Vstávate ráno a chystáte mužovi obed do práce?

zuzulk
18. aug 2016

Vstavate rano a chystate muzovi obed do prace?Ja cca o 5 a ja mám čas ísť z domu aj o 8. Pár krát povedal, veď spi"nemusíš, ale niekedy mi vyčíta že zdochinam ráno 😀a nenaberem mu. Aj keď ai myslim že by si mohol aj sam keď som to už navarili😄ale čo neurobim, budem sa snazit vstávať😫

pribinak
18. aug 2016

Keby mi povedal, ze zdochinam... Tak mu ani nenavarim, nieto este ze nabrať

misicka27
18. aug 2016

@zuzulk nie a ani ranajky mu nechystam, a ked vstane skor tak prebali este aj maleho a urobi mu mliecko....a ked sa mi nechce tak nechystam ani veceru, zoberie si sam z chladnicky na co ma chut :D

tereskah
18. aug 2016

ja mu každy den navarim na dalsi den a naberam mu to večer a dam do chladničky, zabalim mu pribor do servitky to položim vedla chladničky na linku a ked ovocie alebo niečo musim dať v chladničke k obedaru, aby to doma nezabudol.. všetko si vezme a ide... aj oblečenie čo mu periem cez vikend mu musim dať do tašky, ako on by si dal aj sam, ale keď už som v tom, tak poriadne :D obedár máme sklenený z ikei, takže sa aj super umýva... mali sme umelé a tie boli mastné, zarezal do nich a podobne...tento je super

vroni
18. aug 2016

Nie, nemam doma digitalneho muza, ma rucicky. On pripravuje detom ranajky, ja dcere desiatu, o svoje stravovanie sa starame kazdy sam.

tereskah
18. aug 2016

@vroni to je supe nabuduce bude nieco moj chciet sa ho spytam ci je digitalny :D

tomikejt
18. aug 2016

Tak toto teda nerobim. Chlap vstava polhodinu predomnou a toto ma nikdy nenapadlo ze by som mala robit.. Ved on nieje moje dieta, je to dospely chlap

karolinka2010
18. aug 2016

@zuzulk nie. Muz vstava 2,40 alebo 3,20. Nie je toho andela,co by ma donutil vstat. Ale ani by to muz po mne nikdy nechce. A cez volno kto vstane prvy,ten vari kavu a chysta detom ranajky. Celkovo obsluhovanie u nas nie je zauzivane,akurat pri spolocnych obedoch nakladam aj jemu. Inak si da sam,a bez problemov.

simsalabim
18. aug 2016

Ty brdo, v zivote by ma nenapadlo muzovi chystat ranajky alebo obed do prace. Ved ma ruky, aj svojpravny je....zo zasady neobsluhujem. Jedine ak cela rodina naraz obeduje ci veceria. Cez vikend varime spolu....vecere vacsinou chystam sama, lebo chodim skor z prace.

miku1
18. aug 2016

@zuzulk Mužovi jedlo navarím, ale do práce si už všetko chystá a balí sám. Má ruky rovnako ako ja, a nebojí sa ich používať. Ja ráno nevstanem ani o 5 minút skôr, aby som sa sama najedla, určite by som nevstávala kvôli tomu, aby som zbalila mužovi obed do práce.

mimisram
18. aug 2016

@zuzulk fuha tak toto si neviem predstaviť že by som musela tak skoro vstávať len aby som mu nabrala jedlo. Čo on nemá ruky? Nedokáže to sám? A ešte ti povie že zdochínaš? Tak toto by som si ja nenechala!

klaudscha11
18. aug 2016

ma rucicky, ma nozicky. Nachystat si vie tak preco by som mala vstavat? co je dieta? 🙂

timea7
18. aug 2016

@zuzulk kto si ako rozmazná, tak má. Platí to na deti aj na partnera. Zle si si ho naučila, zle si si to nadstavila od začiatku. Ak nemá možnosť stravovať sa v práci, mal by oceniť, že mu deň vopred navaríš a nie žiadať od teba, aby si vstávala a chystala mu.

dominika6
18. aug 2016

@zuzulk
Najorv naprd svokra teraz mamahotel muzovi...len tak dalej mlada pani...🙂

gita17
18. aug 2016

a preco mu to nezabalis uz vecer?nechapem tu logiku

tereskah
18. aug 2016

Baby co je zle na tom ked niekto nachysta chlapovi jesť veď to zo mna nerobí hneď slúžku ja to robím napríklad rada

gita17
18. aug 2016

a preco mu to nezabalis uz vecer?nechapem tu logiku

marcelatje
18. aug 2016

@tereskah ak to tebe vyhovuje nie je na tom nic zle.
@zuzulk moj si obed v praci objednava no ak si nieco berie pripravim mu to vecer. Nema vsak problem si to pripravit aj sam.
Poznam jednu babu co obed muzovi rano vari! Vstane okolo stvrtej aby to mal pripravene na siestu 😀

andrejta
18. aug 2016

Co znamena, ze "zdochinas rano"?

