Vzťah s mužom, ktorý so mnou nič neplánuje

23. nov 2020

Mam 3.5 roka vztah. Byvali sme spolu. Preskakali sme si toho vela no postupne zistujem,ze zmysel v tom vztahu nevidim. Ja by som sa chcela konecne vydat mat muza ktory neriesi moju vahu, ktory sa somnou bude milovat bez toho aby ma urazal alebo zranoval. Nebude mat problem ist somnou na nakupy,von do prirody. Kupi si somnou byt aky mam vysneny a aj mi kupy darcek ked mam sviatok. Mozno by som chcela aj dieta ja neviem mm pocit,ze som v bludisku a neviem sa dostat von. Vyprava mi ze nic neviem ze som hlupa pricom on je kuchar a ja mam phdr. Titul nie ze by som sa chvalila. Lrnze lubim ho. Povedal mi,ze zit spolu mozeme ale len ako partnery viac mi neda. A mam zabit cely zivot s clovekom ktory si ma nikdy nechce vziat???

mata1001
23. nov 2020

Povedz mu : " zbal sa a zavri dvere zvonka..."
A ty sa vzchop...potrebujes mat vedla seba takehoto partnera? Myslim, ze nie...a vies to aj sama...

petamich
23. nov 2020

nie nemas, jednoducha odpoved 🙂 myslim, ze kazda zena si zasluzi viac!

limetka69
23. nov 2020

Uz vcera bolo neskoro draha. 🙂 skonci to cim skor.

denden77
23. nov 2020

nemas.. a preco to teda robis? 😊

michaelapeller
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tncka
23. nov 2020

Zivot mas len 1,nezabi ho s takym co si ta nevazi,nemiluje a uraza

dskjhfdlkdjhl
23. nov 2020

To nie je ziaden vztah, to uz davno malo skoncit. To je len nejake parazitovanie.

deti95060810
23. nov 2020

to len kvôli váhe ťa takto ponižuje? úbožiak...🙄

asia83
23. nov 2020

Ste doktorka filozofie a máte v texte gramatické chyby? Možno váš kuchár by ich nemal... Musela som ku tomu. Čo sa vášho problému týka, načo byť vo vzťahu, v ktorom ten druhý byť nechce? Jednostranná láska je dosť sebadeštruktívna.

janci05
23. nov 2020

No 3,5 roka si zahodila s mužom s ktorým nemáš nič spoločné. Treba ho poslať kade ľahšie. Viem, že je to ťažko ak si zamilovaná, ale s týmto ťa nejaká extra budúcnosť po ktorej túžiš nečaká. A aby mi hovoril, že som hlúpa a podobe. Už vôbec by som s ním neplánovala budúcnosť.

ninusa221
23. nov 2020

Napis mi mam to rovnako 🤞🏼

sissy27
23. nov 2020

Nechápem, prečo by si mala žiť s niekým, kto má úplne iné predstavy o budúcnosti ako ty? Som si doteraz myslela, že pointa spoločného života je v tom, že obaja chcú aspoň základné veci rovnako.
Teda nevidím nič zlé na tom, ak niekto nechce svadbu, deti, ale dôležité je aby mal vedľa seba niekoho, kto to cíti rovnako.

limetka69
23. nov 2020

@sissy27 krasne povedane.vystizne.

autor
23. nov 2020

Vadi mu, že nemám žesnke krivky ale skôr chlapčensku postavu,že neviem pomenovať veci ako malta tehla neonka atd a neviem to vymeniť doprdele ale som žena nie robotnik na stavbe. Chce aby som chodila stále namalovana a upravena ale ked som doma hadam nebudem chodiť v šatách čo som!

annadan
23. nov 2020

keď mu toľko vecí vadí tak dovidenia, nepotrebuješ takého chlapa po svojom boku!

heleninamama
23. nov 2020

@anonym Neriešila si to tu viackrát? A nemali ste sa náhodou v auguste brať?
Viacero vecí mi na tu sedí - Tvoja VŠ, myslím, že sociálna práca, vyjadrovanie s množstvom chýb, ktoré si odôvodňovala dyslexiou, nadváha (aj si sa tu fotila), jeho neustále urážky kvôli nej, to, že si vo vzťahu bez sexu, lebo sa mu nepáčiš, že Ti na narodeniny nič nedal ...
Chlap Ti celý ten čas dáva najavo, že ťa má úplne v r... A tu Ti desiatky žien opakovane písalo, že to máš ukončiť, že už včera bolo neskoro.
PREČO V TOM KVÁZIVZŤAHU EŠTE STÁLE SI???

budembabka
23. nov 2020

@heleninamama Lebo dnes má chlapčenskú postavu.

sissy27
23. nov 2020

A teda prečo si s ním, keď mu na tebe všetko vadí? Len nepíš “lebo ho milujem”, lebo to je ďalšie čo mne hlava neberie, čo sa dá milovať na niekom kto nemiluje mňa a chová sa ku mne takto 🙄

heleninamama
23. nov 2020

Pozrela som si staršie témy a nasla som to @bielavlcica. Ten príšerný pravopis Ťa prezradil. A ešte si nenapísala, že nevieš variť.
@budembabka A presne to s tou postavou písala pred vyše rokom a fotila sa tam. Ze nemá štíhly pás a pribrala viac kíl za krátky čas a chlap jej vytýka, že má mužskú postavu a preto s ňou ani nesexuje.
Takže, milá @bielavlcica, svet je veľký revír a vlkov je dosť. Hľadaj si iného.

