Večera s kamarátom verzus vrátenie sa k partnerovi

kakkinaender
29. jún 2021

Ahojte. Viem že toto rozhodnutie záleží len odomna, no ocitli ste sa už v rovnakej situácii?
Mala som vzťah 2 a pól roka, boli sme zasnúbení. Mesiac do zadu sa somnou rozišiel. Dôvod ? Musel si dať všetko dokopy v hlave.
Za ten čas som bola v kontakte s jedným kamarátom, a boli sme aj spolu von. Zajtra ma zavolal na večeru.
A presne dnes sa mi ozval bývali, že už si všetko uležal v hlave a chce to všetko napraviť že ho to mrzí.
A ja neviem čo robiť.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sapetka
29. jún 2021

@kakkinaender isla by som na tu veceru. A ozvala sa az ked si to TY usporiadas. Teraz nech caka on!

luccija
29. jún 2021

@kakkinaender ísť von a uvidíš ...to aj, keď bude doma niečo zle bude odchádzať a rozmýšľať?

kakkinaender
autor
29. jún 2021

@sapetka presne som mu tak isto odpovedala. Že teraz potrebujem čas ja.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janickacrazy
29. jún 2021

@kakkinaender ten dôvod bola určite nejaká ženská, asi to nevyšlo, tak zrazu si mu už dobrá aj ty, kaslala by som naňho a užila si večeru

osky
29. jún 2021

Hm...zaraza ma,ze rozisli ste sa len pred mesiacom a ty si uz stohla riesit niveho potencionalneho partnera????
Ziadne sklamanie,ziadne slzy....
Cize otazkou nie je tvoj Ex ale ty.
Myslim,ze ho vobec nelubis
Keby si ho lubila,vyplakala by si si oci a na ineho by si nemala pomyslenia
Keby si ho lubila,bola by si cela hapy ze sa znova ozval,aj napriek tomu,ze ta nechal cakat...
Keby si ho lubila,neriesila by si to tu.
Utekala by si za nim!
On sa niecoho zlakol,ok,mozno mal medzicasom inu...ktovie.
Ale on povedal ze si to chce ujasnit v hlave.nepovedal ze je navzdy koniec.
Cize...bolo logicke,ze sa este ozve.
Ked si nebola ochotna davat mu este dake sance,mala si mu to hned povedat.
V podstate je to jedno.
Myslim,ze vy dvaja k sebe nepatrite.
On si aj mozno uvedomil,ze ta lubi a si ta prava,ale ty ho nelubis dost na to,aby ste spolu riesili cely zivot.
Chod na veceru s kamosom,mozno tam to bude mat logickejsi,soontannejsi spad.

kakkinaender
autor
29. jún 2021

@osky nesúďte takto zhurta, pokial nepoznáte detaily čo vlastne vo vzťahu bolo a koľko som sa ja natrapila. Nenašla som si nového - toho kamaráta som stretla zhodou náhod, a rozišiel sa s priateľkou tak isto aj on.
Len sme si písali a pozval má na večeru, nič za tým nehľadajte.

kakkinaender
autor
29. jún 2021

@osky a dokonca sa somnou nerozišiel prvý ale druhý krát, a stále sa ku mne chcel vrátiť.
Preto už teraz druhýkrát je to pre mna citlivejšia téma a neviem či chcem zažiť o5 to všetko sklamanie.
Ja som ho Lubila ako som len mohla, nikdy v živote som mu neublížila

tncka
29. jún 2021

@sapetka presne

sissy27
29. jún 2021

@kakkinaender normálne choď na večeru s kamošom. Ak mal ex čas mesiac alebo koľko, tak ešte chvíľu počká, hádam teraz nezmeníš všetky svoje plány lebo on si zrazu zmyslel...

luba_buba
29. jún 2021

@kakkinaender neporadim, ale poznám jeden pár. Tiez sa rozišli, lebo on si potreboval veci urovnať. Ona si našla druhého, aj s ním bola nejaký čas. Detaily neviem, ale znovu sa k sebe vrátili, vzali sa a majú dieťatko. Myslím že si tým museli prejsť, aby sa znovu do seba zamilovali...

h2
29. jún 2021

@kakkinaender Divný dôvod rozchodu, chcieť si dať všetko dokopy v hlave. To sa počas vzťahu nedá? Na to treba partnerovi ublížiť rozchodom? A toto Ti urobil dokonca dvakrát? Prepáč, ale ja si myslím, že dôvodom rozchodu bola iná žena a keď mu to s ňou nevyšlo, tak si to "dal dokopy v hlave" a chce sa vrátiť k Tebe. Lebo raz si ho už späť prijala. Keď ho príjmeš späť zas, získa istotu a bude Ti to robiť zase. Ja osobne by som na Tvojom mieste exsnúbencovi povedala, že nemám čas sa s ním stretnúť, lebo mám rande s niekým iným.

