Váš názor na facebook a iné stránky, na dnešné vzťahy

mamulka211
22. máj 2015

Aky nazor mate na fb, na pridavanie si priatelov nanho, neraz aj uplne cudzich ludi, alebo novych kolegov v praci...nevadi vam, ak si vsimnete, ze ma vas partner naraz medzi priatelmi zeny, ktore vobec nepoznate a on vam tvrdi, ze to su kolegyne, alebo zname. Nevadi vam ked viete, ze s tymito ludmi travi pisanim si vela casu, ze mu trebars pridavaju statusy, aj na jeho nastenku a podobne? Nebola doba, kedy tieto veci neboli ovela lepsia a pre vztahy ovela prinosnejsia. Stale viac a viac mam pocit, ze taketo socialne vymozenosti su pricinou rozpadu dnesnych vztahov, straty dovery a rozpadu manzelstiev a partnerstiev.

mima4
22. máj 2015

@mamulka211
manzel nema FB 😀 😀 😀 😀

Ja si zasadne medzi priatelov nedavam cudzich ludi, ani lenn tak kolegov z prace... mam teraz cca zo 10 ludi, co som im vobec nepotvrdila "priatelstvo"... a sem tam aj cistim a uz vobec sa na FB nezdielam so svojim zivotom... to podla mna patri do osobnych vztahov..face to face... objatie, pochopenie... zvuk slov... 😉

natuska87
22. máj 2015

Ale dobry vztah by mal hadam prekonat aj FB...Uz sa ho asi velmi nezbavime, ani inych soc.sieti, taky je pokrok...Kedysi neboli ani mobil.telefony, ani pracky, pisali sme si listy a pohladnice...Aj mne to viacej vyhovovalo, ale co uz...

slimstar
22. máj 2015

V našom prípade nie je facebook nič významné. Máme ho obaja, áno mám tam cudzích ľudí z celého sveta. Používam ho na komunikáciu s ľudmi z celého sveta, ktorí mi vedia ukázať svoju krajinu unikátnym spôsobom. Vďaka nemu som sa naučila ešte lepšie po anglicky, čítať aj písať. Táto aplikácia nemá žiadne dosahy na náš súkromný život - nedávam tam súkromné foto ani info. Ak by si priatel písal s nejakou ženou nevadí mi to. Virtuálne priateľstvá nie sú skutočné a zväčša nefungujú.

natuska87
22. máj 2015

@slimstar Tak...Ako "most" k inym je dobry...Tiez by som tam nic sukromne nedala...A nestiham sledovat môj, natoz manzelov, alebo synov.../ ctim "listove tajomstvo" /

karotka12
22. máj 2015

@mamulka211 urcite je internet aj facebook jednou z pricin nastrbenia vztahov, mne sa v minulosti pacilo ked ludia sa stretavali osobne, bez toho aby si museli telefonovat, ze pridem alebo nepirdem, jednoducho dohodli sa prisli a bolo, alebo isli okolo tak sa zastavili na kavu, dnes to tak nie je, dnes aj ked sa s niekym dohodneme, ze pridu pozriet, tak medzitym 10x volaju kedy pridu ako pridu. A internet je totalny pohlcovac casu - ludia sa uz nemaju ani kedy porozpravat, pretoze stale cumia do tych blbych monitorov a cosi tam citaju stukaju - my sa vecer uz ani nemame kedy porozpravat pretoze mame tieto technicke vymozenosti pred sebou a kazdy nieco pozerame. Co sa tyka fb - ja si tam davam priatelov, len ktorych poznam a svoj sukromny zivot nezdielam na fb, nemusim vsetkych ludi informovat na akej dovolenke som bola, ake skvele jedla som tam jedla alebo koho som tam stretla, fb mam viacmenej na pracu. Moj mm je zasadne proti fb, ani nema zriadeny ucet, takze viem, ze nejake taketo vztahy nevyhladava, ale urcite si ludia radi popisu s hocikym a fb vedie aj k rozpadu manzelstiev, takisto ako niektori ludia si najdu partnerov cez facebook, niektori ich stratia. Taky je zivot, tato doba si vyzaduje vyuzivanie tychto technickych vymozenosti a je len na kazdom cloveku ako sa postavi vyuzivaniu tychto prostriedkov.

