Vôbec nič ma už nebaví

19ninka27
28. jún 2012

Baby mna už vobec nič nebaví som znudena ☹ cele dni som doma,od rana do večera sa staram o synčeka,priatel chodi večer s prace domov o 9 tej..Mna už nebaví ho vyčakavať,nemám kam s malým chodiť von denno denne sa neda tie isté trasy prejsť..už neviem čo zo sebou, ☹ moýno vam pridem asi ako narušena,ale už ma nebaví ani priatel,ked pride tak som na neho len nervozná stoho že cele dni musim trčat doma..A ked pride mu večeru robit a usmievat sa kedy sa nič nedialo,nema tu žiadne priatelky nic som sama ..☹ Cez den upratujem aby mi prešiel čas,ale už mám upratane všetko šufliky aj 3x krat denne upracem.. 🙂 syn sa hrať nechce ten len behat po vonku,a kosiť a to je ešte dobre,lebo sa vie sám zahrať.Ani neviem aku radu čakám,len už potrebujem niečo počuť..☹ už som stoh depresivna..A mam strach že sa od pratela odsudzim,spavat snim nechcem už ma to nebavy ☹ nieže by ma nepritahoval,ale už to nieto ono.a ked snim spim tak už len preto že to velmi chce.Bojim sa že ho prestanem Milovať..☹ cez den mu ani neprezvonim akosi nemam potrebu..☹ je niekto v podobnej situacii ?..

ninka0512
30. jún 2012

@19ninka27 ahoj, neviem, čo ti mám poradiť, ale, myslim ze ta chápem, zažívam čosi podobné, s tým rozdielom, ze ja obcas vypadnem k rodičom, ale tiez ziadna výhra... a to som na materskej len rok:( v meste, kde zijem, tiez nemám nikoho-ziadnu rodinu, kamosky...manzel je pracovne vytazeny tak, ze robi aj 14dni vkuse, 12hod denne, potom si zobere den volna, tak ani nevieme co s nim lebo nam je taky vzacny🙂 a zas dookola...ten stereotyp cloveka ubíja.... neviem ako dlho si uz ty na md, ale to ze ta nebaví priatel, to je urcite len z toho, ze uz ta nebaví tvoj osobný život a to sa prenáša dalej.... skusila si sa sním o tom porozpravať?? ja s manzelom zase komunikujem o tychto mojich depkach a pomaha to, keby tvoj priatel vedel, co sa odohráva v tvojej hlave, pochopil by aj to, preco nemas chut napr.na sex... urcite mu o tom povedz inak medzi vami vznikne priepast ktorá sa bude zvačsovať a potom fakt hrozí že sa odcudzíte:(

19ninka27
autor
1. júl 2012

@ninka0512 Dakujem že si napisala 🙂 To mas super že možeš ist ku rodičom,ja nie ..ale to je na dlho 🙂 priatel chodi večer domov a že by mi bol vzacny tym ze je doma asi nie.. ☹ myslis že sa uz mna uz nieco voci nemu zmenilo,sem ta mi prekaza ked mi dava pusu..☹ materska mi konci teraz v auguste..Jemu ked poviem ze nemam naladu ze nech ma necha,tak povie ze to mu uz hovorim stale ,ze co sa deje sa pyta ci ho este milujem a ja trvdim že hej aj ked to asi tak nieje.Vela krat rozmyslam ze by som odisla prec zit sama s malim,len to nepotiahnem s financiami,cize ziadna sanca..☹ a zijeme u svokri a to ma dost vytaza a nemame na vyber,a vadi my ked ma pred nou bozkava a tak ☹ On ma miluje to viem na 100ˇ%....vsetko mi zacina na mon vadit..a trapy ma to koli malemu,ze co ked ozaj sa rozhodnem snim nezit :(.

ninka0512
1. júl 2012

@19ninka27 No u svokry zit to ti nezavidim, i ked neviem aky s nou mas vztah...my sme chvalabohu sami... ale pises tak zvlastne... kedy to zacalo ze ti zacal vadiť?? ze mas pocit ze ho uz nemilujes?? to je dost vazne, zvazovat ze odides s malym a budes sama, co tym vyhras??skus si povedať aspon par vaznych dovodou, preco by si mala priatela opustit, a potom si povedz zopar preco nie... mozno k niečomu dospejes... neviem ako ste na tom financne, ale nerozmyslali ste nad tym odist od jeho mamy a zit sami?? bola by to pre vas urcite zmena k lepsiemu...

ninka0512
1. júl 2012

@19ninka27 a ešte som chcela.) ked sa ta opýta čo ti je, nepovedz mu, že nemáš náladu, ale skús mu vysvetliť, prečo ju nemáš...

