a je nám dobre 😄
Keď dôjdu na návštevu, tie 2-3 hodiny prekusneme, potom si z mužom myslíme svoje buchneme dverami a žijeme si svoj život 😀🤦‍♀️😄😄😄

mandzula
2. jún 2022

Keď sa už pýtaš, tak ja mám skvelú svokru. A ona perfektnú "neviestku". 😉

dada0902
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinka888
2. jún 2022

@monuska112 ok. Mohla som to inak formulovat. Myslela som či neuprednostnuje svoju mamu ovela viac oproti svokre( ona kocikuje, varuje casto navstevuje) a svokra nie- citi sa nevestou odstrcena a tak sa púta na starsie dieta. A ja svokru volam mama sice jej vykam ale je to mama. A mozme mat aj " dve" mamky.

dada0902
2. jún 2022

@monuska112 ja to vidím rovnako len to tu asik nik nechápe

mara2010
autor
2. jún 2022

Tu človek niečo napíše a hneď ze som dieťa že ju nenávidím kvôli hráčke ona mi toho narobila ja sa snažím držať keď ju vidím nerobím nič a čo sa týka ja jej nič nakupujem manžel kupuje jej a ja svojej a dávame ro ako spoločný darček... jedine co mi je ľúto že manžel to nevidí a vidí to aká je dobrá a to nemyslím len tu hračku tam je toho veľa... hra mu na city

aliziana
2. jún 2022

@mara2010 no dobre, ale tomu 5ročnému kupovala od začiatku 200€ darčeky? Možnože keď mal 1r, tiež dostal len 1 hračku... a Vášmu tiež kúpi veľa, keď bude väčší...

mandzula
2. jún 2022

@mara2010 ale info o hracke si dala ty, takze sa zbytocne zlostis. Nic ine podstatne si nenapisala.