Vzťah s lekárom

2lili2
28. okt 2013

Chcela by som vedieť aké je to so začinajúcim lekárom pokiaľ ešte nemá atestácie a pod. Chodíme spolu krátko a už teraz sa vyhovára, že nevládze, nechce sa mu ísť vonku a tak. Mám si myslieť, že naozaj je to tak alebo nechce byť so mnou? Ako zavolať vie, napísať, starať sa, len problém je chodievať vonku. Čakám na Vaše skúsenosti, ktoré máte same takýchto partnerov.

janinah
28. okt 2013

kde robí ? v nemocnici? aj služby? ver tomu,že je unavený a ľudí ma za prac. dobu plné zuby a chce mať kľud cez svoje voľno..a ak váš vzťah bude vyzerať vážne,tak rátaj s tým,že 90% domácnosti a deti budú na tebe...lekár slúži,aj doma sa učí do noci,chodí na semináre a zbiera kredity...cez MD som kysla doma s deťmi,čakala na víkend že kúpalisko a výlet a on doma pod orechom a chcel mať svätý pokoj....

haslerka27
28. okt 2013

chodila som kedysi s medikom v konciacom rocniku...no hotove psycho....😉rozisli sme sa a dnes som stastne vydata😉

ullala
28. okt 2013

kamoska chodila s medikom pocas vysky. no ak sa videli 2x do tyzdna, tak to bolo vela ☹ pokial chce ist do zahranicia, tak to nemusi byt take zle, ale inak u nas su fakt ti lekari dost vytazeni.

2lili2
autor
28. okt 2013

@janinah áno pracuje v nemocnici, má služby a atď. ... však ty asi najlepšie vieš, takže keď dobre rozumiem máš takého manžela a @haslerka27 prečo psycho? trošku viac by si mohla napísať... ako ja tiež mám občas pocit, že tie jeho nálady sa dosť menia, ale inak je mi s ním dobre

digysa
28. okt 2013

@2lili2 nechaj tomu volny priebeh........lekar nie je praca, je to povolanie....clovek v tom zije.... Ak ta ozaj ma rad, tak si na teba cas najde aj bez toho, aby si ho nutila. Ale musis sa pripravit na to, ze jeho praca bude dost dolezity faktor v jeho zivote a tym aj vas vztah nebude taky bezny-obycajny.....

janinah
28. okt 2013

@2lili2 časom si nájde akýtaký systém a naučí sa nenosiť si pacientov domov / v hlave/ teda aspoň dúfať v toto môžeš ako jeho partnerka....ja som prežila dosť,sme spolu 20 rokov a mohla by som ti pííísať o živote s lekárom 😉 .....hocikedy mobil a už ide,aj v noci,má pohotovosť a chodí ku kompl.prípadom/šak niekto musí si časom povieš/..a plánovať ničo?nekjaký víkend s rodinou dopredu? čistý horor/lebo i ja som sestra a tiež behám k úrazom,tak sa aspoň chápeme/...no drž sa,časom si zvykneš a nájdete si životný štýl,len si uváž,či ti ten chlap stojí zato,väčšinou áno,lekári sú dobrí ľudia myslím ako partneri 😉

linda81
28. okt 2013

@2lili2 no my sme obaja lekari 🙂.....obaja vela pracujeme, obaja robime 24 hodinove sluzby....sme v DE...ked som ja Bola este na SR a mm uz v DE, sluzieval 8 -9 24 riek mesacne, ale precestoval 1000 km domov a potom nazad, len aby sme boli spolu, hoci aj na vikend...kto chce, ten cas si najde 🙂...

zuzinka1989
28. okt 2013

@2lili2 ja to vidim tak, ze ty mas ovela viac volneho casu, ako tvoj priatel. Zrejme mas pracu, z ktorej si menej unavena ako on. A chodit von? Teda pod tym myslis co? 😨 Niekam sa zabavit, alebo? Nemyslim si, ze by nechcel byt s tebou, ma z coho byt unaveny...

2lili2
autor
28. okt 2013

@zuzinka1989 Mne staci len tak byt s nim, uz nie som na diskoteky a podobne zabavy

zuzinka1989
28. okt 2013

@2lili2 a ako casto sa stretavate?