Z basy sa mi ozval bývalý a mňa to potešilo

23. aug 2022

Baby som mlada 23r. Mala som prvého priateľa od mojich 17tich boli sme spolu skoro 4 roky velmi sa milovali ale bolo to take ze sme sa aj hadali dosť a rozchadzali ale vždy k sebe vrátili fakt silna láska. potom ho zavreli a ja som sa s ním po dakom čase rozisla. Zacala som sa stretavat s iným a otehotnela som tak teraz žijeme spolu mame dieťa je to krásne medzi nami stále sa smejeme blaznime všetko je OK.. Ale ja neviem necítim to tak ako pri tom prvom proste jeho som milovala a tu je to iné aj keď som šťastná. Dnes sa mi ozval byvali ze ma miluje stále a ze ho pustia za par mesiacov von.. Tajne som s nim volala cítim sa preto zle neviem cco ďalej pýtal sa aj na moje dieťa neviem co mam robiť potešilo ma ze volal

anjelicek26
23. aug 2022

Tak trosku si oklep romantiky... vy ste sa rozisli, lebo ste sa hadali a uz ste si nerozumeli... nechapem, nad cim rozmyslas, myslis, ze opustit priatela, otca dietata, byt matka samozivitelka a zacat si popri dietati prihrievat stary vztah, kde po case zasa prijde rutina a hadky? Ludia sa tak radikalne nezmenia, aby sa s hadaveho vztahu stal zrazu ukazkovy! Plus ty mas uz dieta... zacni pouzivat hlavu a nielen srdce... ano kedysi tie prve roky boli krasne, ano mate spolu verim uzasne krasne spomienky prvej lasky, ale teraz si v inom vztahu - mas noveho muza rada, rozumiete si, ste rodicia... takze opakujem - nechapem, preco to nazyvas, ze "neviem co dalej"...vymaz ho z mobilu a venuj sa rodine.

autor
23. aug 2022

Vždy sme si vraveli ze navždy budeme spolu no keď ho zavreli tak ja proste mladá chýbal mi aj sex všetko nevedela som ze otehotniem no.. Áno vieme mala som myslieť na to

lukavluke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martul
23. aug 2022

Ty nevieš čo máš robiť? Akože si normálna?
Kriminálnik....no to mi teda je niečo úžasné, s takým žiť a založiť si rodinu....wau
Dobré ránko, teraz sa zobuď, dakuj Bohu alebo komu chces za muža a dieťa a nerob sprostosti

lenkakravcova
23. aug 2022

Vážne uvažujes opustiť svojho muža a dieťa kvôli platonickému poblazneniu sa do trestanca?
Trochu sa nad tým zamysli.

sisa_s
23. aug 2022

Za co je zavrety?

jaskolka
23. aug 2022

Spamätaj sa, čím skôr. Ešte raz si čítaj, čo si písala. Stále ste sa rozchadzsli, schádzali, hádali, a napokon jeho zavreli do basy
Ty si už matka, máš podľa toho normálneho chlapa a ty teraz vymýšľas somariny, lebo tebou lomcuje"romantika "?
Zobuď sa z toho sna, vypni romantiku a zapni trochu rozum....

deti95060810
23. aug 2022

basista... to mi už len bude romantika...

tanyan
23. aug 2022

Je to len čaro zakázaného a nebezpečného. Ten vzťah bol dynamický a v spomienkach ti zostalo to pekné. Medzičasom si sa však už vo svojom živote posunula a z dlhodobého hľadiska by si viac stratila ako získala. Ak ti chýba adrenalín, tak skús zoskok s padákom alebo bungee jumping. Niektoré baby si kúpia motorku, aby si vyvetrali hlavu.
Najlepšie by však bolo, keby si spolu s aktuálnym milujúcim partnerom a dieťaťom žila plnohodnotný život s dostatkom podnetov pre rozvoj a utuženie vášho vzťahu - výlety, kino, kreatívna tvorba a podpora rodinného života...

abbey1
23. aug 2022

Dievča zlaté, kde máš rozum?
Ale čo sa čudujem. Mala som podobnú známu. Už žena v rokoch, tri deti a rozum rovnako nikde. Ťahala sa s chlapom, ktorý teda čistý nebol. Aj ho napokon zavreli. Už je vonku a ona zasa s ním. Len tých detí mi vždy bolo ľúto. Našťastie, som včas pochopila a kamarátstvo ukončila.

iwesska
23. aug 2022

A kde mas istotu,ze keby si sa k nemu vratia,nezavru ho zas? Prva laska je vzdy len jedna. To,co som zazila s prvym a citila k nemu som uz nikdy k nikomu tak intenzivne necitila. Ale nerozumeli sme, tiez sme sa rozisli a znovu tomu dali sancu,ale dopadlo to rovnako. Nevidim ziaden dovod,aby som sa po rokoch k nemu vracala,len preto,ze bol prvy.

