Vulgárne myšlienky

2. júl 2022

Viete mi poradiť čím to je že vždy keď chcem niečo od priateľa s ktorým mám dieťa a ktorý je aj odo mňa starší tak to nespraví? Mám na myslí podielanie sa na domácich prácach, všetko je na mňe a on nepohne z ničím a potom mám veľmi vulgárne komentáre (myšlienky) naň ale samozrejme mu to nepoviem, čím to môže byť? Priateľa mám rada ale tie myšlienky má doháňajú k úvahe či ho tak milujem keď naň viem vulgárne nadávať v myslí..

zmrzlinka2021
2. júl 2022

Nespravi to preto, lebo vzdy taky bol, proste lenivec, egoista - velmi pochybujem, ze predtym ako ste sa rozhodi mat dieta, tak umyval podlahy, a vlastne SPOLOCNA starostlivosto o domacnost bola u neho "normalka".

Velmi velka skoda, ze si si s nim spravila dieta pocas chodenia. Teraz si spoznala aky je, aky ma pristup, ako si ta nevazi ale on ta uz ma v hrsti. A z teba ma sluzku, opatrovatelku + sex

luna39
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janewithane
2. júl 2022

Kopi sa v tebe hnev pretože nerešpektuje tvoje hranice. Potrebuješ to s nim čím skôr otvoriť a nájsť spôsob ako mu to odkomunikovat

liljana
2. júl 2022

Skus to raz vyslovit pred nim nahlas a mozno potom zacne umyvat riad, ci dokonca aj povysava. 🙂

viestta
2. júl 2022

Neviem čím je to, že ri napadajú samé vulgarizmy, iste je, že ja by som o takom chlapovi tiez nemala nič lichotive na jazyku, však aj ty presne vieš, aký exemplár máš doma. Nemyslím si, že ja naieste si v takom prípade hrýzť do jazyka, bsak nech sa dozvie co si o jeho lenivosti a aj o ňom samotnom. myslis.

katkami123
2. júl 2022

Další, ktorému mamička už dávno v zrelosti zadok obháňala a ofukovala akoby bol nesamostatné 2- rocne decko a teraz prišiel stret s reálnym životom a chlapček je nahraný? Gratulujem, vráť naspäť odkiaľ prišiel 😉 a vymeň za lepší kus. Toto je večný problém mnohých rodičov, ktorí vychovávajú podobnych neschopakov - infantilizovanie dospelých ľudí, len preto, lebo oni majú potrebu sa stále o niekoho starať.

danica2711
3. júl 2022

tak on ti urobil dieťa, nevzal si ťa, nepohne prstom, aby ti pomohol - a TY máš výčitky svedomia, že ťa napadajú vulgarizmy, keď naňho myslíš?! Neblbni! Máš pravdu, je to kkt! Akurát že by si to mala nejako riešiť, nie či ho miluješ, keď si to o ňom myslíš, ale či miluje on teba a či takýto vzťah má budúcnosť