Výčitky po 30tke

13. jún 2023

ahojte baby, poslednou dobou premyslam nad tym a nejak ma to zacalo trapit. A to to, moja minulost…
Ale nepoviem nic keby z dopsprlej faze ale skor tak z detstva, ze som kradla casto, klamala rodicom a tske veci. Je normalne si to vycitat uz vo veku po 30tke?

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianarem
13. jún 2023

Ked sa clovek nejako zmeni k lepsiemu, tak moze mat niekedy problem prijat svoje minule ja. Aj mne sa to stalo, tiez som povyvadzala veci, na ktore nie som hrda. Ale postupne som to akceptovala ako sucast svojej cesty, snazila som sa k sebe pristupovat s pochopenim tak, ako sa snazim pristupovat k inym ludom. Moje konanie malo vtedy nejaku pricinu a hlavne je, ze sa mi ju podarilo najst a odstranit. Ty si navyse bola dieta a tam by som ani nepovedala, ze si bola za to plne zodpovedna ty. Pravdepodobne bolo nieco v neporiadku s rodicmi a ty si sa s tym vysporiadavala svojim detskym sposobom.

anjelik107
13. jún 2023

Tvoja otázka je, či je to normálne? Normálne to nie je.
Ale ak by si chcela vedieť, ako to spracovať a prestať si to vyčítať, s tým ti viem pomôcť 🙂

lija22
13. jún 2023

bilancujes. asi to bude vekom a myslim, ze aj dobre znamenie sebareflexie. Stalo sa, bola si nie moc idealne dieta ale super, ze si s tym prestala a pekne zijes. takze vlastne sa mozes pochvalit ;)