Všetci ma omrzia po čase

31. okt 2021

Som jediná čo má.po case omrzia? Nepíšte že som nenašla toho správneho ale mňa vždy muž omrzí.ked.ho dostanem nie.len do postele ale tak celkovo...a to mám cez 30

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
31. okt 2021

@viestta ja len či to niekto tiež takto má...alebo mal a sa zmenilo to časom...

luccija
31. okt 2021

Asi potrebuješ takého čo bude robiť vilomeniny🙂pri takom sa nebudeš nudiť pár nocí nepríde domov a tak🙂možno tieto typy sú pre teba nudné a dobre

autor
31. okt 2021

@luccija vieš že asi hej...aj som mala a to fungovalo a potom aj ten sa polepšil hh

tramtada31
31. okt 2021

Ja som to tak mala. Ale do mňa sa každý hneď zamiloval, vyznával mi lasku na druhom rande, takze má to hneď omrzelo. A to boli aj úspešní muži so zázemím, pekní, inteligentní.. Ano, jediný chlap, ktorý má neomrzel, je mojim manzelom. Nie je prelietavý, ale nikdy nebol 100% skrotitelny, nedal sa dostat pod papuču a preto sme spolu roky a z mojej strany je tam stále záujem.

evica17
31. okt 2021

Aj tetu vsetci normalny chlapi nudili, omrzeli...tak teraz si nasla takeho co ma o zabavu postarane, ale v tom zlom.zmysle slova...nosi jej kvety kazdy den (kradne o zahrad), pije, vraj aj fajci marihuanu, a chodia apolu na vyletiky, kazdy vecer v lete grilovali....jej deti sa ho boja, a aj ona neraz spala v kupelni zamknuta kvoli jeho excesom...ale drzi sa ho ako kliest, lebo kvietky, lebo vylety, grilovacky, lebo ziadny stereotyp...

luccija
31. okt 2021

No vidíš a koľko žien tu čaká, kým sa muži polepšia a ty to máš a nič z toho🙂svet je nespravodlivy
A aký by mal byť podľa teba?čo vlastne hľadáš ci sama nevieš?čím Ťa omrzia sú na teba príliš nalepen, je s nimi nuda asi si taký akčnejší typ zeny

caray
31. okt 2021

no ono je to o tom, že prídeš časom na to aké by si mala šťastie keby si s niektorým ostala, keby si proste videla, čo ti môže dať, ak ťa nejaký ten chlap mal rád a chcel byť s tebou.

mayapaola
31. okt 2021

Hmmm... Ja mam 40 a este som nebola s chlapom dlhsie ako 2 roky.. neviem si s tym pomoct..vzdy nakoniec zistim, ze samej mi je lepsie a rozidem sa s nimi.. tazko sa prisposobujem, aj ked snaha je, ale, stale mam pocit akoby som bola obmedzovana a celkovo, som taka samostatna...
Ale cim budem starsia, tym viac mi urcite daka spriaznena dusa bude chybat 🤔