Vyčíta vám manžel/partner kozmetiku?

25. máj 2023

Chodím len na obočko raz za mesiac a aj to mu vadí. Keď som sa ho spýtala, že kde je problém, tak mi povedal, že to je náš čas, máme byť spolu a takto rozbijem celý deň. Nepáči sa mi, že vlastne nič nemôžem aby som náhodou nebola od neho chvíľu preč. Ako to máte s vašimi polovičkami?

onedaynick
25. máj 2023

absolutne mu nevadi nic, respektuje, aj na vikend s kamaratkami idem sem tam, toto spravanie tvojho je chorobne kontrolovanie a ziarlivost.

ivik4
25. máj 2023

Ides na obocko kde sedis par minut a vycita Ti ze to mal byt Vas spolocny cas ? 🤣 fuuuu toto je pritiahnute za vsetky vlasy
Si svojpravna,dovi 🤦‍♀️
Nikdy mi ziadny muz nevycital nieco podobne

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ndrag
25. máj 2023

Nevycita. Kazdy mame aj vlastne zaluby, vieme travit cas aj bez toho druheho, dokonca som bola par krat na dovolenke bez neho, lebo on vtedy nechcel alebo nemohol. Potom sice lutoval ked videl fotky, ale nikdy mi to nevycital. Vztah/manzelstvo ta ma chranit, obohacovat, posuvat dopredu, ma to byt tvoj domov a nie nieco neprijemne…

doriiis
25. máj 2023

Nie,není to takto u nás. Ja mám normálneho muža.

ivik4
25. máj 2023

Ked bude sediet dlho na wecku tak mu povedz ze Vam tym berie Vas spolocny drahocenny cas tiez

autor
25. máj 2023

Urobil z toho doma haló, potom sa síce ospravedlnil, ale je mi z toho úzko.

zuzanka.zuzu
25. máj 2023

obočie máš pekné urobené či hnusné čierne koľajnice čo sa najskôr musia 2 týždne vymyt aby vyzerali ako vlastne by vyzerať mali? vieš, možno sa ti len boji povedať, že vyzeráš horšie než keď tam nejdeš 🙊 (a mimochodom, obocko si nevieš vytrhat sama?)

januska12323
25. máj 2023

To ste na sebe stále nalepení? Inak jeho poznámku nechápem.

0silvia0
25. máj 2023

A to je frajer? Manzel? Toto je jedina vec ktoru ti oplieskava o hlavu alebo je toho podstatne viac?

autor
25. máj 2023

@ivik4 Ty máš trefné poznámky 😆 Ale pravdu máš, vnímam to rovnako, len sa už cítim ako vo väzení, necítim sa dobre. Ja už len aby som mala pokoj rozmýšľam, že budem na to obočko chodiť po práci, lenže komu sa chce po 12 hodinovej službe ešte ku kozmetičke.

nenne27
25. máj 2023

Moj muz je tiez takyto zavislak na mne, ze mi niekedy az neda dychat.nevie pochopit ze sa chcem ist prejst sama so psom, alebo nieco sama riesit :D
Ale nechty, kadernicku bere v pohode, aj ked sa idem stretnut s kamoskami

autor
25. máj 2023

@zuzanka.zuzu O toto vôbec nejde. Obočie mám pekné.

autor
25. máj 2023

@nenne27 Toto..že nedá mi dýchať. Ja mám pcity, že sa zadusím. Mne keď príde niečo do zásielkovne a poviem mu, že idem si pre balík, tak hneď že idem s tebou.

luccija
25. máj 2023

Prečo mu ustupujes a už rozmýšľaš, že pôjdeš po práci?ty vôbec nikam bez neho nechodíš?
Toto by mi veľmi vadilo taká závislá osoba

gladys_07
25. máj 2023

Sorry ale to je sialene. S kamoskami/rodinou sa mozes stretavat normalne? A do roboty chodit?

autor
25. máj 2023

@luccija Chodím a vždy sa pohádame.

autor
25. máj 2023

@gladys_07 Aj s kamoškami má problém, občas áno, to aj vreckové mi dá, ale keď je to častejšie tam už nadáva a uráža sa.

luccija
25. máj 2023

Tak je chorý. A chodievaj čoraz viac.Toto má kamaratka už 18 r najradšej by bol iba, keby sedela pri ňom.Dufam, že teraz je urazený a nerozpráva sa s tebou.

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. máj 2023

@luccija Presne tak. Urazený, že máme voľno a ja idem na obočie a ešte hromží že som vybrala blbý čas a zabila celý deň.

mamutka
25. máj 2023

On ti dáva vreckové? Vy máte viac problémov asi

doriiis
25. máj 2023

Choré toto

taminka1986
25. máj 2023

Chodim na nechty raz za 2tyzdne. Pinda... ale preto ze vie kolko tam pravidelne necham eur,nie kvoli "nasmu casu"

onedaynick
25. máj 2023

Dá ti vreckové??

yoxinka
25. máj 2023

Ja chodím kde chcem, koľko chcem, kedy chcem, na ako dlho chcem, s kým chcem. Jediná vec, ktorú musím zariadiť je dať to včas do kalendára, prípadne sa dohodnúť s manželom, aby nám nekolidovali programy a zariadil si to tak, aby sa počas mojej neprítomnosti postaral o naše tri deti. Funguje to, samozrejme, aj opačne. To čo robí tvoj chlap, je CHORÉ!!! A bude sa to zhoršovať. Máme to v rodine. Nem dopadlo to dobre.

autor
25. máj 2023

@mamutka Ale nie, to som len tak nazvala, že mi dal peniaze keď som išla von. Samozrejme sú to naše spoločné .

heidi4
25. máj 2023

Presne to iste mi hned prislo na jazyk, ze ked bude dlhsie sr*t alebo pozerat futbal, tiez mu vycitaj, ze vas obera o vas drahocenny spolocny cas. 🙄🙄🙄 Blbecek. Tu bude problem urcite niekde inde

autor
25. máj 2023

Baby nedáva mi vreckové, sú to naše peniaze samozrejme, môžem si kedykoľvek ísť a vybrať z jeho účtu koľko potrebujem.

autor
25. máj 2023

@heidi4 Tak to on vôbec nepozerá. Nemá záľuby žiadne a preto visí na mne.