Vadilo by vám, keby váš muž lajkoval a srdiečkoval fotky inej žene?

18. aug 2020

Ahojte, takže vadilo by vám keby váš muž/priateľ lajkoval srdiečkoval fotky inej žene? Alebo sú to blbosti? Mám namysli keď lajkne všetky fotky tej istej žene povedzme už 15 zasebou. Poprípade reaguje srdiečkom.

jaass
18. aug 2020

Vadilo. Nebola by som s takým 🤷

lenuliatko84
18. aug 2020

Vadilo by mi to uz pri tretej fotke a urobila bybsom poriadnu scenu

moonlight1210
18. aug 2020

Spytala by som sa ho, preco to robi. Normalnym zvedavym tonom. Nie urazene, podozrievavo a ironicky.

Alebo by som to nechala tak a sledovala, co bude robit, ked si bude mysliet, ze to neviem. Kam az zajde.

A ked sa vyberie zlou cestou, bol by vykopnuty zo dna na den z mojho zivota. Moze skrabkat na dvere zvonka. Ja mam mladost len jednu.

evkakozickova
18. aug 2020

No ja s mojimi nervami a mojou povahou neviem neviem mal by poriadne vyčistení žalúdok

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
18. aug 2020

nemám ani len potuchy si mm lajkuje alebo nelajkuje nejakej "šťande" fotky....

autor
18. aug 2020

Vie že mi to vadí a robí to stále. Nesledujem si to ale proste to vyskočí na nástenke.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
18. aug 2020

@perdulka7 neviem ci to ma zmysel keďže niesom bisexualka 😀

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
18. aug 2020

Nevadilo. Tiež dávam 💕, aj like a čo? Je to forma pochvaly za niečo, a nie pozvánka do postele.

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
18. aug 2020

Jasne ze kamoške keď lajkne mi nevadí. Ale neznámej žene každú fotku..

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
18. aug 2020

@perdulka7
Presne dá sa ísť na to aj " inak" ako žiarlivostnými scénami.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkakozickova
18. aug 2020

Alebo lajkuj aj ty poprípade zdieľaj nejaké obrázky chlapov 😅😁 možno si to všimne a uvidíš ako bude on reagovať a či sa mu to bude páčiť a

patka06
18. aug 2020

nevadilo by mi to, tiež lajknem príspevky chlapov a nič za tými nie je

kikidee
18. aug 2020

@perdulka7 ja s tebou uplne suhlasim, ale strasne blbo si to podala...teda, to vysvetlenie.. a inak, myslim si ze chlapovi je to uplne u prdele keby to olajkovala...teda, aspon podla.toho svojho sudim. Ten to tiez kedysi robil, ale teda za mlada a potom chvalabohu dostal rozum🙄

lintu
18. aug 2020

Podla toho, ake fotky lajkuje. Nie je fotka ako fotka. Otvoril si profil cudzej zeny ci lajkuje fotky vyvesene v nejakej skupine? Zena je fotografkou ci modelkou?
A potom si je tiez dolezite muza poznat. Ako tu uz odznelo, nie kazdy na fotky inych reaguje s postrannymi umyslami.

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
asia83
18. aug 2020

Vadilo. Ktorý muž má potrebu robiť to? Treba sa zamyslieť.

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
18. aug 2020

@cinda555
Stačilo by popracovať na svojom sebavedomí, potom by takéto " starosti" stratili význam.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz