Vulgárny partner - reakcia

17. apr 2022

Zdravím, čo by ste urobili, keby otec vášho dieťaťa, vam pri hádke povie že “si ako je***ta” ? Inak mi pomáha, stara sa aj o dieťa a domácnosť, ale občas mi čosi takého povie…

bosorka2302
17. apr 2022

ze naco si bral je,,,,,tu
respk ak nie ste manzelia ze naco zije s je....tou ci na lepsiu nema

zmrzlinka2021
17. apr 2022

Povedala by som mu, ze si to nezelam, ze ma to uraza a ublizuje mi to.
V com spocivaju vazne hadky?

janai1
17. apr 2022

Keby si sa hádala vkuse o blbostiach tak by som sa mu nečudovala 😉 treba napísať aj kontext keď chceš odpovede

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
travelllerka
17. apr 2022

Ja by som mu skúsila takým štýlom dohovoriť, že nech si predstaví, ze jeho otec pred ním jeho mame vraví, že je j****, či by sa mu to pacilo. Že to isté vidí a počuje vaše dieťa

55kvetinka55
17. apr 2022

Môj ex ma tiež zvykol urážať pri hádkach a skončilo to rozvodom..nenechám sa donekonečna urážať predsa..a to bolo stále dookola to isté..urazil ma..prišiel ospravedlnil sa..prišla ďalšia hádka a znova som bola nula,,pripečena a neviem aká..no maj sa..záleží aká si povaha..ja som proste vedela ze to raz skončí rozvodom lebo sa to nemenilo a rozhovory nikam neviedli..takže po materskej som sa zariadila,nasla byt a išla ta het😊😊a teraz mam toho najúžasnejšieho chlapa pod slnkom a toho ani nenapadne ze by mi povedal škaredo,takže vomne asi chyba nebola 😉😉

autor
17. apr 2022

@zmrzlinka2021 on do mňa rýpe, že nestíham sa starat o domácnosť, ale mám náročné bábätko a napriek tomu, že mi ma kto aspoň na hodinu denne postrážiť dieťa, nestíham aj navarit aj upratať, tak aby bol pekný poriadok .. + ešte pred dieťaťom sme kúpili psa, tak snažím aspoň pol hodinu denne mu venovať, aj to mi vycita že mi je pes prednejší ako rodina, no nie je to tak, ale keď ho máme, príde mi to ako povinnosť aspoň trochu sa mu venovať. Bábätko je dosť uvreštane, zrejme bolesti bruška alebo ktovie 🤷🏻‍♀️ A ja iné nepočúvam len je tu bordel, je tu bordel … rada by som mala poriadok, lenže keď bábätko nechám v postielke a začne vrieskat, že sa až bojím či je ok…
@janai1 ja hádky nevyvolávam vôbec, nie som typ človeka, čo začne hádku
@travelllerka myslím, že by povedal že ešte nevníma čo hovorí 🤷🏻‍♀️
@55kvetinka55 no mne sa ani neospravedlni, aj keď väčšinou sa snaží krotiť čo povie, a dnes sa ma ešte opýtal, či si myslím že som inteligentný človek, a keď som povedala že áno, tak že či som si istá.. je mi to ľúto, pretože nebyť týchto hádok, všetko je super

melanta
17. apr 2022

On rýpe, že sa nestíhaš starať o domácnosť? Ale veď to je aj jeho domácnosť, či on chodí k tebe iba na návštevu? Starostlivosť o domácnosť a dieťa je rola oboch partnerov, nie iba ženy. Mám pocit, že toto veľa žien nechápe a robia všetko a potom ešte aj tolerujú, ak im muž nieco vyčíta.

55kvetinka55
17. apr 2022

Keď ta dokáže urážať,tak to znamená ze ta ponižuje a keď ta ponižuje znamená to ze ta neberie ako rovnocenného partnera,milenca,rodiča,,vždy sa bude nad teba povysovat a pozerať sa na teba z vrchu..a to nie je dobre..dupe po tebe ako po rohozke..a toto chceš aby videl vás syn?aby bol vychovávany v tom ze je normálne takéto správania muža k žene?a raz to bude robiť aj on?a budeš ho ospravedlňovať tým,že však on je v celku dobrý chalan,pracovitý,dobrý len teda hulvat ktorý si neváži ženy a nevie ako sa k nim ma správať??stopni to co najskôr,a ak to nepomôže preč od takého chrapuňa..čistý manipulátor

autor
17. apr 2022

@melanta no on práve robí viac ako ja, lebo ja nestíham a to mi vycita..
@55kvetinka55 je to pre mña ťažké, rada by som našla riešenie, predsa len mame spolu dieťa.. a z rodičaku ani podnájom nezaplatím .. a bojím sa, že by som ostala už navždy sama .. neviem čo mám robiť..

melanta
17. apr 2022

No ale počkaj, on chodí do práce, ty si doma s dieťaťom a on v domácnosti robí viac ako ty, lebo nestíhaš? To mi asi nie je celkom jasné.

dskjhfdlkdjhl
17. apr 2022

Ved nech nerype a prilozi ruku k dielu.