sorciera24
22. máj 2015

manzel nema FB...on neuznava tieto soc. siete...ja ho mam vyslovene na kontakt priatelov, s kt. nestiham byt, ci su odstahovani......cize mam tam len svojich priatelov, kt. aj osobne poznam..... a potom mu aj referujem, ze co nove 😀 .....ziadne tajomstva kvoli FB....no, kde sme..... treba zit v realite a toto beriem len ako pomocnika..... (napr. kontakty na spoluziakov by som inak a rychlejsie nenasla....).....statusy, liky a pod. mam v pazi........zijem real. zivot, nie FB svet 🙂

sissy27
22. máj 2015

@mamulka211 sociálne siete vzťahy nenarúšajú, to robia samotní ľudia... len oni rozhodujú o tom, ako sa budú na sociálnych sieťach správať, koľko času tam budú tráviť, či uprednostnia virtuálny svet pred reálnym - nikto a nič ich k tomu nenúti...
rozhodne ale internet uľahčuje komunikáciu a poskytuje viac možností na kadejaké úlety... a na druhej strane dáva aj viac možností na odhalenie nevery alebo iných vecí...
ako oheň - dobrý sluha ale zlý pán...

esterba
22. máj 2015

@mamulka211 mm vužíva FB aj pracovne. Neviem, prečo by mi malo vadiť, že tam má pridané ženy, ktoré nepoznám, ved aj v zivote stretáva aj ženy, ktoré nepoznám. A nemám problém s tým, že mi "tvrdí", že sú to kolegyne a známe, pretože sú a on mi to netvrdí, on mi to normálne povie, ak sa ho aj (zriedka) opýtam, kto je kto. Netrávi písaním si na fb prakticky žiaden čas. Čo mu kto dá na stenu si môžem hocikedy prečítať aj aj, takže tam určite nebude nikto písať neviem aké veci. Pokazit si vztah facebookom môže, podľa mňa, len infantilny clovek, ked uz to tak musim povedat.

simca06022011
22. máj 2015

Každého osobná vec... kazenie vzťahov nespočíva v podstate facebooku, skôr v povahách ľudí. Nie som ani žiarlivka ani si nevymyšľam hocijaké "keby", pretože sama facebook využívam.
Na jednej strane je fajn, že ako dospelí máme kopec možností, zjednodušení a vďaka internetu ľahký prístup (zdanlivo) ku všetkému, ALE okrem písania (no neviem čo je to VEĽA času písaním si s niekým), človek musí mať na ostatné veci aj čas, takže na druhej strane je pretechnizovaná, zrýchlená spoločnosť, taktiež stovky známych s ktorými vďaka tomuto sme v nejakom vzťahu a nedostatok času na priateľov. Keby ľudia neboli vyťažení, nemali čo robiť a z nudy by sedeli za PC tak chyba je niekde inde zase... ale myslím si že bežne vyťažený chlap, čo pracuje, má rodinu ( u nás to "ten čo podniká" a pracuje od rána do noci) NEMÁ čas na somariny typu stretávať sa a podvádzať 🙂 Taktiež maloktorý rádový zamestnanec má čas si odskočiť za milenkou v práci :P Všetko s mierou... ja FB zbožňujem, nemôže sa mi stať že na niekoho stratím kontakt :P ako sa mi bežne stáva s telefónom napríklad :P
Fakt je že vo svojich profiloch máme len známych, ale to že si partnera pridá nejaká žena ktorú nepoznám ma teda vôbec nevzrušuje :P Veď on tiež nepozná každého chlapa medzi mojimi známymi... A máme aj firemný, tam sú všetci vítaný 🙂)))

marcelkaha
22. máj 2015

Je to len a len o dovere,ale cudzich ludi co nepoznam by som si nedala do priatelov,Poznam jednu znamu ktora ma vyse 500priatelov nie nezavidim jej,A ked sme raz stretli jednu pani tak jej vravim vy sa nezdravite????? ona ze nie a ja reku ju mas na fb v priateloch.A viete aka bola jej odpoved,no a co ja si pridavam ludi aby som vedela co maju nove,co prerababju,kde boli na dovolenke,..........
Aj taky sme.bohuzial

zukuvi
22. máj 2015

my sme bez FB a zije sa nam bez neho dobre, uz je to 2.rok co som odtial odisla, a nelutujem, z tych 200 "priatelov" mi ostalo par s ktorymi sa stretavam a vedia o nas a nasom sukromi len oni,a ti co mi dodnes neodpustili odchod z FB (ano hnevali sa😀 ) tak ti su mi ukradnuti. kto o nas chce vediet su aj mobily,maily a byvame nie daleko... moj nazor na FB je ze ho neznasam! lezie mi na nnervy este aj dnes ked vsade vidim a citam "daj like" zapojte sa do sutaze na FB, atd atd... a nakoneic ma zabila znama od ktorej som chcela cislo (kedze sme predtym boli v kontakte na FB) ze "ja komunikujem iba cez FB" co dodat 😀 uz si na nu cislo nepytam.... socialne siete neuznavame,ale kto na nich frci neodsudzujem,kludne.. ale smierou!