misicka27
18. aug 2016

@tereskah ked to niekoho bavi nech to robi...my ostatne si to nevieme predstavit lebo je to v dnesnej dobe ked pracuju obaja aj muz aj zena skratka nepochopitelne...ked je zena doma aj ked ma uz vacsie deti a nema co robit tak nech kludne chysta...niekedy bola ina doba, zeny nechodili tolko do roboty alebo to bolo normalne ze sa zena obetovala aby bol chlap spokojny, dnes chcu byt spokojne aj zeny lebo maju na to pravo....!!!! A nie som ziadna feministka som len obycajny clovek

timea7
18. aug 2016

@tereskah ked to robíš rada, tak je to OK, budeš stíhať aj pri malom dieťati, pri dvoch? Možno áno a možno ti začne prekážať, že ty robíš štyri krát raňajky, neskôr desiate deťom a ešte jedlo mužovi, pritom idete do práce obaja a on len zasadne k raňajkám. Možno ti to vynahradí cez víkendy, kedy raňajky, prípadne aj obed pripraví on. Ale autorke témy prekáža, že má vstávať o dve hodiny skôr a chystať partnerovi jedlo. Nie, vôbec nie je problém vstať a naložiť mu jedlo či už do obedárov, termosky, alebo do čoho. Ale keď to nie je problémom pre ženu, prečo je to problémom pre muža? Nevieme nič o životnom štýle tohoto páru, o tom, či sa muž nechá obskakovať, alebo toto je jediné, čo od ženy požaduje a inak sa o seba dokáže postarať sám. Do očí mi ale udrelo to, že jej hovorí, že ráno zdochýňa....Prepáč, to je ďakujem? Nejde o to, či to z teba robí slúžku, alebo nie. Ide o to, aby s tým, ako to majú dvaja medzi sebou zaužívané boli spokojní obaja. Moja svokra vždy chystala mužovi, keď sa išiel kúpať čisté pyžamo, župan. On nemal problém navariť, požehliť, upiecť zákusok. Obom to takto vyhovovalo. Ale aby som podstatne skôr, ako mi treba len preto, aby som mužovi naložila jedlo a on mal ešte hlúpe poznámky, tak to naozaj nehrozí.

lussyka
18. aug 2016

@zuzulk chodím na 7mu do práce a vstávam o 5;15 🙂 ... Robim najskôr desiaty pre polovičku a pre malého keď je skola a tak idem do kúpeľne atď 🙂... Keď je skola tak malému ešte ráno chystám oblečenie 🙂 vyspim sa cez víkend 🙂 to má nechajú aj do 10tej. 😀

katarinapekna
18. aug 2016

@zuzulk toto je vtip? Táto téma? Pobavilo,oceňujem zmysel pre humor😀

katka48
18. aug 2016

a preco to nenaberies vecer ? ja ked navarim, tak automaticky dam do misiek muzovi, nech si to rano vezme

tereskah
18. aug 2016

@misicka27 ja som to robila aj ked som pracovala teraz som doma na rizikovom ale uz ked to uvarim ta minúta večer navyše ze mu to naložim ma nezabije

tereskah
18. aug 2016

@timea7 no je pravda rano by som nevstavala ale zas nevadí mi to večer nachytať mu, doma raňajky urobiť a nemám problém ani viac ľudí odskakovať ked viem ze sa možem aj ja na neho s čímkoľvek obrátiť... Bývalý partner tak to bol iný príbeh to som uz prestala na konci vzťahu vsetko robiť a tak to aj vyzeralo chcela som aby videl... Pri tomto aj ked nic nespravím spraví to on preto ma to teší lebo viem ze aj on to vie robiť pre mna

misicka27
18. aug 2016

@tereskah no ja som to pochopila tak ze ona rano vstava aby mu navarila a ze este mu to ma aj nabrat ked navari...ale ked rano vstava len kvoli naberaniu tak tomu neverim :D moja logika sa zastavuje....

4stanka4
18. aug 2016

My máme zase tak so snúbencom, že keď ideme do práce naraz tak ja sa zatiaľ dám v kúpeľni "do poriadku" a on zatiaľ spraví raňajky...bodaj by mu to zostalo 😀

tereskah
18. aug 2016

@misicka27 tak v tom prípade aj moja :D

ruzicka603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
18. aug 2016

Ani by ma nenapadlo, ma dve zdrave ruky okrem toho napr zajtra rano vstavam o tretej do prace , jedine co robim vecer vzdy nachystam malej batoztek do skolky a prv som chystala aj oblecenie twraz nerobim ani to....i ked u nas dima varim ja lwn ked som s dcerou sama ,inak vari chlap a velakrat uvari len pre dceru a mna aby som si oddychla....