Večné výčitky

23. jún 2024

Partner mi vyčíta že som ho nechala samého doma (že som k nemu neprišla na víkend) keď som vedela že je sam lebo rodina je odcestovana … ja mám nejakú virózu a zvraciam takze sa z domu ani nechcem pohnúť a do toho počúvam toto … že sa stará len o svoje blaho že je sam.. a že ja trávim svoje dni pri wc je jedno. Rozhodla som sa ,ze ostanem u našich lebo predsa to nie je prijemne keď trávite toľko času pri wc mise a nemám v takomto stave chuť byt v cudzom prostredí… plus má volal von tak som to odmietla ,že sa nato necítim a tiež nedokážem nič zjesť tak mi nato povedal že nech si aj ja niečo objednam že ako to teda bude vyzerať že on bude jest a ja nič…
Taktiež nevari a predstava čo by som v tej domácnosti jedla keď tolerujem iba pár veci a on by najradšej šiel do reštaurácie tak som usúdila že radšej ten čas kým sa dám dokopy strávim mimo neho.
Aktualne nemá ani snahu aby má prišiel pozrieť z našim ani nič.. je mi z toho smutno…

bluemoon24
23. jún 2024

Proc jste spolu? Z toho, co jsi napsala mi vychazi jako nejlepsi reseni, ze si kazdy pujdete vlastni cestou.

luciaruz
23. jún 2024

Tak toto by som tak rýchlo kopla do zadku😆 co je dementný???? Nechape ze si je zle??? Normalne som sa vytočila. Toto chovanie prečo tolerujes?? Ked sa teraz takto chova, vies si predstaviť, aky bude, ked sa zoberiete alebo budete mat spolu dieta? Moja zlata, ten ta nenechá samu bez neho ani s prepáčením vysrať. Davaj si na takychto pozor, on by mal riešiť psychológa.

katkajurcova
23. jún 2024

Uz by ma nevidel, vaz si samu seba a velmi je to dolezite. On nech robi co chce, zasluzis si viac.

reanda
23. jún 2024

a kolko este vycitiek budes potrebovat, aby si mu dala zbohom?

rorino
23. jún 2024

Asi by si mala prehodnotiť,či z neho neurobíš expartnerka,....

januska12323
23. jún 2024

A ty chceš chodiť s deckom alebo dospelým mužom?

rozculena
23. jún 2024

aký partner prosím ťa,keď každý bývate u rodičov a ty k nemu máš prísť len keď je tam sám? Dovoľ sa mi zasmiať.To by som ani frajerom nenazvala....a rýchlo kopla do riti

evcagabi
23. jún 2024

Mne raz jeden vycital, ze s nim nejdem von po tom, co som sa dozvedela, ze mi umrela babka. V tom momente som ho poslala do .... ale schylovalo sa k tomu dlhsie 😅

lija22
23. jún 2024

nemyslis vazne toto co pises. Velmi chujovo sama pred sebou by som sa citila ako som mohla volit toto cudo za partnera. Absolutne nepouzitelny. V tomto momente by som ho velmi hrubo poslala vies kam.

lorin1
24. jún 2024

ukonci to , lebo ako bude reagovat , ked pridu ozajstne problemy ?

beata_k
24. jún 2024

No to je dilino 😄 Utekaj dievca, utekaj. Ten bude vyzadovat bazanta na vine ked otvoris dvere z porodnice.