konikkon
23. aug 2022

rozchod s otcom tvojho dieťaťa a následne pletky s bývalým basistom by bolo zaiste v tvojom živote niečo ako keby si vyhrala v lotérii. Že vôbec váhas

seahorse27
23. aug 2022

Ano, opusti otca svojho dietata a daj sa dokopy s basmanom, caka ta skvela buducnost 🙈

0silvia0
23. aug 2022

pozri, chlap za mrezami je dlhy cas bez zeny, tak kvoli vidine skoreho sexu ti napise/povie presne to, co chces pocut. Mozno len potrebuje sex hned ako vyjde z vazenia a ty vyzeras byt celkom dostupna. Tak daj dolu ruzove okuliare a rozmyslaj.

anjelicek26
23. aug 2022

Inak by ma zaujimalo, co povie dietatu, ze mamiii, preco ste sa s ockom vtedy rozisli? No vies, bol ku mne dobry, rozumeli sme si, ale mna zacala svrbiet chuchura a chcela som to skusit s byvalym...

dusankomoj
23. aug 2022
viestta
23. aug 2022

Nemala si rozumu ani za naprsyok, keď si sa začala stretávať s iným, keď tamten bol v base lebo ti chýbal sex, nemala si rozumu ani za naprstok keď si si s takým náhradníkov zadovážila dieťa, ale stalo sa co sa stalo. A teraz aj ten zvyšok rozumu nepoužíva. Najvyšší čas aby si prevzala zodpovednosť za svoj život a aj za svoje chyby, pretože už si matka. A ten v base? O jeho pohnutkach prečo ta kontaktoval mam svoj názor. Obávam sa, že láska to nebude. A ani ten čas co ste spolu strávili hádkami asi do lásky mal tisícky kilometrov.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
larazivago
23. aug 2022

Vykašli sa na dobrého. Počkaj na basistu. Aj dieťa to neskôr ocení.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
23. aug 2022

Troll??

xena0
23. aug 2022

Mladá sprostá 😁 bez urážky ale tu to platí

ddaassuullaa
23. aug 2022

Ked je koze dobre, ide sa na lad smykat🤦‍♀️🤷‍♀️ no asi potrebujes od zivota dostat poriadnu facku, aby si si zacala vazit, co mas - inak by ta hadky s byvalym zatvorenym do basy asi nelakali. Prilis ti je dobre....tak sa zahravaj, o nejaky cas tu mozno pribudne nova story, co mam robit, som tehotna s ex, ale jeho zase zavreli a moj muz ma nechce...

annamarin
23. aug 2022

Ak ťa vážne tak ľúbi, tak prečo ti nepisal listy celý čas, čo bol v base. Nemyslel na teba ked zaspaval na väzenských posteliach? On si na teba spomenul teraz, keď ho idú pustiť, lebo vie, že to je najrýchlejšia cesta k tomu si vrznut. 🤷🏻‍♀️ Nečudujem sa mu ani, že mu to tiež napadlo.

ddaassuullaa
23. aug 2022

Aha, a teda co mas robit? Su dve moznosti:
1. Chces zit slusnym zivotom s dietatom a muzom = zmen si tlf cislo a dufam, ze si mala tolko rozumu, ze si basistovi nedala adresu.
2. Chces prist o rodinu, mozno skoncit na ulici, zivit cloveka s neistou buducnostou a este mu aj robit rohozku. Ak toto je ta laska, ktoru ste si slubili = smelo do toho. Ale bud aspon fer, zober si svoje svestky a odid od muza a dietata skor, ako ich privedies na mizinu

miroslava21
23. aug 2022

Inak byt na mieste tvojho partnera..uf..co si chudak pomysli-vymenila ma za basistu.
Ako dobre, je to tvoja prva laska. Mozno je zavrety za neumyselny cin, nevieme, stat sa moze hocico. Ale uvazuj realne, mas dieta dobreho partnera. S byvalym to uz nebolo ono, hadali ste sa. A teraz ta premohli spomienky na to pekne. Ale to pekne uz nepride ale realita-dieta mas s inym, on bude mat zaznam aky zivot ta asi bude cakat? Bezstarostny asi nie. Skomplikujes zivot nielen sebe, ale aj dietatu

liljana
23. aug 2022

Asi mas slabost pre zlych chlapcov. Tak opust manzela, vrhni sa za ex. Majte spolu dieta a potom mu budes posielat balicky do basy, ked sa tam zase vrati.
Pri terajsom partnerovi sa ti zda asi rutina, nude. S ex toto este nestihlo prist, ale prislo by to aj pri nom.

katkami123
23. aug 2022

To tieto témy v poslednej dobe 🤣🤣🤣 mentálna akrobacia.
Ja neviem či tu dali autorky preteky, ktorá je jednoduchšia.

miadi
23. aug 2022

Ked rozmyslas pipinou chyba ti ku stastiu uz len druhe ups dieta tento x basistom a este to bude parada byt single mama s 2 ex na nahananie vyzivneho.

liljana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz