Večne nespokojná švagriná

17. jún 2022

Ahojte,

mám švagrinú , slobodná, bezdetná, v strednom veku.

Odkedy som vydatá, t.j. 16 rokov je ustavične so všetkým nespokojná, stále je všetko zle, nič čo urobím je nie dosť dobré, dookola rieši náš život. Manžel nad tým len mávne rukou, nerieši to .

Dá sa nejako vychádzať s takýmto človekom, ja som už úplne rezignovala, a jej poznámky púšťam jedným uchom dnu a druhým von. Doteraz ma neskutočne vyčerpávala jej negatívna energia, vie byť milá len keď niečo potrebuje, keď to dosiahne ide si zase svoje.

anjelicek26
17. jún 2022

Tak snad spolu nebyvate, aby ti nejako vedela zasahovat do zivota... ak byvate - odstahovat, ked nebyvate - zredukovat kontakt na minimum... a ten zvysok sa proste snaz byt mila a jednym uchom dnu a druhym von, ako vravi manzel

melanta
17. jún 2022

Ja týmto témam nechápem. Ako ti môže život takto negatívne ovplyvňovať niekto, s kým sa stretneš raz za mesiac, nech raz za týždeň? Veď si dospelá, svojprávna. Ako ja hovorím, nie jedným uchom dnu a druhým von, ale ani tým jedným uchom dnu to nepustím. Píšeš síce, že už to neriešiš, ale to evidentne nie je pravda, keďže zakladáš o tom diskusiu. Prípadne veľmi milo jej poviem, že tieto jej debilné kecy ma nazaujímajú a keď bude mať rodinu a deti, tak potom s ňou o tomto podiskutujem. A budem všetky blbé reči úplne ignorovať, žiadna reakcia. Reakcia je vždy voda na plyn takýmto ľuďom.

veronika_vero04
17. jún 2022

ak s nou zijete,tak ti pomoze len odstahovanie

nwnw
17. jún 2022

Haha bratrancova zena to iste. Byvam od nej 300km a furt ma potrebu riesit. Obvola celu rodinu,pozbera klebety ohovori pred spolocnymi znamimi a este bude poucovat. Darmo byvam daleko,ona ma schopnost tu negativnu energiu prenasat aj na dialku.
Pride na navstevu 1x rocne nepoznave a spusti co mame dorobit na dome, a preco mame burinu v zahrade (deti kiahne tak nebudem burinu riesit)

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
17. jún 2022

Poviem ti tajomstvo, keď si s niekým rodina neznamená, že budete spolu vychádzať, dokonca sa nemusíte ani stretávať.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenkastanka
17. jún 2022

Nerozumiem... co vsetko co urobis je zle ?co riesi?co si dnes varila?vyber zamestnania, kupu auta?tak sa ozvi nech to nekomentuje popripade ze vy si robite po svojom .bodka.

autor
17. jún 2022

@zdenkastanka presne takéto veci, keď sa ozvem, povie, že jej len ubližujem a chce mi dobre, vrchol všetkého bolo , keď sme neboli doma , začala chodiť k nám domov a hrabať sa vo veciach / mali kľúče, ale to som zakročila / a kopec podobných vecí, ja sa snažím vychádzať s každým , ale v tomto prípade je to nemožné, myslím, že je to osoba nevyrovnaná sama so sebou, nemá pokoj a tým pádom ho nedožičí ani iným pokoja, zlé na tom je že jej rodina / mama a ďaľšia slobodná sestra/ ju vo všetkom podporujú. Nezostávalo mi nič iné , ako sa od nej odstrihnúť, býva cca 1 km od nás takže tu úradovala skoro každý deň

zdenkastanka
17. jún 2022

Tak to je vrchol...aby mi niekto chodil po dome ked tam nie sme a dokonca snoril.koniec.dovi... a toto robi aj inym clenom rodiny?ze vsetko komentuje atd?ty jej ublizujes?tak povedz ze vam zas toto ublizuje... ako ja si nazor vypocujem rada ale aby kazdu vec niekto len skritizoval , to nie... prerusila by som kontakty len na nevyhnutny cas...toto by som netrpela.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. jún 2022

@zdenkastanka už som to urobila, a je relatívne kľud

autor
17. jún 2022

@elizabet173 ďakujem, bolo to pre prípad, že by sa niečo stalo, ale zneužila to. začala som uvažovať presne týmto smerom, kto ma pozná urobí si úsudok

viestta
17. jún 2022

Mavni nad tým rukou aj ty. Prečo to robí ani ona sama asi nevie. Ale trápiť sa tým? Ani omylom. Tvoj muž ju má prečítanu, rob aj ty to isté.

autor
17. jún 2022

@viestta ďakujem 🙂

svetlonos
17. jún 2022

Povedala by sim jej, skor napisala, moj nazor na nu. A ze by som si vobec nedavsla servitky pred usta. Na zaver by som doplnula, ze ju nemien vidat, babit sa s nou a jej existencia a blbost mi je ukradnuta. Nech si strci jej „ chcem ti len dobre“ do vies kam a ze som ku nej zla? Ano moja draha, a budem este horsia ak neprestanes- vybavene.
Ked sa (aj) na mne zacala zrazu vozit skoro svagrina, odmietala som ku nim chodit a to som mala 25. Tiez si ju bsetci zastavali a ona teda fakt mala dva vazne dôvody. Predtym aj potom sme si inak dobre rozumeli, ale ja som teda nemala potrebu nechat sa bytacat a stopla to hned.