Veľmi sa mi páči jeden chlap, no nepoznáme sa

emi_emi159
16. sep 2020

Ahojte. Pracujem v jednej nemenovanej kaviarni v B.Bystrici a každý deň tam chodí jeden muž ktorý sa mi tak neskutočne páči az mám pocit že som asi normálne zalubena. Vždy keď príde srdce mi ide vyskočiť , zaleje ma pot , neviem povedať ani slovo a neskutočne sa mi klepú ruky. Trvá to už 4 mesiace. Stále sa na seba len usmievame , je to taký vzájomný úsmev ktorý mi prezrádza že sa pacim aj ja jemu. Ale nevieme si ani mená ani nič o sebe nevieme. Čo by ste robili na mojom mieste? Ja ho osloviť nechcem som žena a mal by on urobiť prvý krok. Ja mám 33 rokov a on netuším ale myslím si podľa výzoru že okolo 40. Milsieho a sympatickejsieho muža s krajším úsmevom som za 33 rokov ani nevidela a nepoznala. Som hotová. Nonstop naňho myslím a už ma to hnevá že on nič nepovie aspoň kontakt by si mohol vypýtať viem že sa mu pacim cítim to z tých pohľadov. Alebo si to namyslam ? Čo by ste robili na mojom mieste ? Čakali by ste ? Som už netrpezlivá. 😁

dianaana
16. sep 2020

@emi_emi159 Mas 33 rokov a nevies povedat nieco neutralne, napr. skuste dnes tuto kavu, je vynikajuca, bla bla , a potom no co, chutila Vam, co si o nej myslite, a bla bla? 😊😊😀😀😉😉

janulka1802
16. sep 2020

Jednoduché, nadviaž kontakt o čomkoľvek. Nečakala by som na neho, kým vyvinie iniciatívu.

dejka77
16. sep 2020

Treba nejako zacat rozhovor lebo este stale nevies ci je vobec volny alebo zadany...

hederamonstera
16. sep 2020

Neboj, kludne mozes zacat prva 🙂) ja keby som to neurobila u mojho, tak nemam tak uzasneho manzela ;)

jvasenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luckamjar
16. sep 2020

Veď osloviť ho môžeš aj ty, nie je to prvý krok, oslov ho ako čašníčka ktorá sa zaujíma o zákazníka🙂 neutrálna konverzácia a uvidis či sa chytí. On sa môže usmievať a môžeš sa mu pacit, ale môže byt aj zadaný preto nič viac ako úsmev neskúša 🤷‍♀️.

asia83
16. sep 2020

@emi_emi159 Nezačnite prvá, určite. Muž, ktorý nezačne prvý, neprihovorí sa prvý, to s vami buď nemyslí vážne, teda chce iba jedno alebo je zadaný. Čiže to, že sa mu prihovoríte vy, je jeho alibi. Ale veď ona začala... Pozerajte sa na neho, usmievajte sa, obsluhujte ho, to určite a uvidíte, či niečo začne. Ak nie, nestojí vám za to a vyhnete sa sklamaniu.

asia83
16. sep 2020

@jvasenka Ale prosím vás, majte úroveň a sebavedomie, sebaúctu. Nerobí v bordeli, ale v kaviarni.

0silvia0
16. sep 2020

@emi_emi159 jejda, mozno je fakt zadany a nejde dalej. Mozno si namyslas jeho naklonnost. Ale ved skus nieco prihodit k beznemu usmevu, moze byt aj trapne😁 napr. uz som si myslela, ze dnes nepridete. Ako sa dnes mate? Je toho kopec, co mozes akoze nezavazne trepnut...

0silvia0
16. sep 2020

@jvasenka toto je pre mna za ciarou...

dollyzv
16. sep 2020

Tiež si myslím že už je zadaný,keď neskusa nič viac..úprimne aká je šanca že krásny,sympatický a milý 40tnik s tým najkrajším usmevom je slobodny? 🤷🤣🤣 Ak tak skús nejakú neutrálnu konverzáciu,ale podľa mňa v Tom bude jeho žena 😁😁

h2
16. sep 2020

@emi_emi159 Ten chlap tam chodí už 4 mesiace každý deň? Sám? Krásny sympatický 40-tnik? Hm, tak to je divné.

iwesska
16. sep 2020

Mozno tam nakoniec chodi kvoli nejakemu casnikovi😂 Ak by ta ten chlap ozaj chcel,tak nebude cakat v 40r. 4 mesiace ci ho oslovis😃

yasmeena
16. sep 2020

ked sa za 4 mesiace kazdodenneho kavickovania nerozhybal tak je divny...a moze mat pekny usmev,ale keby zacal rozpravat,tak mozno zistis ze je uplne vymlety...nikto ho tam nepozna,aspon z videnia?zeby nejake info si o nom mala...

eleanor13
16. sep 2020

@emi_emi159 ja by som sa mu prihovorila nejako, npr."ako sa dnes mate?" nejaku taku kravinu.Hlavne nech uvidi ze s nim chces rozpravat

danim
16. sep 2020

Užívaj si to aj v aktuálnom stave, uvidis čo bude.. to máš super vzruso tajomno.. ma to svoje caro isto

marcellka32
16. sep 2020

Ako sa poznám ja by som ho tiež neoslovila...ale neverím že bude nezadany

caroline_
16. sep 2020

40 ročný chodí každý deň už 4 mesiace do kaviarne, usmieva sa na teba ale nič viac ? :D ako keby mal o 20 rokov menej tak pochopím... :D veď skús sa mu prihovoriť prvá, ako hovorí Jaro Slávik - nevyskúšaš nevieš :D

nyusika
16. sep 2020

@yasmeena nemusí byť vôbec divný, možno je len zdvorilý a zaľúbená čašníčka sa mu vôbec nepáči.

zooeynka
16. sep 2020

Raz tam mozno dovedie aj svoju zenu a deti a bude po usmevoch

danim
16. sep 2020

Haha to je ako telenovela, čo zena, to ina uvaha...ktovie, čo si mysli on 🧐🤭😁

amelia000
16. sep 2020

Joj, aj ja som sa tak raz usmievkala so zakaznikom, dlhe tyzdne..az som ho raz pozvala na kavu a zrusil ma ze je zadany, cize ano moze byt len zdvorili ako pise @nyusika (nevyskusas nevies)

danim
16. sep 2020

@amelia000 😂😂😂🤷‍♀️

amelia000
16. sep 2020

@danim asi som ju velmi nepovzbudila co? 😂

emi_emi159
autor
16. sep 2020

Hahaha ďakujem za komenty dobre som sa pobavila ženy 😂😂😂😂 budem trpezlivá určite nebudem nič hovoriť radšej budem čakať aj ďalšie 4 mesiace 😂🤣 a len sa usmievať 😁 je to take zaujímavé a tajomné fakt ste to jedna z vás vystihla že je to take vzrúšo 😁 ale už ma to prestáva baviť fakt by som už išla s ním na rande 😁

danim
16. sep 2020

@amelia000 tak nikdy nevieš 🙂 ale taký milý tento príbeh 🙂 treba si užívať tu prítomnosť ( ale trosku sa snažiť nepodlahnut tej eufórii úplne, aby neprišlo total sklamanie 😅) ... ma zaujima to pokračovanie, snáď napíše..

0silvia0
16. sep 2020

@emi_emi159 ale, ďalšie 4 mesiace budeš v napätí? To vydržíš? Aspoň jednu nezáväznú vetičku zo seba vysyp, nemusíš ho hneď na kávu pozývať ako @amelia000 😎

danim
16. sep 2020

@emi_emi159 ho mozes pozorovať ty.. byt nad vecou a všímať si čo urobí.. nechaj to na neho.. a hlavne napis čo nové 🙂 toto ma svoje caro, konečne zaujímavá story 🤪

janinamojka
16. sep 2020

@emi_emi159.... Alebo je,, šťastne zadany,,...

0silvia0
16. sep 2020

@amelia000 no fíha, asi by som po tejto skúsenosti už chlapa neoslovila. Ja som raz odvahu nabrala, chlapa zbalila, ale nebol to dobrý výber. Som si potom dala záväzok, že už v živote žiadneho chlapa nezbalím, nech ma zbalí chlap.