Vrátili by ste peniaze?

21. feb 2022

Prosim o radu. Pozicala som si 50 e od otca mojej dcery,s ktorym nezijem,on mi vsak tento mesiac neposlal vyzivne,ale peniaze pyta,tie pozicane,mam ich vratit ci to brat akoze si to nechavam miesto toho vyzivneho?

sszuzu8
21. feb 2022

Je to výživné 😃 ja by som nevratila

diamond007
21. feb 2022

Vrátila, keďže toto sa nesmie robiť pri výživnom pokiaľ viem ..

negymama
21. feb 2022

kompenzovala by som to s vyzivnym ale napisla by som mu k tomu mail alebo sms, aby bolo dolozene.

diamond007
21. feb 2022

Nemôže sa stať že ti to neposlal schválne lebo si mu nevrátila peniaze?

21oktober
21. feb 2022

peniaze si ponechaj a napíšmu slušnú sms alebo email že keďže ti včas neposlal výživné na deti , tak toto považuješ za jeho časť. Poďakuj sa mu za to .

selena_luna
21. feb 2022

Za to ze neplati vyzivne moze ist do basy. Mozno mu to treba pripomenut. Dieta nie je rastlina, nezije zo vzduchu a vody 😡

pribinak
21. feb 2022

Vrátila by som mu ich. Zároveň by som žiadala výživné. Ale nie na ruku. Bud sekom, alebo na účet. Takto je to zle nastavené, ak ti platí na ruku.

tosomja
21. feb 2022

Ja by som vrátila a počkala, či výživné zaplatí. Nezaplatí, udala by som ho. Ak dáva výživné na ruku, máš mať doklad, bez dokladu by som to nepovažovala za výživné.

petranelkova
21. feb 2022

Ked neposlal ti vyzivne, tak by som nevratila, keby bola ina situacia, tak hej a bez problemov 🙂

thereisabear
21. feb 2022

Vrátila by som.

autor
21. feb 2022

@negymama ano to som urobila

martinkatinka
21. feb 2022

Povedala by som mu, ze o tych 50€ moze poslat tento mesiac menej.

tomaskovamamka
21. feb 2022

Nič by som nevrátila..je to tvoje výživné alebo teda časť výživného pre tvoje dieťa