Váš názor na to, keď si muž píše s inými

katus2323
22. jan 2022

Ahojte , chcela by som sa spýtať na Váš názor. S priateľom sme spolu desať rokov a mame spolu jedno dieťa. Myslite že je normálne ak si môj partner píše s inými ženami ? Nevadilo by mi ak by si konverzácie nechal ale všetko vymazáva, vypnuté tóny a všade telefón berie sebou. Napríklad dotyčná mu napíše že je sexi a danu vec zmaže , dokonca aj s dotyčnou volal desať minút aj to zmazal. Posledný rok trávi každý večer mimo nás s kamarátmi v krčme , tým som si istá že tam je. Nežijeme spolu intímne , neprejavujeme si vzájomne city aj keď z mojej strany bola snaha ale žiaľ iba z mojej. Všetky jeho životne plány sú iba v jednotnom čísle , nie MY. Najviac som zostala smutná keď sa chcel so mnou zasnúbiť. Dokonca mi poslal fotky prsteňov že ktorí sa mi páči , jednalo sa o Vianoce. Tešila som sa že konečne aspoň nejaký pokrok že dostanem zásnubák že sa vydám , a nedostala som nič, žiadne zásnuby .. Nerozumela som a ani som sa nepýtala že prečo.. myslite že je to hlúposť zostať v takomto vzťahu alebo sa pohnúť ďalej ?

mamamasama
22. jan 2022

A tebe to pride normalne?

sasa1310
22. jan 2022

nie ste partneri, ste len rodičia spoločného dieťaťa. Nežijete spolu intímne, neprejavujete si vzájomné city, životné plány má každý sám....tak čo sa divíš a čo chceš ešte?

katarina9593
22. jan 2022

@katus2323 netolerovala by som to ako sorry je zadaný muž 10r vzťah z toho jedno dieťa a on sa správa jak primitívny pubertiak čo si potrebuje dokazovať ako je sexy a podobne je to trápne...🤦nechápem toto ...a to že všetko rieši len v jednotnom čísle a nežijete intímne nič tak na čo. Ste spolu máš kam odísť ???....žiť z dieťaťom môžeš aj sama ... Pokiaľ sa to teda da...

zuzubb007
22. jan 2022

Nic v zlom ale si brutalne naivna az nechapem ako toto zena toleruje, hadam si nemyslis, ze s nikym nespava? Preco si s nimi asi pise, co nema doma ma inde

barbora0308
22. jan 2022

@katus2323 Och joj, toto povazovat za vztah? 😱 Moja otvor oci a zariad si zivot inak, pretoze budes do konca zivota nestastva.

7lenka11
22. jan 2022

Ano, vadilo by mi to. Moj muz mal tiez obdobie v novej robote, ked sa dostal do noveho kolektivu a pravidelne si pisal s dvoma kolegynami. Po veceroch, cez vikendy, odpisoval skoro rano, aj v noci, padali v spravach zdrobneniny, dvojzmysly... Ja som to s nim riesila, dlho bola ticha domacnost, dokonca som uvazovala o rozchode, lebo ja taketo spravanie neznasam. Prislo mi to, ze sa spraval ako nejaky cavo, co potrebuje okolo seba vzbudzovat pozornost a byt zaujimavy. A mne sa taky chlap protivi. Mrzelo ma to o to viac, ze sme vzdy mali skvely vztah, mali sme casto sex, nic nam nechybalo, nerobim mu ziadne sceny, mali sme kopec planov..
U vas je vsak problem cely vztah, nespavate spolu, nemate medzi sebou blizsie citove vazby. Podla mna sa to snazi kompenzovat si inde.. Mali by ste to riesit.

puklica13
22. jan 2022

@katus2323 ty si fakt myslíš ze žiješ vo vzťahu?

jaskolka
22. jan 2022

Vy nemáte spolu žiadny vzťah. Žijete v jednej domácnosti vedľa seba a máte dieťa. To je asi tak vsetko.. .

sandyan
22. jan 2022

Hmm, a este cakas prstienok? V takom vztahu by som neostavala...

tosomja
22. jan 2022

@katus2323 nie, neakceptujem to, a veľmi by ma to ranilo, keby som zistila, že potrebuje inú, keď ja sa mu snažím dat všetko, čo je v mojich silách.

petravelasova
22. jan 2022

Jasne ze by mi to vadilo..sexi správy si môže písať jedine somnou 🤣🤣🥰🥰aj všetko okolo toho..jed niekoho milujem a nič mi vi vzťahu nechýba nepotrebujem si preda s niekým vypisovat a zháňať komplimenty..a keď nemáte ani sex tak to je jasne😔😔podla mňa s tou pipenkou nejakou už určite niečo mal..smutne..ak máš kam ísť aj s vasim dieťaťom tak sa zbal a chod alebo mu zbal švestky q nech ho prichyli niektorá ta "dračica jeho správ..by som bola zvedavá kolio by ich zrazu bolo..hrdina

vanessa0311
22. jan 2022

Určite to není normálne. Nevidím prečo by si zadaný muž mal písať s ženami. A naopak zadaná žena s mužmi.

kiki68
22. jan 2022

@katus2323 nie je to normalne,vola sa to nevera 😀

lala123
22. jan 2022

@katus2323 zena maj trocha hrdosti v sebe! Ja neverím, že ti príde normálne sa tešiť z toho, že ti muž s ktorým okrem dieťaťa nemáš nič spoločne Povie , ze si mas vybrat prsteň a ty sa z toho tešíš???? Čo si si myslela, ze keď dostanes prsteň on sa zmení ako šibnutím čarovného prútika? Nebuď naivná ....on si žije svoj zivot a čím skôr to pochopíš a otvoris oci tým lepšie pre teba. PrepC, ze tak tvrdo som to napisala ale nedalo mi. Zacni si vážiť samu seba a nezahadzuj sa pred ním. Asi chcel mat v klude Vianoce, tak ti chcel zalepil oci vidinou prsteňa. Možno by aj ostal prekvapený a naozaj sa rozhýbal keby ta jedného dňa nenašiel doma...je si tebou istý, toto by mu normálna zena so zdravým sebavedomím netolerovala. Prajem Ti veľa síl , neboj daz to aj bez neho. Si silnejšia ako si myslíš a nenechaj sa deptat a ničiť si zivot sebcom!

katus2323
autor
22. jan 2022

@katus2323 nesmierne Vám všetkým ďakujem za komenty a názory. Všetky si beriem isto k srdcu a nesmierne Vám ďakujem za všetko ❤️🍀 nech sa Vám všetkým iba darí a ešte raz ďakujem Ste tu poklady

nikyball
22. jan 2022

Tomuto vzťahu už odzvonilo, nedrz to nasilu

laska86
22. jan 2022

@katus2323 uz davno by bol ex...urcite si uziva inde..kedze ziadne intimnosti..to mozes byt aj sama kym nepride niekto kto si ta bude vazit a bude ta milovat..a nie vypisovat s druhymi...bodaj by natrafil na dobreho uchyla o ktorom si bude mysliet aka sexica..by sa popalil ale neskoro😁

1sally12
23. jan 2022

Nechápem, že sa ešte toto niekto opýta🤦‍♀️

micusa2222
16. jan 2023

@katus2323 to je nefunkčný priateľský vzťah...určite odísť..