sense
22. máj 2015

mam fb ja aj moj muz , medzi priatelmi mam len ludi kt. osobne poznam, ci uz zo skoly zakl. al. strednej, s kolegami kt. mam celkovo dobry vztah aj v praci a rodinnych prislusnikov...nikoho ineho nemam medzi priatelmi...a takisto moj muz ma len ludi kt. osobne pozna...a nekontrolujem co si moj muz s kym pise, hoci mam k jeho notebooku pristup...takisto ako aj k mojmu a takisto aj telefonu....na fb sa ja hram mam to relax ako ma niekto telku (v ramcci miery), a rada si pozeram fotky mojih znamicch...ja tam mam fotky z miest kde som bola par mojich fotiek, a min. statusov z mojho zivota ...nemam cely zivot a cele sukromie na fb...takisto tam nemam ani milion fotiek dcery (mam 3, prof. fotku po narodeni s oznamenim o narodeni, ked mala 1. narod. a jednu z 2. narodenin) a uz vobec nie intimne fotky...nemam tam ani datum narodenia, pre koho som dolezita vie kedy mam narodeniny a o falosne priania nemam zaujem....

jana_eyre
22. máj 2015

ja fb mam a mam tam len ludi, ktorych osobne poznam az na jednu vynimku, ktoru ale uz dlhe roky poznam cez net a viem ze je to dobry clovek.. moj muz ma velmi vela kolegyn a kolegov z celeho sveta, takze na fb ma naozaj vela priatelov, ktorych vobec nepoznam.. pokial viem, on na FB nie je nejako aktivny, jednoducho tam len ma konto.. ak mu nejaka zena napisala na nastenku, alebo komentovala nevadilo mi to - teda vadilo by mi, keby to bolo nieco podozrive.. vacsinou pouziva svoj email a mesenger v praci a ak si pise s niekym nieco co sa nema - je to na jeho svedomi, dobre vie, ze by sa mi to nepacilo a raz aj tak vsetko vyjde najavo.. takze uz neriesim taketo scenare..

a ci bola ina doba lepsia? pochybujem.. ak clovek chce podviest a ma na to bunky urobi to aj bez akejkolvek internetovej stranky.. ak na to bunky nema, moze mat konto aj na vsetkych socialnych sietach sveta..

ja som na nete aktivna, muz to vie - vie kde a pod akym nickom diskutujem, ale teda tymito cinnostami nehladam nic nekale co by neprospievalo nasmu vztahu..

a dam len priklad, moj otec moju mamu veselo podvadzal so zenami v 70tych rokoch.. vtedy ziadne socialne siete neboli...

tenerifka
22. máj 2015

@mamulka211 Co sa tyka manzela, tam strach nemam, kedze on na FB travi tak 5 minut za tyzden a ma tam pridanu len rodinu a par starych kamaratov.O.i.mam jeho heslo, takze ak chcem, mrknem.
Ja mam pridanych len ludi, ktorych poznam, su mi sympaticki a zalezi mi na nich. Ziadosti od ostatnych ignorujem. Stava sa mi, ze mi chodia ziadosti o pridanie od byvalych spoluziakov zo ZS, ktori mi kedysi alebo ublizili alebo ma ignorovali, takze nezaujem.
FB je dobry sluzobnik a pre niektorych zly pan, ja som vdaka nemu v kontakte s kamaratmi zo strednej, vraj stredoskolske kamaratstva su tie najsilnejsie a my sme naozaj boli a stale sme dobry kolektiv. Byvam velmi daleko a je to vlastne jedina moznost. S ludmi, ktori byvaju nablizku si cez FB nepiseme.

peneloppe
22. máj 2015

Co sa tyka manzela to strach nemam. FB som mu zalozila ja, aj mu menim profilovku ked sa nudim. 😀 Skor by som sa mala bat o seba. Ja som aktivna na fb a ozvali sa mi davni kamosi, spoluziaci, alebo taki znami kadejaki aj z videnia. Ale v poslednej dobe sa snazim fb obmedzovat.
Ja vidim aj vela vyhod. Moznost byt v kontakte s ludmi na ktorych by sme inak snad aj zabudli.

Vsetko ma plusy aj minusy.

lady511
22. máj 2015

@mamulka211 fb som zrušila,,z veľa dôvodov a je mi lepšie,,kto chce ozve sa!!,,alebo prezvoni a zavolám
,mám do bezvedomia nerobí mi to problém,ale aby vedel niekto moje narodky len preto že im to tam blika?smutné, ,,muž ma fb
,ale neodhlasuje sa,,môžem mu tam kuk,,ale moc ma go tam nezaujíma, ,mojou závislosťou je len kôň 😀

peneloppe
22. máj 2015

mne pride facebook ovela lepsi a vidim viac pozitiv ako MK. Tam aspon clovek vie s kym ma tu cest, tu je to velmi anonymne a kazdy sa skryva za nickom.

meusicka
22. máj 2015

@mamulka211
@mima4 sa uplne stotoznujem s nazorom 😀

ani moj muz nema FB a ja ho mam kedze zijem v zahranici a takto na kontakt s domovom a priatelmi mi neostava nic ine. ale zase aj si svoje sukromie strazim a nedavam tam ziadne info o rodinnom zivote a pod. a sama netusim preco to niekomu robi dobre ked sa podeli napr. o kazdy jeden zubok a krok svojho dietata a kazdu blbost. a ako kazdy pise kam a kedy pojde a pod.
mo jmuz si cez moje konto chcel pohladat spoluziakov z vysky, ale asi on je generacia, ktora nejak tm FB nezije, kedze tam nikoho nenasiel a tak ani nemal pocit, ze by tam chel alebo mal byt .
ja osobne rada cez FB popisem s kamoskami a dohodneme si stretko ked sme na SVK a potom sa fajne porozpravame a to je pre mna ovela viac ako mat na FB kou ludi, co ich inac ani nezaujimam. takze FB ano, ale naozaj len ludia, ktorych aj poznam 🙂

babulka82
22. máj 2015

nevera tu bola vždy a aj vždy aj bude ,všetko je to o dovere a dvoch ludoch nie o FB.Kto chce podvadzat bude aj ked mu všetky inžienierske siete vytrhaš 😀

cervenaruza123
22. máj 2015

@mamulka211 facebook a ine socialne siete je nieco podobne ako telefon, telka a mnohe dalsie veci. ak sa zneuzivaju, tak vztahy nicia, ale ak su pouzivane s rozumom, vztahy vedia udrzat alebo prehlbit v case, ked su ludia napriklad daleko od seba, pripadne zblizit deti s rodicmi, podporit niekoho, kto je introvert a osobne sa boji o nejakom vaznom probleme hovorit, ale aspon cez socialne siete je ochotny ho spomenut a teda sa mu da pomoct. vsetkeho vela skodi, napr. aj tato stranka pomohla mnohym zenam, ale ak by mala byt niektora mamicka na nej tak zavisla, ze by zacala zanedbavat vlastne deti, tak by to nebolo dobre. ale pritom nejde o to, ze tato stranka je zla, ale o to, ze ju niekto jednoducho nevie vyuzivat

vierkac
22. máj 2015

@mamulka211 Cele roky mame obaja FB ale mna doteraz nikdy nenapadlo pozerat akych tam ma priatelov a skumat kto su a odkial ich pozna 😀 Mne to pride rovnake ako v realnom zivote. Bud mam podozrenie, ziarlim, chcem mat o partnerovi absolutny prehlad. Alebo doverujem. A na druhej strane - tak ako niekto mozeme prepadnut mameniu a pritazlivosti mimo manzelstva, tak mozeme prepadnut aj nejakej virtualnej zavislosti. Ty musis citit aky mate vztah. Ked nieco nefunguje, nemyslim, ze je na vine facebook

