Vadilo by vám, že nedostanete na narodeniny ani len čokoládu?

23. nov 2021

Dobrý večer.
Mám jednu kamarátku kamarátstvo začalo pred tromi rokmi dva roky čo som mala narodeniny mi dala darček (teda viac malých darčekov) proste také milé darčekové prekvapenie v podobe krabičky s maličkými darčekmi (peňaženka, kľúčenka, zápisník...) Hrialo ma to pri srdiečku samozrejme keď mala ona narodeniny tiež som urobila balíček druhý rok tak isto...na meniny som jej tiež dala hoc ona mne nie lebo meniny nemám...ide To že tento rok som od nej na narodeniny nedostala ani čokoládu iba SMS nie že by mi výslovne o darčeky šlo ale prekvapilo ma že ani len čokoláda vôbec nič keď predtým normálne balíčky...neviem čo sa mohlo stať že mi nič nekúpila...ja som jej zvykla aj ručne vyrobené darčeky dať...tešilo ma keď sa potešila môjmu darčeku a myslela som že ona mňa tiež rada poteší...neviem čo si myslieť nechcem vyznieť ako vypočítava na darčeky to nie...ale ten princíp že vždy darček áno a zrazu ani čokoládu...

kitycat
23. nov 2021

Dostala si SMSku bud rada. Cez vikend tu bola tema co zene, manzelke chlapa a matke 2 deti nezagratulovala ani jej rodina, kamaratky, sirsia rodona... Skratka nik! Cokoladu si kup..

pribinak
23. nov 2021

Áno, bolo by mi ľúto, keby mi dobrá kamoska nedala ani len coko

autor
23. nov 2021

@kitycat Nemám problém kúpiť si čokoládu keď chcem aj 3 si kúpim o to nejde ale ide o blízku kamarátku denne si voláme píšeme predtým veľké darčeky a zrazu ani čokoláda no prekvapilo ma to a áno som trochu sklamaná že ani za tú čokoládu nestojím a neviem prečo...

amelie2017
23. nov 2021

Tak mozno nemala ani na tu cokoladu a nechce ti to povedat. Mozno ju nemala kedy kupit. Mna by skor mrzelo, ze mi len poslala sms a nezavolala. Sms posielam vzdialenejsim ludom, tym, na ktorych mi ozaj zalezi volam, poslem narodeninove video.

autor
23. nov 2021

@amelie2017 peniažky problém nie sú a áno tiež aj to má prekvapilo zvykli sme si volať na narodeniny teraz napísala len sms aj to veľmi stručnú

amelie2017
23. nov 2021

Mozno ma nejake ine trapenie, mozno sa povadila s muzom/mamou/...a proste nemala chut nic riesit. Ak je to dobra kamoska, kasli na to. Ak to bolo preto, ze uz nechce byt taka dobra kamoska, tak to zistis.

miadi
23. nov 2021

mozno ma toho vela mozno nechodi do obchodu mozno sa boji covidu mozno ma osobne problemy moznosti je xxxy aj to ze uz ta nema az tak rada. Zavolaj jej a zisti ako sa ma ..nejak by som sa nesustredila na to ze mi nedala cokoladku k narodkam...ako bude vase kamaratstvo pokracovat uvidis z jej reakcii.

lindusss2016
23. nov 2021

Absolutne neriesim, ci mi niekto da na narodeniny darcek a dokonca ani to, ci mi zablahozela... bola by som smutna, keby sa jednalo o mojho muza, ald nie o kamosku pre boha, to co ma na teba cele dni mysliet? Mne kolkokrat ujdu kadejake datumy, lebo mam co robit cele dni...

cyberk
23. nov 2021

ja darceky kamaratom kupujem len ak urobia narodeninovu oslavu/posedenie, inak tiez blahozelam cez sms/fcb.
Tiez neocakavam, ze mi kupia nieco, ked nerobim oslavu, sprava potesi tiez 🙂

0silvia0
24. nov 2021

ja si s kamaratkami pisem k sviatku maily, neriesime darceky vobec. Cize u mna normalka, ale chapem, ze vy ste si nastavili darcekovy standard, tak ta to zaskocilo. Mozno nema rada darcekovanie ako ja a doteraz sa premahala, to nevieme, ale mozno nastal cas prestat riesit darceky? 🤷‍♀️

balaskovae
24. nov 2021

tak ale aspon ti napisala, v dnesnej dobe sa ludia kaslu aj na to, takze na druhej strane aspon nieco nie. a od vtedy ste spolu neboli? reku ci ti nieco neda dodatocne.

7lenka11
24. nov 2021

my sme s kamoškami na tom podobne, kedysi sme mali oslavy, kupovali sme si darčeky, robili prekvapenia.. čím sme staršie a každá má svoj život, tak si len napíšeme sms alebo cez messenger.. nevnímam to negatívne, som rada, ak si vôbec spomenú a napíšu.. proste rokmi sa meníme, jedna z nás žije v zahraničí s dvoma deťmi a chápem, že má iné starosti, ako každý mesiac riešiť darčeky pre kamošky a posielať na Slovensko... píšeme si poctivo k narodeninám, k meninám ako kedy, niekedy navzájom na ne aj zabudneme.. stane sa, nijako to však neprežívam.. skôr by ma mrzelo, ak by na mňa zabudla najbližšia rodina

alexandra2468
24. nov 2021

Aj ja mam taku kamosku a tiez sme si predtym vzdy davali velke darceky, presne to co ta druha chcela.

Ale nejak sme z toho uz “vyrastli”, uz si nedavame.

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi_747
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreafa
6. júl 2022

😂😂😂🤮🤮🤬🤬

monane
6. júl 2022

nie ako takéto už dávno neriešim a nekupujem tým, ktorý si ani s mojím sviatkom žiadne starosti nerobia. tým pádom nemám ani zbytočný stres ani nič. treba jednoducho niektoré veci prestať nasilu riešiť

katka0905
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreafa
8. dec 2022

Nemam problem, vyrobim si ho 🤣