Všetko je iné

20. mar 2023

Ahojte dievčatá..
Potrebujem sa vykecať pretože mi je veľmi smutno a tak prosím bez blbých komentárov..
Pred dvomi mesiacmi som sa rozišla s priateľom s ktorým som bola necelé 3 roky. Dôvod rozchodu bol rozdielne plany do buducna, to že ma ignoroval a nechcel so mnou nikam chodiť, všetko bolo prednejšie ako ja ale na druhu stranu občas navaril, odviezol ma keď slm niekam potrebovala, sem tam mi dal pusu aj sam od seba.. nebolo to až tak uplne zle ale ani dobre a preto som odisla. Prvé dni boli strasne tazke a keďže som nemala nikoho kto by ma podržal poddala som sa jeho prosbám o to aby som sa vrátila.. a tak som aj urobila. No a zmenilo sa pár veci, kazdy deň ma doma caka večera, pise mi a tak.. no nie je to vôbec dobre, ja vnútorne citim že už necitim k nemu takú lasku ako predtym. Mne to príde ako keby sme už obaja hovorili inym jazykom, pretože si vôbec nerozumieme. Stále nikam nechodíme, on to vraj nepotrebuje. Sex sme nemali mesiac a lubim ťa som od neho počula len keď plakal a prosil aby som sa vrátila. Je to aj moja chyba, pretože som asi k nemu chladná ale nemal by byt on ten, ktorý by sa mal najviac snazit a nie mi vyčítať, prečo nemame sex? On ma ani nepobozká, len caka a mysli si že naňho skocim alebo čo.. ja už neviem čo mám robiť. Mám znovu odist a nevracať sa, aj keď ho lubim?

minilla
20. mar 2023

Naplna ta tento vztah?

sergejj
20. mar 2023

Vzdy je to o dvoch. Snazit sa musia obaja. Z tvojho subjektivneho pohladu potrebujes vsetky tie veci okolo a az potom moze prist k sexu, on prave naopak rad by zazil nieco spontanne a sex bez dvojhodinovej predohry. Riesenie je uprostred, pripadne raz tak inokedy zas naopak. Rutina zabija intimitu. Co sa tyka ze ta nechce nikam brat, otazka je preco? financie? skutocne ma toho vela? ma ta len na sex? preco si ty nekupila listky do kina mesiac do predu a ozznamila mu ze pojdete tam a tam? Odpovede musis hladat sama.

melanta
20. mar 2023

Neľúbiš ho. Ľúbiš predstavu zvyku, ľúbiš predstavu že si neni sama. Čo môžeš totiž ľúbiť na mužovi, s ktorým nemáte sex, s ktorým nikam nechodíš, neobjíme ťa, nepobozká. Po necelých 3 rokoch vzťahu mladí ľudia takto žijú? To nie je žiadna láska.

toskanka
20. mar 2023

Presne z tohto dôvodu bol návrat k ex dobrým riešením, aby si pochopila, že toto nie je láska. Až teraz môžeš uzavrieť minulosť a začať odznova, nebáť sa samoty, utriedit si myšlienky

beata_k
20. mar 2023

Nevies co mas robit? No rozist sa. To mas urobit. Ci chces x rokov plakat do vankusa a sediet doma?

kaitlin3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michellia
20. mar 2023

Sama vies, ze s nim nechces byt, proste vies, ze ho nemilujes a myslim si, ze ani nelubis, tak k comu to mabyt dobre. Cim skor to spravis tym lepsie a on sa z toho isto rychlo dostane

54tinka54
20. mar 2023

Načo si v tom vzťahu keď sama cítiš že už to nie je to čo bývalo? Je čas posunúť sa ďalej.

sipopa
20. mar 2023

taktiez si myslim, ze ho nelubis. ty to vsak musis predovsetkym citit a vediet, dat si to tak nejak doporiadku v hlave a utriedit si myslienky. v tomto pripade je to viacmenej o zvyku ako o laske. asi by som to zbytocne nenatahovala.

katarinka89
20. mar 2023

Nemala si sa k nemu vracať koli nemu ale koli sebe, bolo ti ho ľúto a si tam kde aj predtým. Mala si počkať aspoň 3 mesiace, utriedit si myslienky, city...

domkakvet
20. mar 2023

Toto nebude ten pravy pre teba.

katkati
20. mar 2023

Podľa mňa je to ťutko.

simca06022011
20. mar 2023

Podla mna ste na vine obaja, ty nieco ocakavas, on je ale iny. Nie kazdy chlap skace na zenu. Odisla si, prisla si.. tak nebehaj hore dole, rozhodni sa a ked chces ist, lebo ho nemilujes, tak chod. A bude dobre. Proste nie ste pre seba a toto je iba trapenie. Pre oboch. Myslim, ze cokolvke by urobil, nazor by si nezmenila.
A mne ako pomaly 40tnicke dovod ako "nechce ma nikde brat" je smiesny, tiez sme sa za to vadili roky. Fkat je , ze ta nikam chlap brat nemusi. Chod sama. Mozno on nema tu potrebu a ani to nevie vymysliet. Tkaze si to zariad, povedz mu ze idete tam a tam, ked nejde, ide iny.. mozno ho to zacne bavit. Ak nie tak nie.. ale ak cakas, ze on bude klacat ti pri nohach, a plnit priania tak to robit nebude. Lebo podla vsetkeho nie je taka povaha. Nieco zmenil, ale celeho seba nezmeni. A aj to co je zmenene skor ci neskor sa vrati do starych kolaji ak nezmenis aj svoj pristup alebo teda nepojdes inou cestou.

cookie29
20. mar 2023

Neviem kolko mas rokov, ale laska ma rozne podoby. A nie kazdy vie povedat lubim Ta. Na druhej strane niektori to hovoria vkuse, ale ciny nikde. To nie je kriterium. Na druhej strane 100% suhlasim s @toskanka
Nerozumiem uz len Tvojej logike, preco by sa mal "on viac snazit" ... co mozes ocakavat od vztahu, kde to nie je vyrovnane? Bud idete do toho obaja, lebo to obaja chcete, alebo ides do toho s tym, ze on Ti musi nieco dokazat a vtedy to podla mna nema sancu...
Kazdy vztah je iny, ale toto mi pride take nijake. Neviem, co od toho cakas, ja mam pocit, ze Tebe skor vyhovovalo to, ze mas servis (zaveziete Ta, navari) nechcela si byt sama. Neviem to spravne napisat, Ale riesenie si musis najst sama a nie cakat, ze ho najde niekto iny, ci uz MK alebo Tvoj "kvazi" partner.

ivangeline
20. mar 2023

Nebyhovaraj sa nanho. Ani ty sa nesnazis. :D

danica2711
20. mar 2023

tak ľúbiš ho alebo neľúbiš? Rozhodni sa. Ale keď na tú otázku neodpovieš ihneď šťastné a presvedčené "áno", tak odíď a a nevracaj sa. Keď je raz láska preč, tak je preč a vzťah bez lásky nemá zmysel

barborachors
20. mar 2023

Naozaj si myslis ze uz nikto lepší nepríde?