lindusss2016
23. nov 2020

@heleninamama este tusim bol aj kuchar ten jej biely vlk 🤔😁

kristina2015
23. nov 2020

Celé zle čo si ,keď mu vadis ,daj mu priestor nech hľadá sebe dokonalú. Ty časom nájdeš niekoho komu tvoje kilá vadiť nebudú a ver že nebudú 😁😂

lindusss2016
23. nov 2020

@heleninamama ale mas pravdu, vsetko sedi. On strasny chrapun, no ako chlap total des, ale ona mala svoj vysneny svet, kde ich vztah bol dokonaly, strasne sa milovali, aj ked vlastne len ona jeho a inak nemali absolutne nic spolocne. Este ju aj zmagoril, ze sa zacala sama presviedcat o tom, ze nechce mat deti, ba dokonca nemoze.... nuz stockholmsky syndron, inak to ja nevidim...

090255
23. nov 2020

Ako nič v zlom ale môj na druhý deň ako sme sa spoznali povedal ze si ma vezme a sme spolu stále a ten tvoj po 3,5 ročnom vzťahu nie je schopný spraviť ďalší krok vo vzťahu no to budeš čakať do kedy? Nájdi si ineho isto lepšieho🙂

kristina2015
23. nov 2020

Inak veď ty máš celkom šikovného kamaráta ,zdravé ruky ma ,kuchár, uvariť si vie, hladom neumrie a možno časom aj modelku stretne 😂

ledgerka
23. nov 2020

uz davno si ho mala vykopnut, zbytocne zabite roky. Vykopni ho a zacni pracovat na svojom sebavedomi kym si najdes dalsieho.

heleninamama
23. nov 2020

@lindusss2016 Hej, mne utkvela v pamäti tou svojou slepotou a úplnou tuposťou, lebo v jej diskusiách sa opakovane snáď všetky ženy zhodli, že to mala už dávno skončiť. On ju doslova poslal do p...., vynadal jej, vyhodil ju z bytu a ona stále predlžovala túto agóniu a snívala ako posadnutá o svadbe, riešila šaty, termín, kone...
Zrejme aj ten zúfalec nevzdelaný si s pani PhDr. užil svoje, aj jej rodina bola proti tomu vzťahu, ale keď si raz niekto nedá povedať...
Myslím, že tu má aj ďalší nick, kde presviedča ľudí, ako to medzi nimi v podstate funguje a je šťastná, len som akási unavená nad tým dumať. Odpovede dostala, uvidíme, či si zas pôjde svoje a o pár dní sa ozve, že nemá pár mesiacov sex, že odignoroval darček na Vianoce, že jej rodina je proti ich vzťahu, že mu zle uvarila, že má problém s autom....

lindusss2016
23. nov 2020

@heleninamama ze sa mu boji povedat, ze ma problem s autom.... no to bola ina sila 😥 hrozny tento tvor, ale tak v ziadnom vztahu nie je na vine len jeden...

vemi23
23. nov 2020

To sme my zeny (česť výnimkám) stale verime a dufame ze ten nas drahy sa zmeni na hotovy poklad a bude vsetko tak ako chceme my 😉 poviem ti jedno naber odvahu a silu a poriadne porozmyslaj co z takeho vztahu? Ver mi keby je to na mne uz by som mu kyvala na rozlucku zazila som si taky vztah.... Opisujes ze riesi tvoju vahu? Ja som mala opacny problem ze : si moc chuda, mas male prsia, ponizovanie, nerespektovanie mna a mojich nazorov, mojej rodiny... Mala som pocit ze pre toho idiota som len matrac, kucharka, upratovacka, poskok, sluzka... Po 5a pol rokoch som si povedala dost a ani neviem kde sa vo mne nabrala tolka odvaha boli to najhorsie dni v mojom zivote strasne stresy vydieral ma ze ak sa s nim rozijdem zabije sa detaili jeho cinov radsej vynecham... nikdy mi nepovedal prepac stale som za vsetko mohla ja a aj ked to bola jeho vina vzdy to otocil proti mne nepopisujes to tak do detailu ako ja ale ak to mas podobne lebo po pravde reagujem na tvoj prispevok len preto lebo som sa dost nasla v tom co si pisala a dufam ze sa spravne rozhodnes a nie potom ked bude neskoro... Porozmyslaj musis dat teraz city nabok a opytaj sa samej seba co ta caka s takym človekom? A dnes viem ze som sa rozhodla spravne mam uz 2 roku muza s velkym M na druhy rok mame svadbu. To co zazivam pri nom som nikdy neprezivala nikdy...
Pekny vecer...

lintu
23. nov 2020

Ok, ľúbiš ho... čo ďalšie ti ten vzťah dáva? Lebo vyzerá to tak, že vy dvaja ste príliš rozdielni na to, aby ste boli spolu. Proste sa k sebe nehodíte. Máte iné predstavy o živote. Jeden z vás (konkrétne ty) bude vždy ťahať za ten kratší koniec. Čím skôr to ukončíš, tým väčšiu šancu bude mať niekto normálnejší pripliesť sa ti do života.

pmoricova
23. nov 2020

Strata času čakať od človeka ktorý ťa dáva dolu že sa zmení o 180. To že ho ľúbiš je jedna vec ale treba ľúbiť seba viac .....