Vzťahy v rodine

8. jún 2022

Prosim čo s myslíte o Tom keď nemáte dobré vzťahy so švagrinou roky.. no nemáte si už povedať keď ste u nich..a vyhýba sa vám ..keď máte prísť
A o roky neskôr keď sa vám narodí dieťatko posiela vám smajlíky typu 🥰😘😍 pripustiť si hada k telu ? Alebo ma ,začala mať rada,stal sa zázrak?

blancheporte
8. jún 2022

Óóooooo...faloš čistá.Takú mám aj ja.Nikdy sa nezmení.

tykat
8. jún 2022

odpovedala by som ❤👍😘 a dalej neriesila

lejusinka
8. jún 2022

Aj robi naprieky alebo sa nemate radi lebo ste si nikdy nevybudovali vztah kedze nic blizsie nepises…kazdopadne ak je to len o tom ze ste si doteraz nemali co povedat tak dieta moze byt most ktory vas zblizi…ak ste si robili zle tak by som urcite hlavne prindietati taketo vztahy neudrzovala

panelacikova
8. jún 2022

určite by som si ju nepripustila k telu. niečo za tým bude... zažila som podobné, ale šlo o iný rodinný vzťah. čistá vypočítavosť, len aby dotyčná osoba dosiahla svoje... a aj dosiahla, ale dnes mi to už žily netrhá 🙂

pribinak
8. jún 2022

Možno si len splnila spoločensky očakávanú povinnosť a zablahoželala ti (možno chce byt za dobre s muzom)
Neočakávala by dom od toho nič. Poslala by som suche Ďakujem a pridala 😊❤️😊

ajka0207
8. jún 2022

Možno má rada deti.

miadi
8. jún 2022

Nemusi byt falos.Ale ani ta nema zrazu rada. Jednoducho sa jej asi paci babo-dievcatko co ma.v rodine zhodou okolnosti je to tvoje dieta. Mozno chce byt dobra teta ja by som jej sancu dala nech ma vztah snou moje dieta hoci my dve nemusime nikdy byt ozaj kamosky.

casavina
8. jún 2022

U nás je to opačne...brat sa rozviedol a so švagrinou máme super vzťah 🙂 dokonca aj svokra volá ocko, ocino 🙂

katarinka89
8. jún 2022

Daj na tvoju intuíciu

elysiacik
8. jún 2022

Možno je to aj o tom, že má rada deti, že chce mať s tvojím drobcom potom dobrý vzťah, ťažko povedať. Ale nejakú faloš by som v tomto zrovna asi nehľadala.

alexka89
8. jún 2022

@casavina a keď je v rodine taká obľúbená prečo sa brat s ňou rozviedol?

casavina
8. jún 2022

@alexka89 pretože prednejší mu boli kamaráti a fľaša..

casavina
8. jún 2022

@alexka89 prečo by nemala byť obľúbená? Zato že sa rozviedli?

alexka89
9. jún 2022

@casavina nie však sa len pýtam prečo sa s ňou rozviedol...mne je jedno či je obľúbená či nie

jana_eyre_2
9. jún 2022

Ja by som sa zamerala aj na to prečo ju nazyvas hadom.. neviem o vašom vzťahu nič, ale písala si len že sa ti vyhýbala, nemali ste si čo povedať a tak ste si nerozumeli.. z toho mi nepríde že musí byť nutne falošná, zlá - nie každý si musí rozumieť s každým aj keď ste rodina.. nemusí mať priamo rada teba, ale môže sa tešiť že máš dieťa a vôbec to nemusí znamenať že je falošná.. pripúšťať k telu nikoho nemusíš, avšak ja by som nedokázala úplne spáliť mosty s rodinou.. korektne by som komunikovala a keby mi zapriala k narodeniu, tak by som slušne odpísala a komunikovala ak by sa ďalej snažila vyvíjať záujem..

casavina
9. jún 2022

@alexka89 no keď ti je jedno tak načo taká otázka? Zachvilocku si dáme spolu kávu aj za teba😘

sidicek
9. jún 2022

@alexka89 nie každá sestra drží slepo stranu súrodencovi, lebo ved krv. Ja tiež poznám nejednu rodinu, kde majú radšej nevestu, ako vlastného syna co opustil rodinu pre inú, napr.

alexka89
9. jún 2022

@sidicek
@casavina neviem akoze o čom vy ešte tocite ja som chcela len vedieť prečo sa rozviedli...kto komu drží stranu a či je obľúbenejšia než pápež som sa nepytala

casavina
9. jún 2022

@alexka89 ja odpovedám na tvoje otázky... lebo mňa keď niečo nezaujíma tak sa nemám dôvod pýtať...tocis sa tu len ty 😂😂😂

janetinka27
9. jún 2022

ak sa ti vyhyba, asi sa nema chut hadat, neuziva si konflikty. ty sa pytas, ci pripustit hada k telu. ak ju takto vnimas, potom bude pre vas obe lepsie (mozno najma pre nu), ak sa budete dalej ignorovat.