Vytočí ma každá máličkosť

vaiana2002
13. okt 2022

Ahojte dievčatá v poslednej dobe som taká nervozná vytočí ma maličkosť čím to môže byť spôsobené? Mávate to aj vy ? ...Nemám sa s Kim o tom porozprávať lebo to nik nechápe. 😕 ďakujem za odpovede 🙏❤️

dreamss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
retep00
13. okt 2022

@vaiana2002 a máš na to nejaké dôvody? Daj si magnézium a mysli na to, že všetko je len dočasné.
@dreamss pokus o vtip nevyšiel.

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
13. okt 2022

Pokiaľ sa o tom nebudeš rozprávať s Kim Čong Un-om, tak je všetko v poriadku. 😄

vaiana2002
autor
13. okt 2022

Klávesnica mi preskočila a nevšimla som si to 🙏 tak hádam sa upokojíme a nebudeme robit z jedného slovíčka tragédiu 🙏 ľudskosť sa stratila ale ďakujem za komentáre.

pinaofina
13. okt 2022

@vaiana2002 áno mávam to aj ja. Hlavne keď mám pocit, že toho mám veľa alebo ma čaká hektický týždeň. Snažím sa uzemniť a brať to po dňoch, nemyslieť dopredu. Čo to spôsobuje tebe?

vaiana2002
autor
13. okt 2022

@pinaofina netuším fakt inokedy zvládam všetko v pohode no zrazu som ako sopka vybuchnem pri každej maličkosti. ...

Ďakujem ❤️

sasitimi17
13. okt 2022

No keď ta nevytočilo to ako si tu z teba robia srandu tak to ešte nebude take zle s tebou 😆

vaiana2002
autor
13. okt 2022

@sasitimi17 🤣🤣🤣🤣

katka700
13. okt 2022

@vaiana2002 Daj si niečo prírodné na ukludnenie, magnézium, čajík z harmančeka, pamajoranu alebo medovky. Každá z nás má dni keď nás nič nerozhadze inokedy vytočí úplná blbosť. Je to normálne 😊

andreachudova
13. okt 2022

@vaiana2002 Ahoj 🙂 Jedným z dôvodov môže byť cyklus, aj keď, ako píšeš - v poslednej dobe - zrejme je tu niečo čo sa vyskytlo len teraz, sama so sebou (ako žena) si už asi dlhšie, to už máš asi odsledované.. Možno sa u teba zvýšila miera stresu, zvýšilo sa vnútorné napätie a tak aj reaguješ. Nič iné sa s tým nedá robiť, len prísť na to, prečo sa to deje a potom vyriešiť príčinu (ideálne príčinu, nie až následky). Mne sa osvedčil rozhovor s manželom, muži sú racionálnejší než my ženy, niektoré veci dokážu očistiť od zbytočných emócií (možno nie úplne zbytočných ale priťažujúcich). Hovor o tom čo ťa trápi, nesnaž sa to vyriešiť potichu sama so sebou. Držím palce 🙂

annamarin
14. okt 2022

Som na to teraz rovnako. Nesiri sa nieco vo vzduchu? 😆

marca12
14. okt 2022

@vaiana2002 neberme sa tak vazne a zasmejme da na sebe. Tym ukazeme tu ludskost