Vzťahy s manželovou rodinou

monika191019
24. apr 2022

Ahojte chcem sa opýtať skôr spraviť anketu..aké sú dôvody že ste zozaciatku dobre vychádzali s rodinou manžela (svokrovci, švagrovci) ale teraz nekomunikujete ak áno tak len pretože musíte alebo ste sa pohádali tak že si neviete prísť na meno?..aký bol ten dôvod alebo tzv.posledna kvapka?..budem vďačná za každú reakciu

denkatn
24. apr 2022

vacsinou kritika vychovy, alebo aj kritika sposobu zivota (lebo proti vlastnym rodicom mozes lepsie obhajit, ze nieco robis tak alebo tak, so svokrovcami predsa len musis komunikovat v ramci slusnosti) z rozdielnych nazorov vyplyva potom rozdiel ako by mali stari rodicia travit cas s vnucatami (moj svokor netravi vobec cas s mojou dcerou preto ho nemam rada a nemozem si pomoct) ale snazim sa spravat slusne...

rachel36a
24. apr 2022

U nas averzia mojej svokry voci mne...nadava mi sproste... Neznasa ma od prvej chvile, lebo som starsia od muza o 9 rokov...

erikavasilova
24. apr 2022

U nás sa vzťahy pokazili odkedy sa narodil syn , svokra nevela pochopiť že mám svoju mam ktorá býva 5 min , ona 120 km
" lebo len jej mama ma nárok na malého ".....
Myslela si že vždy budem tam lietať keď si zapíska.....

zefyra
24. apr 2022

@monika191019 Mňa svokra neznáša od začiatku, lebo nechodím do kostola. Nezmenilo sa to ani za 30 rokov.

dennynkoo13
24. apr 2022

Ja mam zlý vzťah len s jednou mužovou tetou a sesternicou a tie ma neznášajú od začiatku lebo ona je od muža staršia ale my sme mali skôr svadbu, skôr prvé dieťa, mam vyššie vzdelanie ako ona, lepšiu prácu. Proste typ človeka čo musí byť najlepší a nad neho nieje. Absolútne sa nestýkame iba na rodinných oslavách kde sa ignorujeme.

sonula44
24. apr 2022

bavili sme sa normálne aj navštevovali , pokiaľ nedohrízol našu dcéru ich pes do tváričky dcéra mala na tvári 25 stehov !! išlo jej o život ... má trvalé následky ... Oni si psa NECHALI !!! Ja som povedala že tam viac ja ani deti nevkročíme . nebránila som im ale prísť ku nám ale to nemali záujem... nie sme v kontakte 6 rokov ... a to bývame v jednej dedine ...

blancheporte
24. apr 2022

@monika191019 svokra ovplyvnovana svojimi s dcerami.Jedna aj druha bez deti,stare dievky.Teda navstevujem ich len nutne,ked musim.Som tam 20 minut.Komunikacia ziadna,lebo hlavne slovo ma svagrina.Ta vsade bola,vsetko videla,je najkrajsia,najmudrejsia....Svokra k nam pride raz za mesiac,je tu tiez az 20 minut a to komunikuje len so svojim synom.Takze vztahy ziadne.O mojich detoch vie malo....a to sme manzelia 17 rokov.Je to smutne,ale co uz.Naplakala som sa uz dost.Viem,ze to nezmenim.

mirage
24. apr 2022

@sonula44 toto by som nepredychala.

sidicek
24. apr 2022

@sonula44 preboha, chudiatko

patricka
24. apr 2022

Odvtedy ako svokra a moja švagriná muzova sestra volali na kávu a na návštevy len môjho muža a dcérku, na mňa totalne kaslali dokonca aj na štedrý deň, ktorý som cele doobedie preplakala sama doma, nakoľko môj muž išiel hore "ved len na kavu"

luckynat
24. apr 2022

@monika191019 pricaste navstevy u nas doma, ale ze fuuuurt 🤦‍♀️🤮

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka.7
24. apr 2022

@monika191019 staranie sa do všetkého možného aj nemozneho (od sedačky, koberca az po tvar toaletnej misy). Klamstvo a vymyslanie si

jana_eyre_2
24. apr 2022

V rodine mám len jedného človeka s ktorým nekomunikujem a to je môj švagor.. je to arogantný človek, čo sa tak choval k svojej rodine, ale už do rodiny ani nepatri, takže s ním nemusím komunikovať nijako..

Iný podobný človek sa ma veľmi dotkol niečím čo tvrdil a vôbec to nie je pravda, pourazal polku rodiny, ukázal sa ako očakáva od každého len peniaze.. proste keď nastala kriticka situácia vybuchol a vykrical.veci co si zosnoval vo svojej hlave a nebral.do úvahy že každý má inak život zariadeny.. takže s ním komunikovať nechcem, naozaj len ak to bude nutné..

pipistrel13
13. máj 2022

@patricka vina muza...ja ich nechapem ako mozu toto robit,ved v poriadku nech sa u nich zastavi aj zenu nechcu,ale teda pocas sviatkov a pod.nepripustne
ja by som nedokazala zit s takym muzom