kakkinaender
autor
29. jún 2021

@h2 netuším kde je pravda… ešte v decembri sme čakali bábätko ale potratila som
Naozaj neviem čo bolo vo veci. Ale počas roka som mu našla správy ako z nočnej vypisoval svojej bývalej že kedy bude sama aby tam zašiel na kávu

h2
29. jún 2021

@kakkinaender Rozišiel sa, aby mal "čisté svedomie", že Ťa nepodvádza, lebo veď ste rozídení. Asi mu to s bývalou nevyšlo. Neviem, čo iné by si chcel dávať dokopy v hlave. ☹️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
osky
29. jún 2021

@kakkinaender prepac,ja som to nemienila mierit na teba vobec ako utok.
A uz vobec sa nezastavam ex..
Len vyznelo to tak,ze proste mesiac po rozchode a uz si z toho vonku.
Az teraz pises to,co som predtym vediet nemohla.
Vyjadrila spm sa len k tomu,ako to vyznelo.
Nesudim ta ,ani nikoho.
Na to nemam pravo .ana co by to aj bolo.
Sama napokon vidis,ze to nema s ex zmysel.
Ked uz je to druhy raz,nech si hlada.inu a ty zacni odznova.
Drzim ti palce.

kassandra25
30. jún 2021

@taskataska vsetko dobre a trefne tym povedane🙂))

siska53
30. jún 2021

@kakkinaender chod na veceru.. uvidis, ako s tamtym. A stretni sa s byvalym, uvidis, ako sa to vyvrbi.

katus226
30. jún 2021

Co ho bokovka kopla do riti?

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aktak444
30. jún 2021

@ptmt1011 ja som bola na tom podobne. S ex som chodila 9 rokov a teda plakala som pri ňom často. Týždeň po rozchode ma moji bratia zoznámili s mojim už manželom. Tiež sa to niektorým zdalo,že som rýchlo zabudla na expriatela...
S manželom sme spolu už 10 rokov a rozchod s bývalým bola ta najlepšia vec co som urobila.
Autorke: ak sa sebou tak často rozchadza,tak si asi nie ste súdení. Na večeru s kamarátom chod a nič neuponahlaj.

mpg
30. jún 2021

ja by som sa rozhodla podľa toho, ktorý sa mi lepšie páči a vyhovuje, aké má vlastnosti.
Ten prvý, keď si písal s bývalou, tak mu to asi s ňou nevyšlo a chce sa vrátiť, ale to môže byť už taký vzťah, na istotu, ten druhý vzťah by sa mohol rozvíjať aj lepšie a byť taký vzrušujúcejší a zaujímavejší.

columbine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kakkinaender
autor
30. jún 2021

@columbine ja som plánovala teda chcela svadbu, chcela som rodinu, bývanie, a on presne ako prípad tvojho muža, od všetkého sa stránil, svadbu nechcel. Myslím si že stratu bábätka bral ako znamenie, že tak to malo byt a jeho rozhodnutie ukončiť to je správne.
Dnes mi už píše úplne iné názory, napríklad že svadbu chce a všetko oľutoval, že si to už v hlave uležal, a všetko ho mrzí. Že potreboval len čas, ten čas prešiel a prišiel na všetko čím mi ublížil alebo ubližoval.
Napísala si to inak veľmi pekne, dobre sa to čítalo..
Ja len mám strach že v budúcnosti o5 nastane ta situacia

columbine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
30. jún 2021

Ist na veceru s kamošom... A k bývalému by som napisala že keď si to ulozis v hlave sa mu ozveš.... Obzvlášť keď to je už 2x...co si potreboval v hlave veci u ležať...

sense
30. jún 2021

@osky tak večera s kamarátom nemusí hneď znamenať "riešiť druhý vzťah", sú ľudia kt potrebujú byť sami a vyrevat to, iný aby sa nezblaznili zo samoty a smútku radšej vyhľadávajú alebo sa kontaktuju s kamarátmi aby sa napr z toho smútku "nezblaznili"

emmeke
30. jún 2021

@kakkinaender Každý ti napíše podľa svojich skúseností. Príbeh vyššie bol pekný, no ja mám inú skúsenosť. Nechcem písať príliš podrobne, ale v skratke: Tiež sme boli 2 a pol roka spolu, bývali sme spolu, plánovali všeličo a tam sa to niekde zo dňa na deň skončilo pri prvej dobrej zámienke. O pár mesiacov som spoznala manžela, sme spolu niekoľko rokov, máme vlastné bývanie, podnikanie, dieťa a je to neporovnateľne lepšie. S odstupom času je pre mňa nepochopiteľné, že som s ním vôbec bola, hoci som to extrémne prežívala, ale človek sa učí celý život, dospieva, mení sa... Po tom všetkom, čo si napísala, by som aj na tvojom mieste išla s kamarátom na večeru a bývalého neriešila.