Vrátili ste sa späť k svojmu ex?

ivulik2311
20. jún 2019

Babule..rozisli ste sa daktora s priatelom, ale v dobrom, s tym ze po dakom case ste sa vratili domov aj s detmi? Ak bol predtym s chybami tao zmenil sa? V com to bolo lepsie/horsie? Dakujem

bubalea
20. jún 2019

Tak pre niečo si ho opustila aj keď to bolo v dobrom, takže treba zistiť či sa tie veci zmenili. Akože nevravím, že sa niekto nemôže polepšiť keď chce ale málokedy sa to naozaj stane :/

moonlight1210
20. jún 2019

@ivulik2311 ak to chces skusit, tak na zaciatok s tym, ze sa mas kam vratit.

pravidlo 1:
obvykle prve tyzdne (mesiace) je snaha o zmenu, takze to vyzera dobre. potom to zvykne vklznut do starych kolajnic.

pravidlo 2:
aj ty musis davat pozor, aby si nesklzla do starych kolajnic - dat si pozor, aby si nemala reakcie ako kedysi, kedze aj to podporovalo problemy, ktore ste mali. to bol tvoj prispevok k nim. takze aj ty sa musis zmenit.

pravidlo 3:
opakovane odchody a navraty stracaju na intenzite, ktoru vyvolaju, a teda aj na zmysle.
takze prve dva este mozu byt pre neho upozornenie, ze sa nieco deje.
po tretom budes uz trapna hysterka, co sama nevie, co vlastne chce a nic a nikto jej nevie vyhoviet.

tak si premysli, ak sa vratis, co a ako budes robit TY.
a prestan sa zaoberat tym, co a ako bude robit ON. neries jeho a za neho, ries seba a za seba.

deti95060810
20. jún 2019

nie, neodporúčam...skúsila som to a veľmi rýchlo som oľutovala....Potom som odišla zas a už sa nikdy nevrátila....

monuska1234
20. jún 2019

@ivulik2311 ja som bola s dcerou 6 tyzdnov odstahovana od marca,obaja sme si uvedomili co treba zmenit,vratili sme spat,a dnes nam to klape este lepsie ako na zaciatku 😊 najma treba komunikovat,u nas bolo zlyhanie najma zo strany komunikacie,plus partner bol od rana do vecera v praci,hockedy aj cez vikendy,mal to ako vzor od otca,sam povedal,ze nechce tak zit,ze peniaze mu nestoja zato,aby nas uplne stratil...samozrejme chyba bola na oboch stranach,vsetko sme si vyrozpravali,dali von svoje emocie,a zacali odznova 😊 vsetko sa da,len treba chciet,drzim paste 😊

monicka144
20. jún 2019

@deti95060810 Tiež si myslím, že je to zbytočné niečo takéto skúšať, človeka to len viac vyčerpá a vezme čas, ktorý by mohol investovať inak!

ivulik2311
autor
20. jún 2019

@monuska1234 ved toto...u nas je to tiez hlavne o tej komunikacii

caray
21. jún 2019

@ivulik2311 myslím, že toto je problém u každého, aspoň teda vo vzťahu kde je problém, tak často to nmá na svedomí komunikácia, u nás tiež bol istého času s tým problém, drahý ten len mlčal, ten nepovedal, čo ho žralo, len sa tým nechal zožierať, ale postupom času sa to našťastie zmenilo a začal o citoch hovoriť

monuska1234
21. jún 2019

@ivulik2311 otvorene sa treba porozpravat,my sme si povedali vsetko,doslova,co nam na tom druhom vadi,co by trebalo zmenit,povedali sme si plusy aj minusy,a odvtedy sa rozpravame o vsetkom...ked nas nieco tesi,trapi,ked sme nahnevani z prace,z domu,alebo len nemame proste naladu...
Priklad: Moj partner my predtym nepovedal dovod,ked bol nahnevany,ci je nahnevany z prace alebo na mna,a ja tak isto,teraz si povieme otvorene...