Vlastné dieťa mi povedalo, že si vyberie svojho partnera ako svoju matku

27. nov 2021

Co by ste robili ..alebo ako by ste sa vyrovnali s tym ked vam vlastne dieta povie ze si vyberie svojho "partnera"ako svoju matku (napr.sa stalo aj to ze sa mala zle a isli sme za nou do nemoc.lebo sme sa báli o nu..ako každý rodic o svoje dieta..a ani tolko nepovedala ze dakujem..skor naopak ..povedala ..ze kto povedal ze poďte za mnou..alebo napr..ze ide pred vami na ceste..a iba sa pozrie na vas a kraca dalej bez toho..aby sa napr.pozdravila..alebo zastala..

pribinak
27. nov 2021

Vek?

maximilie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. nov 2021
maximilie
27. nov 2021

@pribinak ty si pochopila?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maximilie
27. nov 2021

@viestta už nám len ostáva dúfať, že @pribinak vyrieši záhadu 😀

zmrzlinka2021
27. nov 2021

napis to ludskou recou

pribinak
27. nov 2021

@maximilie
@viestta sklamem vás, som tiež akosi mimo

sasitimi17
27. nov 2021

Ja som to pochopila, že ona je mama a ma dcéru ktorá ma 21 rokov a dala prednosť partnerovi. A že na ulici sa jej nepozdravi, tvári sa že ju nepozná.

polovnicka92
27. nov 2021

Myslím ze mamu trápi, že dcéra uprednostnila partnera pred rodičom 🙂.. A v meste rodičov odignoruje

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maximilie
27. nov 2021

@viestta 🤣👌
Ja som to tiež pochopila podobne.
Ze dcéra uprednostňuje frajera, na ulici sa tvári ze matku ani nevidí...
Zrejme dosť zle vzťahy v rodine.

sense
27. nov 2021

Nepochopila som pointu, ale zrejme v skratke ta tvoje 21r dieťa ignoruje a tvári sa ze ta nepozná?

selest
27. nov 2021

Co by som robila? Asi by som sa nad sebou zamyslela. Lebo ak ti toto robi dieta tak bud ma na to dobry dovod ( v preklade ho riadne niecim series) alebo si ho na prd vychovala. Tak si vyber..

autor
27. nov 2021
janickacrazy
27. nov 2021

Tak v tom veku je asi normálne, že dcéra uprednostňuje partnera pred matkou, zvlášť, ak je zaľúbená. Nevidím na tom nič strašné. Ju to časom prejde.

lija22
27. nov 2021

no to ty musis vediet aka si matka. mozeme ta utesit ze jooj nevdacne dieta, ale aj matky sme kadejake niedobre. skussa nad tym zamysliet z jej pohladu,prip hodit rec s jejpartnetom/ kamaratko. vzdy je cas zmenit sa

maximilie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana_eyre_2
27. nov 2021

Tak ja nejako tak očakávam že keď deti vyrastú, nájdu si partnerov tak budú už samostatne a budú uprednostňovať tých partnerov a myslím že im to nebudem mať za zle.. bolo by blbé keby môj muž uprednostňoval svoju mamu predomnou..

ak by ma však zavrhli natoľko že ma ani nepozdravia na ulici, tak by som asi hľadala chybu v sebe.. niečo sa musí udiať vo vzťahu, aby dieťa takto odmietlo rodičov.. ja som bola vseliaka vždy, ale mamu som úprimne ľúbila.. s otcom to bolo komplikované, ale ľúbila som ho tiež..

autor
27. nov 2021
autor
27. nov 2021

@janickacrazy 👍zamilovana..a ine ani nevidilen jeho

autor
27. nov 2021

@maximilie vobec nepijem alkohol..to si teda velmi mimo..a nieze alkohol..ani nealko

autor
27. nov 2021

@selest prave naopak..bola vychovana..ako sa patri vsetko dostala ..o com som ja v detstve iba snivat mohla

maximilie
27. nov 2021

Musíš vystihnúť vhodnú chvíľu a porozprávať sa s dcerou o tom. Nie štýlom, že príde domov a ty sa do nej pustíš...
Keď uvidíš, že ma celkom fajn náladu, skus sa opýtať na rovinu a priamo,,hanbis sa za mna"? Povedz jej ako sa cítiš. Možno si vôbec neuvedomuje, ako veľmi ti svojim správaním ublizuje

autor
27. nov 2021

@maximilie mas ip

kristinaanna
27. nov 2021

A predtym ste mali aký vzťah? Kým nemala priletela boli ste kamošky? Vyhľadávala vás ako matku? Zmenili si vaše vzťahy novým priateľom? Ak áno treba zistiť ci za tym je, či v ich vzťahu je všetko v poriadku

selest
27. nov 2021

Mozno ona sniva o niecom inom 😉

maximilie
27. nov 2021

Zatiaľ mi nič neprislo

maximilie
27. nov 2021

Ospravedlňujem sa autorke za to, že som to trosku nadlahcila srandickami.... naozaj nie je v ľahkej situácii. ❤
Zároveň by som ju podporila v tom, aby sa nebála problém trosku priblížiť. Verím tomu, že vieme byť aj empaticke a citlivé, keď ide naozaj o niečo vážnejšie.

autor
27. nov 2021

@maximilie 🙏