WhatsApp

kristinakus
13. jún 2020

Ahojte, neviete ako by som sa hekla na watsapp ? Bez toho aby prislo nejaké upozornenie .? Ak máte niečo overené prosím poraďte.Dakujem

evamea
13. jún 2020

Sa mi tak zdá, že "dôveruj ale preveruj" nadobúda v tejto dobe úplne iný zmysel...

sunny8
13. jún 2020

Aj ja som sa svojmu exovi hekovala na fcb tvárila som sa ako majsterka sveta ale v skutočnosti to bolo maximálne trápne a už viac by som to nerobila. Nečiň druhým to čo nechceš aby bolo činené tebe

simuskaaa123
13. jún 2020

Môj ex sa z fb neodhlasoval a keď som si prečítala komunikácie s mamou, krsnou a sestrou o mne tak son pochopila, že to nie je človek pre mňa

susedbielek
13. jún 2020

Suseda, uvedomujete si, že to nie je celkom v súlade so zákonom?

damtiporiti
13. jún 2020

A keď sa tam "hekneš", tak ako čo, chlap si ťa zrazu začne vážiť a prestane si písať s inou?

katulik123
13. jún 2020

Nijak sa tam nedostaneš kým nemáš v rukách jeho mobil.
Je to veľmi zabezpečena aplikácia 🙂

kakawah
13. jún 2020

Bože, naco si zena sama vytvára problémy ...Ved sa ho na rovinu opytaj co potrebujes vedieť.Ci ma inu ci si píše a inou, ci ta lubi, ci si ta váži... To je dnesny problém. Nekomunikacia, podozrievanie, sliedenie po pc, mobile, Fb, insta...Ked mas podozrenie opytaj sa.

dajana1983
13. jún 2020

@kakawah no myslím že máloktorý by sa priznal😄ale tak to je ,sociálne siete ,virtuálna nevera,toto sa deje skoro všade,keď je možnosť tak maloktory-ra odolá.Takze je lepšie asi nevedieť.

hankm
13. jún 2020

@kristinakus udivuje ma naivita niektorych jedincov...

kakawah
13. jún 2020

@dajana1983 asi lepsie je po ničom nepatrat. Lož ma kratke nohy raz ten chlap urobi chybu😂. Zena nech sebavedoma, hrdá,usmievava nech sa o seba stará , ma svoje záujmy.Raz az ju chlap opustí koli inej, aby vtedy zistil o co prišiel.

kristinakus
autor
14. jún 2020

Asi máte pravdu, že hrdosť ostava na 1mieste. Takže kašlem na to. Pravda raz víjde na javo ;)

kristinakus
autor
14. jún 2020

@susedbielek suseda ? Neviem o tom :D

nairia
15. jún 2020

ja na to nie som sice hrda, ale raz som prebehla ocami byvalemu FB a na pohlad nevinna konverzacia bola v skutocnosti jeho niekolkomesacna bokovka... prisla som na to az po 3/4roku, inak som nemala sancu to zistit, nic na nom nebolo badat, vsetko ok (v case ked ma s nou podvadzal)... mozno nebolo, ale nic podozrive sa nedialo... ked som sa ho na to opytala, tak zatlkal a v noci (ked som nemohla spat) som zistila, ze si celu konverzaciu s nou vymazal, takze to mi stacilo ako dokaz... kym sme sa rozisli uplne tak som zistila, ze vypisoval a obhanal baby na stretka od zaciatku nasho vztahu a pocas celeho +- s prestavkami, mozno som ani vsetko nevidela, ale to, co som zistila mi stacilo... nefandim narusaniu sukromia, ale niekedy to moze cloveku otvorit oci a usetrit ho zlych zivotnych rozhodnuti