Vykanie/tykanie svokrám

19. dec 2021

Vykáte svojim svokrám/svokrom alebo tykáte? Ak tykáte tak po akom čase ste si začali tykať?

klarissa25
19. dec 2021

Vykam a vždy budem aj keď mi svokra povedala ze jej môžem tykat...príde mi to uctivejsie a vhodnejšie....

anickaaa6aaa
19. dec 2021

Svokre vykam. Nevedela by som jej tykat. A moj syn mojej svokre teda babke tyka 😅a to ma 9r.

zara0201
19. dec 2021

Tykam. Od svadobneho dna.

patka06
19. dec 2021

Tykám, od svadby

lindous
19. dec 2021

Zatiaľ je to len priateľova mamina, teda nie oficiálne svokra, ale tykám... tykanie mi navrhla pri prvom stretnutí...najskôr mi to bolo divné, ale ona je celkovo veľmi otvorený, žoviálny, priateľský človek, ktorý si vôbec nepotrpí na formality a stále sa cíti byť mladá a vykanie ju skôr uráža ako tykanie 😂 môj priateľ tiež mojej mamine tyká, tá mu to navrhla na nejakej rodinnej oslave, boli sme vtedy spolu pár mesiacov.. moji ex jej ale vždy len vykali, vtedy som si povedala, že mi ho asi "schválila" 😂

cabby88
19. dec 2021

Vykam,svokre preto ze nemame moc dobry vztah,svokrovi z ucty.Moj muz mojej mame tyka,ale tykali si prv ako sme sa spoznali,kedze sa najprv poznal s mojou mamou ako so mnou 😀

mamina0078
19. dec 2021

Tykam ona.to navrhla... Tykanie ked navrhne spolocensky vyznamnejsi clovek co je medzi zenami vzdy starsia zena s vynimkou vztahu nadriadena a podriadena je neslusne odmietnut.

fadama
19. dec 2021

vykam, samozrejme dieťa tyka

macekovam
19. dec 2021

tykat mozes vtedy ked to ona navhne alebo on.. resp. starsi mladsiemu navrhne.. zena muzovi... v praci ked navrhne nadriadeny podriadenenu.. ak su si rovnocenni tak zena muzovi

simsalabim
19. dec 2021

Tykam, ale oslovit ju mama by som nikdy nedokazala.

zuzuliennka1
19. dec 2021

tykam svokrovi aj svokre, obaja mi to sami navrhli, svokor este pred svadbou, svokra tesne po

adriannasvk
19. dec 2021

Moj muz si s mojimi rodicmi tyka ale su mladsi takze mi to pride v poriadku,jeho rodicia,teda moji svokrovci su o dost starsi a hoci mi navrhli tykanie,nejde mi to vobec z ust, a aj tie vztahy nie su 100% takze vykam

margaretka_
19. dec 2021

Moji rodicia si s muzmi svojich dcer tykaju, oni to navrhli samozrejme. A moji svokrovci si vykaju so vsetkymi zenami a muzom svojich deti 🙂

zara0201
19. dec 2021

@simsalabim ani mne to nešlo do úst. Vyriešilo sa to narodením detí,oslovujeme babka a dedko.

dundulica
19. dec 2021

vykám

qetka
19. dec 2021

@anickaaa6aaa a co by mal babke vykat? Podla mna csetky dnesne deti babke tykaju. To uz bolo davno, ked sa babkam vykalo.

petamich
19. dec 2021

svokre tykam, svokrovi vykam a ani neviem kedy sme si potykali ale mozno po 1.5-2 rokoch

thereisabear
19. dec 2021

Vykám a všetkým to takto vyhovuje.

marcellka32
19. dec 2021

Keď sme boli malí a chodili na dedinu, susedia vlastnej mamke vykali, neprišlo nám to zvláštne, lebo tak to mali oni naučené odmalička, mamka poďte...

maggie1978
19. dec 2021

Svokre som vykala, a svokrovi tiež vykam. Môj manžel mojim rodičom tiež vyká. Manžel svojej babke vykal, mali taký zvyk. Ale rodicom už nie.

valkyrka79
19. dec 2021

Tykala jsem a oslovovala ji mamko…Tchýňka již nežije, což je mi moc líto…S tchánem se nevídáme…Manžel mojí mamce týká a oslovuje ji mamko a mému otci týká a oslovuje ho jménem…

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadulamamula
19. dec 2021

Ja jej vykam,pri tom svagrovia týkajú, teda mne ani inak nenavrhli, a aj keby navrhli, nikdy by som netykala mam voči nim úctu.

bobo2433
19. dec 2021

Tykam,keď mi to navrhli asi po 7rokoch ....aspon ju lahsie poslem do riti keď jej tykam 🤭

rik01lulaka
19. dec 2021

Svokrovcm by som netykala aj keby navrhli...mám pocit, že potom by tam už nebol taký odstup aký je takto pri vykani. Môj muž vyka mojim rodičom, švagor aj švagriná vykaju tiež. Naopak svokra mne a moji rodičia mužovi týkajú. Si pamätám, že moja teta, najstaršia z detí, vykala dokonca svojej mame ☝️ ostatní súrodenci už nie a bolo to veľmi milé a uctive.

zmrzlinka2021
19. dec 2021

Vykam, aj ked moj muz mojim rodicom tyka, ale uz aj kebyze navrhnut tykanie, ja ostavam pri vykani.

0507
19. dec 2021

Tykam od svadby.

alenamihal
19. dec 2021

Vykam,kedze je tam velky vekovy rozdiel..takze trocha ucte k nej 🙂))

anickaaa6aaa
19. dec 2021

@qetka tak ja babke stale vykam. A v okolí mam ludi co vykaju aj rodičom. Vek cca 30r aj menej.

qetka
19. dec 2021

@anickaaa6aaa aj moje kamosky z malej dediny vykali babkam. Ale uz z dnesnych deti nepoznam nikoho kto vyka.