Vzťah muž Panna a žena Kozorožec

16. nov 2020

Máte skúsenosť?
Aký je muž v znamení Panna?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrina872
16. nov 2020

😂😂 mam dost ..to naozaj na toto niekto veri???

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrina872
16. nov 2020

@viestta 😂😂 neverim, ze takto zmyslajuce zeny existuju, to uz je naozaj chore ..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrina872
16. nov 2020

@viestta haha, ved ludska hlupost vzdy zvitazi😂

natalia1619
16. nov 2020

@viestta mozes osvietit aj mna ako otestujes zubnou pastou tehotenstvo? Nch nemusim bezat do drogerie po test keby nahodou...

kittykat22
16. nov 2020

muz v znameni panna bude asi panic 🤷‍♀️

autor
16. nov 2020

@kittykat22 ono je to mozne, nakolko vztah a viazat je pre nich prisilné kafe.

kittykat22
16. nov 2020

v tvojej teorii je trosku chyba - sex a vztah su dve rozdielne veci. Muzom (bez rozdielu znamenia) nerobi problem mat sex bez vztahu 😅

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalia1619
16. nov 2020

@viestta zaujimave. Uz budem vediet 😂😂😂

autor
16. nov 2020

@kittykat22 kto pisal o sexe?

lucka_ke
16. nov 2020

môj muž je panna, ja som kozorožec, žijeme si spolu úplne super veľa rokov

nina37
16. nov 2020

aj moj je a ja som kozorozec,sme spolu 22r😀

marysa21
16. nov 2020

Podľa horoskopu sa k sebe hodia a tvoria spolu ideálny pár.

amonet
17. nov 2020

ja poznam dvoch chlapov panna, svagor co je superske sarkasticke hovado a tvrdy chlap a potom jednu trasoritku co som s ruzami poslala kadelahsie😅 a ano som kozorozec.

@viestta citam a hlava mi to nebere😅😅😅😅

marysa21
17. nov 2020

@amonet Nie každá osoba sa pri výrobe podarí 😅treba reklamovať u výrobcov .

cacianka
17. nov 2020

Aj môj je panna, a je na mne naviazany az moc, takze o com je horoskop ?!

annamarin
17. nov 2020

Ja az tak neverim na znamenia, ale prispejem ti tu mozno ti to pomôže. Poznam jedneho a teda neviem, co si mysliet. Na jednu stranu je to muz, co pomoze, doma zehli, vari, upratuje a celkovo je puntickar. Hraje na hudobne nastroje, učí sa jazyky a pracuje, aby to niekam dotiahol. Fakt vyuziva svoj volny cas prospesne by som povedala, co je obdivuhodne. A je veľmi inteligentný.😃 Na druhu stranu, ked niekto nie je podla jeho predstav, tak sa povysuje a mysli si, že vie vsetko najlepsie. Co je možno aj pravda, ale bude ti to vyhadzovat na oci aj par krat denne. Každý by ho mal pocuvat, lebo jeho nazor je správny. Tiez malo ludi považuje za kamaratov a skoro na nikom mu nezalezi. Maximálne co mu zalezi tak na jeho zene. Aj to len dokým nou je. 😃 Keby nahodou sa nieco udeje, co mu nesedi s jeho predstavou, tak sa jej pravdepodobne tiez otoci chrbtom. Pride mi taký, že nemá najmensi problem nikoho odstrániť zo zivota. Aj od svojej matky sa uplne odstrihol.