Vzťah s Indom

trishaaa
6. júl 2015

AHojte ... AKé máte skúsenosti zo vzťahom s mužom z Indie. Potešia hocijaké postrehy. T. 🙂 🙂

stary_ujco
7. júl 2015

Ja mam len pracovné a je to jedna katastrofa... Ale to hovorí každý, kto to zažil

pribinak
7. júl 2015

Tiez len pracovne. Bol to jeden otrasne nafúkany chlap a taky egoista, ze väčšieho na svete niet. A za 5 centov by si dal aj koleno vŕtať

dzejn80
7. júl 2015

Tiez len pracovne a veeelmi zle, bohuzial ina mentalita. U nich neexistuje spolupraca, nejaky timovy duch a kolegialita, ak niekto nieco nedokaze, nevie, beru to ako osobne zlyhanie ☹

vika35
7. júl 2015

ja mam zopar znamych z Indie, vacsina z nich uz roky zije v zahranici a su v pohode. ale podla mna je to indi vindi, neda sa skatulkovat, kazdy z nich ma svoje klady aj muchy. no v partnerskom vztahu som nebola ani s jednym.
dolezite je aby ste si vy dvaja rozumeli

maminuska
7. júl 2015

@trishaaa kolegiálne a pracovné ..títo moji boli riadni kriváci , Kam vietor tam kabát.

tenerifka
7. júl 2015

@trishaaa vdakapanubohu ziadne

petratina
7. júl 2015

Bud pripravena na uplne inu mentalitu, su to v podstate mierumilovni ludia ale co ti bude mozno casom prekazat je ich prehnana povercivost na ktoru si priemerny europan s nasim racionalnym myslenim velmi tazko zvyka. Ako by sa clovek vratil do cias prarodicov aj viac. Velmi radi sa ukazuju pred druhymi, je pre nich velmi dolezite co si o nich myslia ini a su taktiez velmi duchovne zalozeni. Taktiez moze byt problem v kuchyni, casto drzia posty a iste druhy masa ti proste nezjedia, miluju stiplave a prevonane, zvadsa vegetarianske jedla. Pokial viem tak ak zena menstruuje nespia s nou v jednej spalni a pod. Poriadkumilovnost je podla toho z akej rodiny pochadzju. Osobne mam s nimi iba kamaradske a pracovne vztahy.

esteregres
17. okt 2021

Smrdia ako hovado

stary_ujco
18. okt 2021

@esteregres a na to si došla 6 rokov od predošlého príspevku?

esteregres
18. okt 2021

@stary_ujco 😂 ja som si to vsimla az ked som to odolsala, ale sranda, ze stary ujco sa chytil