zmrzlinka2021
17. apr 2022

To ako sa tvoj manzel sprava nie je OK.
Ale uprimne, mna by tiez nasralo, keby som ja chodila do prace, manzel doma s dietatom a ja doma robim viacej.

melanta
17. apr 2022

@dskjhfdlkdjhl píše, že muž robí doma viac ako ona. To síce debilné správanie neospravedlňuje. Ale ani to nie je v poriadku, že on, ktorý chodí do práce, robí v domácnosti viac.

dskjhfdlkdjhl
17. apr 2022

@melanta Teraz to uz vidim, ale zrejme to pisala vtedy, ked som aj ja pisala prispevok. Je to divne, ale tak nemusim vsetkemu rozumiet😉

samanta44
17. apr 2022

Ty keď mu za to nevynadas a nepovieš mu či on je jebnuty a láskavo nech si to do teba nedovoľuje lebo mu fuknes jednu ešte raz ti to povie tak bude do teba stále skákať.so moc mäkká

autor
17. apr 2022

@melanta
nečakala som, že to bude take, lenže ako upratovať pri bábätku ktoré je spokojne 3 minuty a potom 30 minút plače na rukách, a keď položím tak to je záchvat revu? Keď je bábo spokojne, tak aj porobim viacej, ale keď môj cely deň sa točí okolo neúspešného uspávania a utišovania, kŕmenia, prebalovania, kúpania, ..
@dskjhfdlkdjhl ja už slzy v očiach mám z tohto mojho bába, vôbec mi psychicky nepridáva, že ma ešte takto ponižuje, ani v noci sa nevyspim, vstávam aj 5x v noci a viac ako do 5 rána nespím .. take, že bábätko sa pozerá ako ja upratujem, nehrozí

zmrzlinka2021
17. apr 2022

Babatko vezmi do satky, spievaj mu, mojkaj ho. V akej nehnutelnosti byvas? Pokial vedome nerobite bordel, denne ta upratovanie stoji asi tak 30 minut casu (3izbak) a varenie 30-45 minut a to mas navarene aj na 2 dni - jednoduche jedla na pekac.

55kvetinka55
17. apr 2022

Sama určite neostaneš,toho sa neboj..daj si s ním teda čas kým pôjdeš po materskej do prace,,ak sa dovtedy nezmení tak prečo neho..môj ex mal tiež nekonečné vela príležitosti a možnosti sa zmeniť a nikdy to nedokázal..a ja som robila doma,teda okolo domu a deti všetko..ale fakt ze všetko..nikdy nemusel riešiť upratovanie,chodenie s deťmi na krúžky ci tréningy,nechodil do obchodu proste nič nič nič..a aj tak si to nezažil a to som už chodila do práce ako aj on..bolo to s nim ťažké..nič si nezažil a ešte aj urazal,takže ja som urobila najlepšie ako som mohla

sonia_wiener
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thoughtfulweirdo
18. apr 2022

Čo sa týka nestíhania, úplne ti rozumiem. S naším mladším to bolo prvé 4 mesiace brutálne psycho, nevrieskal len pri kojeni pri hojdaní na fitlopte, nijaké šatky, nosiče, spievania, masáže alebo aké fígle nefungovali. Nie každý si to vôbec vie predstaviť, že by skutočne nič z bežných rád nezaberalo. Ani ja som si nikdy predtým nevedela 🤭 každopádne, my máme aj staršiu dcéru, takže ja som každú jednu minútu mimo fitlopty venovala jej, nevarila som, neumyvala, neprala, neupratovala. VŠETKO robil manžel, ktorý samozrejme aj chodil do práce. Po práci navaril, opral, čosi trochu umyl, nech tu nezhnijeme a v noci sa so mnou striedal na lopte. Ani nepipol, že by sa mu čosi nezdalo, ešte ma psychicky držal, že to raz prejde, že to spolu dáme bez ujmy. Takže z môjho pohľadu je tvoj partner obyčajný chrapun.

petricka22
18. apr 2022

Prichod prveho babatka je pre oboch rodicov velkym prekvapenim, nerodic si totiz nevie vobec predstavit, co ho s prichodom dietatka caka. Je to skuska vztahu, nervov… obaja ste urcite nervozni z placu babatka, z celej narocnej situacie. Zrejme si na tebe ulavuje svoj vlastny hnev a zurivost. Nevravim, ze je to v poriadku. Ale nevesaj hlavu, bude to lepsie, babatko bude kludnejsie, ked pominu koliky, vy si tiez lepsie zvyknete na nove povinnosti. Cele sa to utrasie, len vydrz 🙂 ale ak ti taketo spravanie vadi, samozrejme mu to povedz.

petricka22
18. apr 2022

@thoughtfulweirdo uzasny muz, taky sa len tak nenajde 🙂

thoughtfulweirdo
18. apr 2022

@petricka22 Veru, ani neviem, ako som k toľkemu šťastiu prišla 😁🥰

monka105
22. apr 2022

Že je to je skutočne veľká škoda, že vaše dieťa má 23 chromozómov od ,,je*nutej” a ďalších 23 od hulváta.