19ninka27
autor
1. júl 2012

Začalo to asi pred pol rokom..ved to že stym asi nevyhram nič,my chceme odist len teraz sa to neda,nakolko maly ma tu skolku vybavenu,a keby sme odisli prec byvat tak tam mi ho do skolky nevezmu to je dvovod preco sme este tu,ale vo februari ked bude zapis ta ho chcem uz zapisat inde..do vtedy len zuby zatat 🙂 a nejak vydrzat..Skusim to tak spravit a prehodnotit tie dvovody .tak ako si mi poradila.Dakujem

zlte_kuriatko
12. nov 2013

@19ninka27 ahoj ja som pred rokom a pol bola presne v takej istej situácii ako ty. par dní pred porodom sme sa prestahovali do dediny kde som nikoho nepoznala rodičia bývajú dosť daleko od nás. Prišla som z pôrodnice, muž chodil od rána do večera do roboty a ja som celý den bola sama. a tiež som bola z toho nervozna podrazdená na všetkých okolo neho som žiarlila lebo som mu jednoducho závidela, že on chodí medzi ludí, že sa rozpráva s tým a s tým človekom a ja s nikým 😒 cítila som sa strašne osamelá. až raz sa mi na dedine prihovorila jedna mamička a stali sme sa kamoškami, a hned sa všetko zmenilo, a našla som si aj okruh známych. necítim sa taká osamelá, chodíme spolu s detmi každý den von a ked prší tak sme dnu deti sa hrajú my si dáme kávu klebetíme a hned je lepší den. 😉 ja si myslím, že keby si si našla kamošku spriaznenú dušu viac by sa ti vyplnili dni mala by si lepšiu náladu a aj s mužom by sa to iste zmenilo. teda to je aspon moja skusenosť 🙂

schira
12. nov 2013

Ahoj viem o com hovoris ja to mam take iste citim sa ako v kolotoci a uz nevladzem. Teras skusam novy sistem a zatial sa mi paci tak ked je muz doma tak mu necham malu a idem sa poprechadzat von sama, idem ku kadernicke alebo len tak po obchodoch, proste vypadnut s toho stereo tipu.No a vecer ked dam malu spat tak si S muzom otvorime flasku vina a kecame alebo obcas si zabezpecime strazenie a vypadneme von. Mala by si to muzovi povedat oni to nevedia pochopit co prezivame ten moj to pochopil az ked som mu nechala na cely den malu. V tedy mi povedal ze pri nej sa nic neda robyt ze je z nej unaveny a az vtedy pochopil preco som stale unavena a zacal sa jej viac venovat aby som si oddychla. Svokra vam nevie maleho postrazit aby ste si visly von len tak.

mamavera
13. nov 2013

baby nebláznite!!! Buďte radi, že máte zdravé deti a nie dieťatko postihnuté, ležiace, ktoré prebaľujete a kŕmite už 8 rokov a vo dne v noci mu odsávate hlieny, lebo sa dusí. Mrknite sa aj tu na MK, koľko nádherných vecí vyrábajú maminy doma na materskej. Zabijú nudu a tešia s z toho, čo vytvorili. Treba si nájsť vlastného koníčka, aby sa všetko netočilo len okolo plienok a kŕmenia. Aj keď ja si neviem predstaviť, že by som sa s malým dieťaťom nudila, veď sa s ním hrajte, vymýšľajte, flákajte sa po vonku, objavujte s ním svet, choďte na výlety, na to nepotrebujete ani partnera, ktorý je v práci, ani auto, ani príliš veľa financií. Občas zaveste dieťa na krk otcovi aspoň na pol dňa a vypadnite s kamoškou.

katfan
13. nov 2013

@19ninka27 ahoj,bola som tiež v takejto situácii,začala som chodiť viac medzi ľudí,s kamarátkou na kávu aj s deťmi,na návštevu,do materského centra a tak.potom som si našla brigádu,kde som mohla mať aj svoje deti a bolo po kríze.proste čo najviec medzi ľudí.

mamka27
13. feb 2014

@19ninka27 ahojik moja ..ja som v takej istej situacii. lenze moj syn ma uz 7 r. ja chodim do prace .a ked pridem domov ,moc ma uz ani nechce..je to nejako opacne vsetko. citim sa yle, sama nemam kamosky aj ked chodim medzi ludi. s muzom tiez sa mi nechce spat..ale to asi v kazdom manzelstve...

juliana77
13. feb 2014

@19ninka27 Nič netrvá večene, malý pôjde do školky, do školy a napokon budeš rada, že ho budeš cez den chvíľu aspon vidieť. A ako píše @mamavera materská sa dá rôzne využiť, to nie je len starosť o dieťa a čakanie na priateľa.