lwhiterose
22. máj 2015

Ja som v situácii kedy FB musím mať kvôli škole - dohadujeme sa so spolužiakmi na rôznych veciach keďže je nás veľa, veľmi málo sa stretávame a je to rýchlejšie ako cez mail. Keby som nechodila do školy tak si ho dávno zruším, je to pre mňa požierač času. Obdivujem ľudí ktorí si ho dokážu zapnúť na 5 minút a raz za 2 dni odpísať ľuďom a potom sa odhlásiť. Ja síce nie som zvedavá na to kto čo obedoval, kto si čo kúpil..ale keď sa tam prihlásim, ani neviem ako, prejde hodina..Takže samotný facebook nie je zlý, zlé je to že ľudia sú v dnešnej dobe na ňom závislí. Môj partner tam má veľa priateľov z celého sveta, keďže veľa cestuje a spoznáva veľa ľudí s ktorými chce byť občas v kontakte...nerobí tam nič zlé ale niekedy mi je smutno že tam trávi toľko času (aj ja) a tým sa ukracujeme o čas ktorý sme mohli stráviť oveľa efektívnejšie a prežiť ho naplno...Keď budem stará, nechcem zrazu zistiť že nemám na čo spomínať, lebo som všetok čas zabila vo virtuálnom svete 🙂 Takže ja som si dala záväzok že si fb po skončení školy zruším - a spadne mi kameň zo srdca. Môj chlap si ho určite nezruší...ale chcela by som docieliť aby trošku obmedzil čas ktorý tam trávi, alebo aby aspoň nedržal sústavne mobil v ruke a nekontroloval či mu niekto náhodou nenapísal 😀

janinah
22. máj 2015

nie som na FB ani manžel,deti áno,ale nie sú toho otrokmi

monhla
22. máj 2015

Na svoj FB chodím minimálne - skôr pri organizovaní nejakých akcií. Vtedy je super na rýchlu komunikciu.

Na manželov FB chodím takmer denne, lebo mi naskočí automaticky - manžel sa neodhlasuje. Občas sa mi stane, že dokonca s ľudmi komunikujem cez jeho účet 😀 😀 😀 Manžel ho najviac používa na komunikáciu s kolegami /aj kolegyňkami/ a nevadí mi to. Dokonca neviem ani koho má presne v priateľoch. Neskúmam to. Keby chcel podvádzať, tak vďaka svojej práci nepotrebuje Fb.

viera27
22. máj 2015

Mam fb aj ja aj manzel uz roky. Koho ma medzi priatelmi ma veru este nikdy nenapadlo sondovat, kto mu dava aky like/prispevok tiez nesledujem. Vztah mame krasny, tak naco si z nudy vyrabat umele kauzy?
A prave tu na MK riesit virtualnu realitu mi pride fakt vtipne 😀😀

mimca77
22. máj 2015

My sme v UK cize beriem FB ako dobru moznost kontaktu s priatelmi, no moj najlepsi kamarat FB nema a napriek tomu spolu volame pravidelne 🙂 takisto sa mi paci ze mam prehlad o aktivitach kamaratov, ktori su umelci, lahko viem zistit kedy ma kto koncert, predstavenie a podobne. a este riesim cez FB aukcie pre utulok. to je asi vsetko, pisat na fb mojmu milovanemu, ze ho lubim, tak taku potrebu nemam, radsej mu to posepkam do ucha alebo mu napisem spravu, a zoznamovat sa cez fb, to absolutne vobec nepraktizujem, ani moj drahy. a nevery ci problemy tu boli stale, len su vdaka internetu a socialnym sietam viac viditelne. ostatne aj MK je socialna siet, takze bit sa hrdo do prs, ze fb nemam ani nepotrebujem a pritom tu vystavovat svoje fotky v spodnej bielizni (lebo brusko) mi pride poriadne absurdne. BTW stalo sa mi, ze mi prisiel friend request od jedneho muza, pozeram ze tiez kosican, tak mu pisem spravu, ze sorry, ale ani tvar ani meno mi nic nehovori, ze ci sa pozname, lebo na fb si pridavam len ludi, ktorych poznam a on ma uplne odrovnal "nie nepozname sa, preco?" 😀

nikitapuma
22. máj 2015

Moj priatel uz 2roky FB nema ja mám dva jeden sukromny tam mám len svoju rodinu kezde sme rozhadzany po celom svete kus rodiny mam aj v australii 🙂 a ak by priatel chce moze sa tam prihlasit heslo vie...a druhy mám pracovny kde mám aj kamaratov byvle spoluziacky aj spoluziakov ci byvale kolegyne.....mala som ich aj na sukromnom FB ale zrusila som ich lebo vacsinou som si tam ukladala len recepty a zaujimave clanky o chorobach a prevencii no a samozrejme akonahle som tam nieco take zdielala hned kopec hlupich otazok ci sme niekto chory 🙂 alebo kamaratky podotykam aj vo veku 40r ma vecne otravovali aby som tam lajkla fotku a dala nejaky super komentik 🙂)) tak som ich zrusila dala zablokovat s tym,ze akoze sukromny FB nemám to skutocne len rodina aby sme boli v kontakte a videli aj nejake fotky navzajom a na pracovnom uz ma tolko neotravuju lebo ked neodpisujem-co velakrat aj zamerne tak vedia,ze nemám cas :D-mám sa na co vyhovorit 🙂,ale samozrejme niesom ziadna povrchnica len na hlupe veci neodpisujem 🙂 a myslim si,ze FB narusilo uz vela vztahov aspon z mojho okolia ano

mamulka211
autor
22. máj 2015

Tak ma zaujima teda aj otazka, ci v partnerstve pokladate za samozrejme, ze vam partner da obcas nahliadnut na svoj fb, popripade, ako by ste reagovali, keby mal svojich priatelov ulozenych tak, ze ich nevidite?

nikitapuma
22. máj 2015

Neviem či len dnes, alebo jednoducho v poslednom čase nastal nový trend podvádzania, nevery, klamstiev z lásky, ktorý strieda pocit sebalásky. Máme všetko prirodzené, ale to nás už akosi prestáva baviť...
Tak umelo vytvárame, dokonalo neprirodzené, ale perfektné. Na oko.
Pred pár rokmi by si v čase problémov povedali, že to vyriešia. Dnes však telefón zvoní dva krát častejšie, lieky proti bolesti hlavy sú silnejšie, vytáčame sa na počkanie, predstavy o tom druhom sú neprestajné. Do vzťahu vkročili narýchlo. Ona žena lietajúca v oblakoch, on kráčajúc po zemi v teplákoch. Fotky, dlhé rozhovory, vášeň, a pocit samoty. Dokedy to bolo v rámci občasných stretnutí, sporadických telefonátov, sladkých slov na dobrú noc - všetko išlo ako po masle. Ale po čase si dvaja začnú na seba robiť nároky. Žiarlivosť vystriedala nedôvera, láska kontroluje city druhého, a vlastne už to nie je taká zábava ako na začiatku. Jednoduchosť citov nestačí. Rady priateľov, že v mori je veľa rýb sa akosi dostávajú do podvedomia častejšie. Sociálne siete majú v ponuke milión ďalších adeptov čakajúcich na „románik.“ A už nás to vlastne ani nebaví. Ideme ďalej, ani tu sa nezdržíme, potom trocha pobehneme, predbehneme, podlezieme a usúdime, že ani to nie je pre nás pravé.
„Prečo ťa opustím?“ Položili si túto otázku na začiatku vzťahu. Lebo mám možnosť mať kohokoľvek, lebo si sa zmenil/a, lebo sa už toľko o seba nestaráš, lebo si pribral/a, lebo som čakal, že budeš iný/á, lebo už to nie je ako na začiatku, lebo taká láska o akej snívaš existuje len v rozprávkach, lebo ako kamarátom nám to lepšie klapalo, lebo....a potom odišiel/a.
Dnešný svet nám vytvára podmienky kedy máme pocit, že si zaslúžime viac než nám ponúka niekto po dlhé roky, že skutočná láska zomrela, že je normálne rozvádzať sa a schádzať na počkanie, že tak to robia všetci, že ak si sa raz zamiloval – zamiluješ sa znova..
Už tu nie sú city, zostali len slová. Sociálne siete, sľuby na diaľku, ale ja stále verím v tú svoju „old school“ romantickú rozprávku. Kde nie sú slová ale činy a my sa ľúbime bez príčiny

mimca77
22. máj 2015

@mamulka211 nerozumiem otazke, preco by mi mal davat svoj fb k nahliadnutiu? ci myslis ci sa nejako skryva alebo zatvara pocitac? to prve urcite nie, nevidim dovod, je to jeho sukromie rovnako ako mobil. to druhe by sa mi nepacilo a ani to nerobi, resp. raz sa spraval zvlastne, chodili mu spravy a zaklapol komp ked som sa priblizila, ale som rada, ze som zachovala chladnu hlavu, lebo mi s nasimi kamaratmi chystali narodeninove prekvapenie 🙂